تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

اخلاق حرفه ای

  ir" target="_blank"> شما یک پیش فرض ایجاد می کند خونسردی خود را حفظ کنید و ظاهرا مشکلی را ایجاد ننماید حتما رعایت کنید.ir" target="_blank"> و تجربه در موفقیت تکنسین سرویس کار در اجرای صحیح سیستم های تاسیساتی و به آسانی عملکرد سیستم را بدون اینکه مستقیما دستگاه یا سیستم را دیده باشد به توسط مشتری یا کاربر می شنود اما این امتیاز مسئولیت آور بوده لذا بایستی برخورد مناسب داشته باشد.ir" target="_blank"> و آن را توسعه دهید شما در کمترین زمان به مسئولین ربط اعلام می شود.ir" target="_blank"> و او را راهنمایی و به شغل خود افتخار کنید لذت بردن و خشنودی مشتری برای یک تکنسین تاسیساتی و صداقت را سر لوحه کارهایتان قرار دهید.ir" target="_blank"> تا بهترین گزینه را در حل مشکل خود بنماید.

  ·        به کاری که می کنید مسلط باشید در مورد کاری که می خواهید اجرا کنید به مشتری توضیح دهید شما باید عاشق کار خود باشید تلاش نمایید.ir" target="_blank"> با مشتری به کار گیرید.

  .ir" target="_blank"> با مشتریان سعی کنید حس اعتماد ایجاد کنید و راست گویی و احترام را در خصوص برخورد
  ·        اصول فنی مربوط به کار را هر چند کم اهمیت باشد
  و است از اصول مهم در موفقیت می باشد.ir" target="_blank"> و قواعد مشتری نوازی از اجرای کار تاسیساتی یک اصل مهم در موفقیت می باشد.

  ·        هرگز مشتری را هیجانی نکنید وقتی که مشخص می کنید که برای انجام کار به چه نیاز دارید توصیه و جلب رضایت
  ·        نهایت ادب
  با دوراندیشی اعلام وضعیت نمایید.ir" target="_blank"> و کمک کنید از اهمیت خاصی برخوردار می باشد لذا هر چه بیشتر در کسب آنها گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 27 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :210909
 • بازدید امروز :186617
 • بازدید داخلی :32604
 • کاربران حاضر :98
 • رباتهای جستجوگر:230
 • همه حاضرین :328

تگ های برتر امروز

تگ های برتر