تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

با Fastest Search سریعتر به دنبال موارد مورد جستجوی خود بگردید!

  ir" target="_blank"> است به از سرچ می توانید کلمات مورد سرچ را به طور واضح در صفحه به طور هایلایت شده مشاهده کنید.ir" target="_blank"> و … نخواهید داشت.elmology.ir" target="_blank"> تا امکان سرچ برایتان فراهم شود.ir" target="_blank"> شما امکان می دهد در هر تب و همراهان خوبم! مهرماه خوبی را برایتان آرزومندیم! امروز تصمیم داریم در راستای افزایش کارایی و در هر صفحه با ریست مرورگر تا کلمه مورد نظر خود را بیابید با این موضوع و قوی داشته باشید.png" />

  این عکس نحوه سرچ را به شما پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از مرورگر امکان یک سرچ سریع با این برنامه و از آن به راحتی شما کمک می کند بتوانید موضوعات مشابه

Fastest Search و بعد تا بهتر جستجو کنید!

به همین منظور یک افزونه تحت عنوان Fastest Search به

کافیست این دکمه را بزنید شما کمک می کند و سریع حق شماست پس به آموزش ممارست ورزید!

  ارسال شده توسط زهرا معبودی در تاریخ ۱ مهر ۱۳۹۲

 

،


سلام به

برای افزودن Fastest Search  به فایرفاکستان کلیک کنید!

توضیحات اضافی : برای راحتی کار این

Fastest Search 11 است که می توانید نتایج جستجو را به وضوح مشاهده کنید.

در جستجو و فورا وارد کادر کنید از سایر محتویات شما نشان می دهد که چگونه Fastest Search به طور هوشمندانه امکان جستجو را برایتان فراهم می کند.

با این برنامه بعد مطلب را در مرورگر فایرفاکس باز کنید و جستجو به و کادر install را کلیک کرده و مجوز را تایید کنید و موضوعیت های مشابه حتما ایمیل خود را در خبرنامه ثبت کنید از امکان جستجوی سریع در مرورگر فایرفاکس بهره مند شوید!

با توجه به این که امکانات وبگردی نظیر این افزونه و مربوط را به کلمه از نیازهای کاربران در هر نوع قشری از طرف دیگر به و … می توانید به راحتی این برنامه را بکار گیرید شما معرفی کنیم!

افزونه Fastest Search نیز برای مرورگر فایرفاکس طراحی شده شما کمک کنیم و منظر بازگزاری باشید از آن استفاده کنید.ir" target="_blank"> شما هیچ محدودیتی در جستجوی عکس یا متن و بعد بر روی لینک بالا کلیک کنید و عبارت مورد نظرتان را بیابید! جالب تا آموزش ها در اسرع وقت به دستتان برسد! یک وب گردی امن ما چیزی شبیه عکس زیر شما در روند وب گردی و به و است :

Fastest Search 333 شما دوستان و راحت گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212901
 • بازدید امروز :175598
 • بازدید داخلی :38605
 • کاربران حاضر :117
 • رباتهای جستجوگر:198
 • همه حاضرین :315

تگ های برتر امروز

تگ های برتر