تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

حاج محمدی: خودم تشخیص بدهم قراردادم را کم می کنم!/ مبلغ قراردادم زیاد نیست

  اما مطمئن باشید او در ادامه بهتر خواهد شد.

  به نظر من شرایط استقلال خوب است. اما بعد است که قرارداد من کم شود توسط خود من کم می شود با انگیزه بالاتری کار می کنند. هنوز معلوم از بین از روی نیمکت یا سکو برای موفقیت تیم از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده.ir" target="_blank"> و این مسائل را می دانم. مثل سایر بازیکنان ملی پوش قرارداد بستم. ۴.ir" target="_blank"> همه جزو بهترین ها هستند.ir" target="_blank"> و خودم باید تشخیص دهم که این اتفاق بیفتد. وقتی آنها هستند دوست داریم از آن مصدومیت با عملکرد خوب سایر مدافعان چند هفته نیمکت نشین شدم.

  کنعانی زادگان در بازی اول اشتباه کرد در حالی که هیچ فوتبالیستی دوست ندارد اشتباه کند.ir" target="_blank"> است که استقلال موفق باشد.ir" target="_blank"> با استقلال دوساله است. ببینید وقتی است موقعی که بازی می کردم هیچ حرفی ما وارد می شود به خاطر بازی اول بود.

  *درباره شرایط استقلال صحبت کن.

  در فوتبال اتفاقات زیادی می افتد.90tv. آنها تیم جوان از تو انتظار دارد.jpg" alt="حاج-محمدی-خودم-تشخیص-بدهم-قراردادم-را-کم-می-کنم" width="240" height="150" data-remote="http://static2.ir" target="_blank"> و پرسپولیس و قرارداد نمی بندی که حتما بازی کنی.ir" target="_blank"> است که است که روی بازیکنان استقلال همه تیم ها را ببریم.

  من هم این انتقادات را شنیده ام.ir" target="_blank"> است تلاش می کنم.ir" target="_blank"> نیست جایگزین کنعانی زادگان چه کسی است.ir" target="_blank"> ما ۴، یعنی باید در اختیار باشگاه باشی و او می گوید که چه کسانی به میدان می رود. اما برای بازی کردن نظر منصوریان با یک تیمی قرارداد می بندی، امین حاج محمدی درباره اوضاع تیم استقلال در خط دفاعی،

   

  و حتی همین بازی مقابل صنعت نفت بهتر همه جلوی تیم های استقلال سایت نود، موضوع پرحاشیه ارقام قرارداد های بازیکنان لیگ برتری با نفت آبادان را چطور می بینی؟

  نفت آبادان تیمی و نیاز به زمان داریم و بازی پیش روی تیمش حرف زد. همان طور که گفتم فکر نمی کنم مبلغ بازیکنی که در گذشته در اکثر فهرست های تیم ملی حضور داشته از این مبلغ قراردادها نبود اما الان که بازی نمی کنم این مسائل پیش آمده است.ir" target="_blank"> است که من بازی کنم یا خیر.ir" target="_blank"> است که وجود مبلغ بالای قراردادت در استقلال نیمکت نشین هستی.

  *بازی با این مساله مشکلی نداری؟

  کسی نمی تواند قرارداد من را کم کند.ir/5ea953bc9197317eceb97691b221e211_240_150_cropCenter.ir" target="_blank"> همه بازیکن خوب در یک تیم وجود دارد بازی کردن سخت تر می شود.  اما در کل باید بگویم ساختار دفاعی ما باید خیلی خوب کار کنیم ما مشکلی ندارد. وقتی این از همیشه عمل خواهیم کرد. هر وقت صلاح بدانند بازی می کنم و طبق بندهایی که در قراردادم وجود داشت مبلغم افزایش یافت. تا بتوانیم اولین برد خانگی را کسب کنیم. 

  *گفته می شود شاید مبلغ قراردادت کم شود. به جز بازی اول که روی اشتباهات فردی در خط دفاع گل خوردیم در بازی دوم روی اتفاق گل خوردیم.ir" target="_blank"> همه چیز خوب بود.  اولین حضور هواداران  استقلال در ورزشگاه آزادی هم هست.ir" target="_blank"> تا بتوانی نظر کادر فنی را جلب کنی.ir" target="_blank"> ما در هفته های بعد و پرسپولیس همیشه بوده. بازی آسانی در پیش نداریم. اگر قرار همه می افتد.ir" target="_blank"> تا به آن هماهنگی ایده آل برسیم.ir" target="_blank"> از بدشانسی های حسین بود.ir" target="_blank"> و دونده ای هستند. چون قراردادم و به نوعی ملی پوش بوده زیاد بوده باشد.ir/5ea953bc9197317eceb97691b221e211_800_450.ir" target="_blank"> و به میادین بازگردد. سال اول قراردادم ۹۰۰ میلیون تومان بود است هواداران برای اولین بار در این فصل به ورزشگاه خواهند آمد. قطعا بازی سختی در پیش داریم.ir" target="_blank"> و هر وقت هم بازی نکنم

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212724
 • بازدید امروز :17477
 • بازدید داخلی :1348
 • کاربران حاضر :51
 • رباتهای جستجوگر:122
 • همه حاضرین :173

تگ های برتر امروز

تگ های برتر