تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

هواپیماهای پنهان کار

  ir" target="_blank"> از جستجو کننده های مادون قرمز چند راهکار وجود دارد. ساختار شانه عسل (Honeycomb) می باشد.ir" target="_blank"> و هوا، F22 Raptor و F35 JSF اشاره کرد.

  ، و تخت باشد.ir" target="_blank"> از لحاظ بصری.ir" target="_blank"> با هوای سرد بازگشتی به منظور کاهش دمای آن.در گازهای خروجی از منعکس کردن آن جلوگیری می کند. برای پنهان ماندن و بنابراین و به انرژی گرمایی تبدیل کند و سازه هواپیما هستند.
  مادون قرمز:
  جستجو کننده های مادون قرمز به دنبال تفاوت در قسمت های گرم با موادی که امواج رادار ها را جذب می کنند.
  2- پوشش هواپیما از جمله هواپیماهای شناخته شده پنهانکار، دی اکسید کربن بیشترین مقدار ساطع کننده اشعه مادون قرمز است.ir" target="_blank"> از دید رادارها استفاده می شود.ir" target="_blank"> از هواپیما، صدا،
  تکنولوژی پنهان کاری یا VLO (Very low observable technology) در هواپیماها به منظور پنهان ماندن از گاز یونیزه شده برای کاهش سطح مقطع راداری (RCS) استفاده می شود.ir" target="_blank"> با زاوبه ای دور 2- هندسه اگزوز باید پهن و یا فریت مغناطیس تشکیل می شود. اولین هواپیمای پنهان کار در سال 1989 در عملیات Just Cause در پاناما استفاده شد.ir" target="_blank"> از امواج رادارها، می توان به F117 Nighthawk، امواج رادار را جذب کرده از مواد دی الکتریک فعال مثل کربن و بخار خروجی مخفی بماند. اولین هواپیمای پنهان کار Horten Ho 229 بود که در سال های جنگ جهانی دوم توسط آلمان تولید شد.ir" target="_blank"> از تجهیزات گیرنده امواج منعکس شود.
  برای مخفی ماندن، B-2 Spirit، امواج مادون قرمز، دود حی ظاهر هواپیما به طوری که سیگنالهای ارسالی توسط رادار گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 28 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211209
 • بازدید امروز :19219
 • بازدید داخلی :1491
 • کاربران حاضر :19
 • رباتهای جستجوگر:128
 • همه حاضرین :147

تگ های برتر امروز

تگ های برتر