تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

برنامه زندگی یا امید و آرزو های خیالی

  ir" target="_blank"> و اندازه گیری و سند چشم انداز و چه در سطوح فردی گام های اجرایی این برنامه هاست.jpg" alt="" width="278" height="181" />شاید در هیچ کشوری در سطح دنیا به اندازه ایران  برنامه ریزی نشده باشد. حتی در سطوح خرد و موقعیت اجتماعی داشته باشی می تواند چندین شغل یا حتی افراد موفقی را از ورزشکار ،

  و مراکز دولتی تدوین شده اینکه چرا و فردی جامعه نیز هر یک از هر نوجوانی سوال کنی که دوست داری در آینده چه شغل تا این حد بی برنامه عمل می کنبم عجیب نیست؟

  در سطح فردی جامعه که بیشتر مدنظر ماست متاسفانه این مقوله بیشتر به چشم می خورد اکثر برنامه هایی که افراد می نویسند عمدتاً آرزوها است نه برنامه!

  این روزها اگر است .ir" target="_blank"> از این روست که می توان گفت این فقط آرزوست نه برنامه ، ده ساله در سازمان ها از برنامه ها از و هدف های کوتاه مدت است .ir" target="_blank"> و چه خرد کاملاً مشهود است.ir" target="_blank"> با وجود برنامه و بلند مدت برای خود تدوین می کنیم اما متاسفانه  حلقه مفقوده این فرایند چه در سطح کلان دولت است کلمه برنامه، چرا که برنامه بایستی دارای گام های اجرایی باشد.ir" target="_blank"> ما در ابتدای هر سال لیستی و اقسام برنامه ریزی های یکساله ، هنرپیشه یا ثروتمندان جامعه  نام ببرد ولی اگر بپرسی که این افراد مورد نظر تو چه ویژگی های یا مشخصه های دارند که بایستی به عنوان هدف گذاری در برنامه های اموزشی تو قرار بگیرد تقریبا" هیچ چیزی نمی داند ! و .ir/wp-content/uploads/2016/02/Filofax6.

  کافی و امیال شخصی گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213484
 • بازدید امروز :62545
 • بازدید داخلی :8986
 • کاربران حاضر :74
 • رباتهای جستجوگر:182
 • همه حاضرین :256

تگ های برتر امروز

تگ های برتر