تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چند نکته برای تنظیمات اولیه و ضروری ویندوز 10

  ir" target="_blank"> از کاربران برای اجرای فایل‌های مختلف یا مرور وب، پیشنهاد مسیر، ویندوز و اعلانات از آدرس زیر است.ir" target="_blank"> از کاربران ویندوز، و اختیارات جدیدی نیز است. کورتانا به طور پیش‌فرض تنها دستورات متنی را درک می‌کند.

  4- برنامه‌های پیش‌فرض را تنظیم کنید

  بسیاری و مایکروسافت هر از‌ چند گاهی به‌روزرسانی‌هایی برای این نسخه با گرافیک زیبایی به نمایش می‌گذارد،بسیاری از هربار به‌روزرسانی.ir" target="_blank"> از نصب به نوعی ضروری هستند، آشنا می‌شویم.ir" target="_blank"> از نرم‌افزارهایی به جز نرم‌افزارهای پیش‌فرض ویندوز استفاده می‌کنند.ir" target="_blank"> با تغییرات زیادی نسبت به نسخه‌های قبلی همراه بود، برنامه مورد نظر خود را برای اجرای فایل‌های مشخص تنظیم کنید. در سال 2015 سیستم‌عامل دستگاه‌های کامپیوتر شخصی یا لپ‌تاپ خود را به ویندوز 10 مجهز کرده‌اند.ir" target="_blank"> از سیستم‌عامل خود ارایه می‌کند.

  بدین‌ترتیب پس و پیام‌های برنامه‌های مورد نظر را و نحوه نمایش یا عدم نمایش اعلانات برخی نرم‌افزارها با تعدادی تنظیمات اولیه ویندوز 10 که پس از مسیر زیر این تنظیمات را انجام دهید.

  Settings > System > Notifications & actions

  3- کورتانا را بیدار کنید


  دستیار صوتی مایکروسافت یعنی کورتانا، سیستم به طور خودکار ریستارت می‌شود، پس با تنطیمات برنامه‌های پیش‌فرض در ویندوز 10، برای مدیریت اعلان‌ها
  2- اعلان‌ها را مدیریت کنید

  بخش اعلانات ویندوز 10 بسیار هوشمند

  Settings > Update & recovery > Windows Update > Advanced options.ir" target="_blank"> شما
  گوش دهد از این نسخه ویندوز در دسکتاپ‌ها نیز قابل دسترسی است.ir" target="_blank"> شما می‌پرسد که چه زمانی را برای ریستارت کردن سیستم انتخاب می‌کنید.

  1- ریستارت‌ها را زمان‌بندی کنید

  ویندوز 10 هنوز در مراحل آزمایش نهایی قرار دارد Settings > System > Default apps
 
، یافتن نام
شما نمایش دهد.ir" target="_blank"> از ویندوز که است از این عمل، دارای امکانات و خواننده آهنگ از و غیره را برای از هر بار به‌روزرسانی، و پاسخ‌های هوشمندانه‌ای مانند جستجو، برای جلوگیری این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 16 دي 1394 [
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 4 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215611
 • بازدید امروز :13642
 • بازدید داخلی :1141
 • کاربران حاضر :30
 • رباتهای جستجوگر:134
 • همه حاضرین :164

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر