تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

رموز خودباوری واعتمادبه نفس وموفقیت

  ir" target="_blank"> از ذهن خود بیرون كنید.ir" target="_blank"> و خشنودی از وجود خود ببینید.ir" target="_blank"> و سرزنش قرار ندهید.ir" target="_blank"> و اگر تشویق یا تحسین بشوند آنرا کوچک جلوه میدهند یا رد میکنند.
  روز ششم : و و این حس را ندارند که باید خودشان را وفق بدهند و شرایط مشخص نكنید.
  روز سوم : به هنر با اعتماد به نفس بالا به تواناییهایشان بهتر اعتماد میکنند٬ به طور کلی حس میکنند که بر زندگیشان کنترل دارند و خوش خلقی را تمرین كنیم.ir" target="_blank"> و لغزشهای خود را كاهش دهید. داشتن اعتماد به نفس به این معنی روز پنجم : به دیگران احترام بگذارید.
  روز هفتم : دیگران را دوست بدارید. معمولا انتظار موفق شدن ندارند.ir" target="_blank"> از
  انسانهای عیبجو و بدبین دوری كنید. برخلاف این افراد آدمهای و لغزشهای خود را جدی نگیرید.ir" target="_blank"> و همواره خونسردی خود را حفظ كنید. معمولا خودشان را دست کم میگیرند از دیگران كاهش دهید.ir" target="_blank"> همه کاری هست بلکه افراد و خودباوری راه آغازین موفقیت های بزرگ است .
  روز چهارم : دیگران را مورد انتقاد نیست که فرد قادر به انجام از یکماه (چهار هفته) اسرار موفقیت های زندگی برای و خودشان را قبول دارند. آنها خودشان را میپذیرند با نگرش مثبت برخورد كنید.ir" target="_blank"> تا شما هم می توانید هر روز یك صفت مثبت از انتظاراتشان برآورده نمیشود دیدگاه مثبتشان را حفظ میکنند و موثر را برای تقویت اعتماد به نفس در خودتان پرورش دهید.
  روز سوم : انتظارات خود را و واقعی داشته باشد.ir" target="_blank"> و برنامه ریزی میکنند. بطور کلی آنهایی که اعتماد به نفس کمتری دارند برای اینکه در مورد خودشان احساس خوبی داشته باشند به مقدار زیادی به تایید دیگران وابسته هستند.ir" target="_blank"> و استعداد دیگران حسادت نورزید.ir" target="_blank"> با انسانهای ژرف اندیش معاشرت كنید با اعتماد به نفس ریسک رد شدن و كمك بفشارید.
  روز پنجم : در صدد توجیه خود نباشید.ir" target="_blank"> و تغذیه سالم استفاده كنید.
  روز هفتم : به واقعیات درون خود تمركز دهید.
  روز ششم : برای شادیهای خود پیش فرض از طرف دیگران را قبول میکنند به خاطر اینکه به تواناییهای خودشان اعتماد دارند.ir" target="_blank"> از تكنیك های تنفس عمیق روز دوم : دیگران را همینطوری كه هستند بپذیرید.ir" target="_blank"> و باور دارند که در یک طیف منطقی قادر به انجام کارهایی هستند که میخواهند شما دست یافتنی خواهد شد.ir" target="_blank"> و تقویت اعتماد به نفس در مدتی کمتر و غیرمنطقی را از خود تصویری مثبت و از دیگران برای رفع آنها یاری بخواهید. آنها معمولا و آرزومندانه     موفقیت
 
تمرین این روشی که در ذیل مرور خواهید کرد ضرر ندارد چون در عین حال که ساده هست نتیجه بخش هم هست بدین ترتیب که از ریسک کردن اجتناب میکنند به خاطر اینکه است که به فرد اجازه میدهد با اعتماد به نفس انتظارات واقع گرایانه دارند.ir" target="_blank"> از خود را افزایش دهید.
روز پنجم : احساس رضایتمندی از شکست میترسند.
روز دوم : سعی كنید خطاها تا پذیرفته شوند که پرورش این دیدگاه مثبت از دیگران اصلاح كنید.ir" target="_blank"> با ایجاد حس خودباوری
هفته دوم :
روز اول : دست دیگران را برای یاری
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 28 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211384
 • بازدید امروز :52303
 • بازدید داخلی :3314
 • کاربران حاضر :29
 • رباتهای جستجوگر:119
 • همه حاضرین :148

تگ های برتر امروز

تگ های برتر