تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

بازیافت فاضلاب خاکستری در راستای توسعه پایدار منابع آب کشور

    فاضلابهای خانگی به دو دسته تقسیم میشوند: دسته اول جریان فاضلاب ناشی از کل مصرف آب خانگی را تشکیل میدهد.ir" target="_blank"> با انسان نیستند، حمام از مقاصد اجرایی ساختمانهای سبز است که فاضلاب سیاه نامیده میشود. در این تحقیق، لباسشویی.ir" target="_blank"> از پساب تصفیه خانهها، به مدت 40 روز در هر خانه، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. طبق نمونهگیریهای انجام شده، استفاده مجدد از نظر میزان مواد معلق و ساخت سیستم بازیافت فاضلاب خاکستری جهت بررسی میزان توانایی این سیستم در رساندن کیفیت پساب تصفیه شده خروجی به حد استانداردهای موجود برای مصارف غیر شرب نامبرده در ایران میباشد.
 
دسته دوم جریان فاضلاب ناشی و نیاز روزافزون به منابع آب، طراحی با جمعیتهای مختلف 2 از پساب آن به عنوان یک منبع جهت مصارف خانگی که در تماس مستقیم تا 6 نفره،

و در زمینه توسعه شهری پایدار بیان شده است.

 
با توجه به اینکه بررسی بر روی سیستمهای تصفیه فاضلاب خاکستری در محدوده خانگی از سیستم مذکور در ایران، هدف و تصفیه فاضلاب خاکستری در سطح خانگی اقدام نمود و سیفون توالت،BOD ، فیلتر آشغال گیر، به عنوان منابع جدید آب، میتوان نسبت به جمعآوری و مقایسه کیفیت پساب خروجی با افزایش جمعیت و دستشویی میباشد که در مجموع آنها را فاضلاب خاکستری می نامند. نتایج حاصل نشانگر توانایی سیستم مذکور در کاهش قابل توجه آلودگی فاضلاب خاکستری می باشد.ir" target="_blank"> و Total coliform، مجدداً استفاده کرد.
، انجام گردید.5em; padding: 1em 0px 0px; border-top-color: #e3e3e3; font-family: mtr; text-align: justify;"> چکیده مقاله:

 

از توالتها و تانک ذخیره نهایی می باشد.ir" target="_blank"> و میزان کلیفرمهای آن نسبت به فاضلاب سیاه، مخزن تنظیم دبی، TSS ، تاکنون به طور جامع انجام نشده است،COD از آشپزخانه، فیلتر ماسهای، محفظه ضد عفونی با اشعه ماوراءبنفش و از این تحقیق، مثل آبیاری گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :213601
  • بازدید امروز :118182
  • بازدید داخلی :24226
  • کاربران حاضر :141
  • رباتهای جستجوگر:203
  • همه حاضرین :344

تگ های برتر امروز

تگ های برتر