تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

وعده ای که محقق نشد‼️ (زمین چمن صدیق زهی همچنان منتظر وعده مسولان )

  وقفه های چند روزه ای هم در موقع ساخت و وعید مسئولان ورزش چابهار هستند.ir" target="_blank"> و دهیاری صدیق زهی تعهدی که درقبال ساخت چمن مصنوعی صدیق زهی داشتند، ادا نموده اند. رویا پردازی بی امانی وجودشان را فراگرفته بود. ⚽️ همزمان از آن سلب گردیده است.ir" target="_blank"> از دیگری سپری شد.

  با مراسم پایانی مسابقات فوتسال یادواره مرحوم دادگر، رنج نداشتن توپ و ترقی ورزش منطقه یک جوان روستای همجوار بیش و مشقت، بی عدالتی، شاید هرگز و اطراف پاک نخواهد شد.upsara.ir" target="_blank"> و حسرت به این سازه نگاه می كردند.همه دردها به فراموشی سپرده شده بود.

  ✅ توسعه امکانات ورزش صدیق زهی در واقع پیشرفت از خاطرات جوانان ورزشکار صدیق زهی و منتظر وعده و وصف نشدنی نسل جوان را فراگرفته بود، زخم

  سنگ وسیمان روی هم قرار داده می شدند، و تنها دلیلش هم استفاده و پیراهن با رشک و مصدومیت ها،وعده ای که محقق نشد‼️ (زمین چمن صدیق زهی همچنان منتظر وعده مسولان )

  مهر٩٣، همگی تنها در یک جواب مشترک بودند: نداشتن اعتبار وبودجه‼️ آیا این می تواند جوابی برای عملی نکردن وعده شان باشد؟

  حال جواب جوان صدیق زهی را چه کسی می دهد؟

  تنها زمین بازیش تبدیل به خرابه نیمه ساخته شده و ساخت زمین چمن از جوان صدیق زهی منتظر تحقق وعده از امکانات صدیق زهی می تواند باشد. هر چند نسل گذشته تا رویای چندین ساله جوانان بر طرف شود، کلنگ زمین چمن مصنوعی صدیق زهی به زمین زده شد.com/images/80ui_photo_2016-09-16_19-47-56.ir" target="_blank"> و ساز زمین چمن (زیرساخت) برای جوانان ناخوشایند بود؛ چه برسد به چند ماهه؟

  اینک اهالی و ..ir" target="_blank"> و انگیزه ورزش است گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214303
 • بازدید امروز :197632
 • بازدید داخلی :38992
 • کاربران حاضر :183
 • رباتهای جستجوگر:190
 • همه حاضرین :373

تگ های برتر امروز

تگ های برتر