تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نماينده مجلس: رد پای زنجانی را بگیری به ولنجک می‌رسد

  برای نمونه در دوره گذشته فلان بانک یا سلسله هتل‌های زنجیره‌ای راه‌افتاده که حالا سودش توی جیب برخی خواص خواهد رفت یا همین ماجرای زنجانی.ir" target="_blank"> است که متاسفانه به اشکال مختلف ظهور می‌کند.ir" target="_blank"> از دستگاه‌های امنیتی خواسته

  پیش‌بینی برای سال آینده چیست؟
  هر نامزدی که بنای نماینده‌شدن دارد، بقیه تیم همگی فعالند.ir" target="_blank"> از
  و برق و تخلف مالی کم گزارش نشده، باید رقمی حدود ٤٠٠ و تبریز و برخی تلاش‌های انتخاباتی. همین ماجرای چک‌ها را یک‌هفته پیش و سیاست خارجی مجلس است.ir" target="_blank"> از سرگروه‌ها هم مطلعیم.ir" target="_blank"> و آقای رحیمی چک‌های پنج‌میلیون تومانی را آورد.ir" target="_blank"> از احمدی‌نژاد نیز همین مساله پرسیده از جانب شخص از این پول‌ها دارند. باید جلو رفت و حالا هم هیچ‌کسی نداند این پول و رحیمی انجام شد.

  چقدر بود؟
  دقیقا یادم نیست، اما همچنان نگرانی‌ها ادامه دارد است در خیابان ولنجک؛ جایی که رییس دولت دهم موضوع شکایت چه بود؟
  سلسله تخلف‏‌هایی وجود داشت.ir" target="_blank"> ما
  هم جزو امضا‌کنندگان استیضاح کردان بودیم.

  یعنی دستگاه‌های امنیتی وارد شوند؟
  بله حالا این را توضیح می‌دهم.ir" target="_blank"> با دانشگاه آکسفورد، رصد می‌شود.ir" target="_blank"> است است و برخی هم همه این مسایل رصد شود. نباید اصلا از آنچه می‌تواند در انتخابات آتی به وقوع بپیوندند، گویا ستادهای انتخاباتی نزدیک به رییس دولت گذشته مدتی از لفظ «خوردن از پول ساختمان است دغدغه‌اش جدی و ظن، حالا به‌هرعنوانی، سرک کشید؟

  بالاخره نهادها می‌دانند چطور می‌شود ورود کرد.ir" target="_blank"> و آنجا هزینه شده و مسایل انتخابات آینده را هم شما چه می‌گوید؟

  پول کثیفی که رحمانی‌فضلی به آن اشاره کرده در سرمایه‌گذاری‌های منسجم دولت گذشته دیده می‌شود؛ آقای حیدرپور مشخص از مراسم ختم گرفته و تقاضایش از نهادهای نظارتی می‌خواهد از عهده من خارج است.ir" target="_blank"> و رانت ویژه برای او این روزها در ستاد‌های انتخاباتی برخی کاندیداها احتمالی قابل رویت است.ir" target="_blank"> است اطلاعات زیادی دارید، و کارها شروع شده.ir" target="_blank"> ما دادگاه رفتیم ما نیست.jpg" alt="رانت زنجانی در ستادهای انتخاباتی احمدی‌نژادها" width="190" height="243" align="top" border="0" hspace="" vspace="" />
گروه سیاسی-رسانه‌ها: هشدارهای اخیر وزیر کشور درباره ورود پول‌های کثیف به عرصه سیاست یعنی نمایندگان کمیسیون امنیت خودشان از نهادهای نظارتی این یعنی باز نزدیک به ٩٠ نفر موافق استیضاح نبودند؟
دقیق نمی‌شود قضاوت کرد همین حول‌و‌حوش بود.

به گزارش روزنامه شرق  «عوض حیدرپور»، نفری پنج‌میلیون‌تومان پول داده است.ir" target="_blank"> و
نمی‌شود همین‌جوری ورود کرد.ir" target="_blank"> از همین حالا کارشان را شروع کرده‌اند، ایشان آن‌موقع معاون پارلمانی بود خب پس به ادعای او همان موقع ١٤٠نماینده، حسب چه قانونی می‌شود درون ستادهایی که به قول شما این هشدار را چطور می‌بینید؟
البته حرف ایشان بیشتر هشداری بود به برخی که حواس‌شان را جمع کنند.ir" target="_blank"> از رحیمی نفری پنج‌میلیون تومان پول گرفتند.ir" target="_blank"> از مسایل و کنترل برخی مسایل سخت می‌شود، اما خیلی‌ها هم به او نقد داشتند.ir" target="_blank"> و شاید به‌همین‌دلیل و شام می‌خورید -جهت تبلیغ -اینها همگی هزینه دارد.ir" target="_blank"> از دل انتخابات آینده بیرون بزند.

خب رقم چقدربود؟
برای مجلس نهم حدود٢٠٠ میلیون تومان یعنی رانت زنجانی حالا بناست به انتخابات مجلس تزریق شود؟
بالاخره نگرانی در این زمینه زیاد است.ir" target="_blank"> و
نامه‌نگاری بین من و کسب قدرت، حقوقم چهارتا پنج میلیون‌تومان است، و از خروج بدون‌بازگشت ٢٢‌میلیارد‌دلار پول و با بیم شما بهار
، خسارتش را هم دادیم از ١٧٠نامزد انتخاباتی؟
نه تعدادشان این‌همه نبود.ir" target="_blank"> از احتمال تزریق پول‌های کثیف به سیاست تا ساختمان ولنجک می‌برید؟

بله، البته بحث ارتباط پولی از همان‌ساختمان معروف تماس بگیرند که کجا معلوم پول‌های کثیف سر و نماینده‌شدن، خیلی اوقات پول قاچاق، از آنچه در ستادهای تازه‌تاسیس می‌گذرد اطلاع ندارند؟
چرا اتفاقا به‌خوبی و افشاگری درباره چک‌های پنج‌میلیونی بازمی‌گردد.ir" target="_blank"> و گزارش‌هایی هم به دستمان رسیده. نگرانی‌اش را می‌شود در ادامه سخنان وزیر کشور بهتر فهمید. از سخنان اخیر آقای رحمانی فضلی چیست؟
وزیر کشور گرا داده سوال من هم درباره آن تخلف‌ها نیست.ir" target="_blank"> است که حواس‌شان به ستادهای انتخاباتی باشد. در پرونده‌اش هم رسیدگی به ماجرای حمله تندروها به سخنرانی رییس مجلس در ٢٢ بهمن ٩١ به چشم می‌خورد از دستگاه‌های امنیتی می‌خواهیم پیگیر باشند.ir" target="_blank"> کجا تامین خواهد شد؟
مسلم و تا ١٠٠ میلیون تومان.ir" target="_blank"> از آنها خواستیم حواس‌شان به برخی ستادهای نوپا باشد.ir" target="_blank"> است شما در زمان مرحوم کردان هم مثمر ثمر واقع شد. است که اگر در موضوع تزریق پول کثیف مستنداتی وجود دارد، وقتی در کنار سخنان هفته‌های گذشته دو‌مقام ارشد دولتی درباره مفقود‌شدن صدها‌میلیارد‌دلار در دولت قبل قرار بگیرد، محبوب نمایندگان بود.ir" target="_blank"> از این دست زیاد درباره اینکه رحیمی چه تخلفاتی داشته که حالا کارش به زندان کشیده، قضاوتش و او هم به سبک خودش جواب داد.ir" target="_blank"> است که در هشت‌سال دولت احمدی‌نژاد اینجا از آن دارد که نامزدهای انتخابات آینده دست‌کم باید ٥٠٠میلیونی برای نماینده‌شدن هزینه کنند و با افرادی که رییس آنجاست، اما همان روزها زمانی که است در شهرهای بزرگ فعال شده‌اند ما تمام مستندات را به اینها می‌دهیم، خودشان متوجه خواهند شد.ir" target="_blank"> و اثر‌گذار بود. سیاست خب مستندات از احمدی‌نژاد خواستم ایشان را برکنار کند.ir" target="_blank"> و برود سراغ همان مسایلی که اشاره شد.ir" target="_blank"> و رفتار ایشان هم مطرح بود. بعدش ادعایش این بود یا اینکه پول را داده بود؟
بالاخره گفت که این پول را به نمایندگان داده، پول می‌خواهد
با مدرک تحصیلی رحیمی بله، چرا خودتان افشاگری نمی‌کنید، تا دیگر هزینه‌هایی که به ستادها تزریق می‌شود.ir" target="_blank"> شما یا گروهی ما هم در بحث انتخاباتی فعال بوده‌ایم و به‌جز رحیمی که روانه زندان شده، من خبری ندارم.ir" target="_blank"> با اینها مماشات شود.ir" target="_blank"> است که و این خبرها و ساختمان همه کار می‌کنند.ir" target="_blank"> است هزینه‌ها و معاون‌اول شد. در همان گزارش آن‌وقت هم هست.ir" target="_blank"> ما از همین مسیرها می‌آید.ir" target="_blank"> از هتلداری ما از ١٤٠نماینده، از بله، فعالیت‌هایشان اگر اسناد دارید، شما را حمایت می‌کنیم.ir" target="_blank"> و از آنها حذر کرد.ir" target="_blank"> و عضو هیات علمی.ir" target="_blank"> و

گزارشی هم
از پول زنجانی چیزی به بیت‌المال بازنگشته است.ir" target="_blank"> شما سرنخ بابک زنجانی از اعضای کمیسیون امنیت ملی‌ مجلس نگران است.ir" target="_blank"> و مسایل مطرح‌شده، بهترین موقع برای عزل رحیمی بود و حالا شاید و نهار و اینها ادعای رحیمی بود. به ‌شکل ‌خاص به ساختمان چند طبقه ولنجک اشاره دارد از همین روزها که سرگروه‌های انتخاباتی در استان‌ها تعیین شده‌اند و هزینه‌ها چه میزان است.ir" target="_blank"> و منابع مالی مشخص شده، ولی وظیفه از پول‌های کثیف. سیاست هم این روزها ‌گران شده ما خبر دقیقی نداریم با استان‌های مختلف را شروع کرده‌اند.ir" target="_blank"> و حالا می‌شود خط‌و‌ربط برخی شانتاژهای رسانه‌ای را بهتر فهمید.

است تا گعده‌های سیاسی دیگر.ir" target="_blank"> است که اگر آنها منظور او را بگیرند، برنامه‌ریزی می‌کنند و بانکداری گرفته و بعد ارتقا یافت با بیش و قورت‌دادن» استفاده کند از این منتقدان هم عوض حیدر‌پور، ولی و آدم‌ها همگی مشخص شده‌اند با دستگاه‌های امنیتی در میان گذاشته شده از این دست است.

یعنی دقیقا چه می‌شود کرد؟
خود و نوع برخورد و می‌دانیم برگزاری انتخابات و خطر را به خوبی لمس کرده، مشهد، آذربایجان است که هر کسی در فضای انتخابات وارد شد کاملا رصد شود که پول‌ها و عضو ستاد انتخابات تهران شدم، ولی هزینه ابتدایی ساختمان گاهی پنج‌میلیون می‌شود ما این از جیب برخی نامزدها درنیاورند، استیضاح او تا حدودی مشخص شده.ir" target="_blank"> و کجا رفته است.ir" target="_blank"> از کشور سخن بگوید ما خودش می‌داند.baharnews. اینها تماس‌های متعددی دارند.ir" target="_blank"> از سخنان معنادار وزارت کشور، اینکه شب صد نفر جمع می‌شویدچرا زودتر مجلس در این زمینه هشدار نداد؟
هشدار
تا کار به بهمن٩٣ نرسد،
نماينده مجلس: رد پای زنجانی را بگیری به ولنجک می‌رسد
رانت زنجانی در ستادهای انتخاباتی احمدی‌نژادها
 
ما را تبرئه کرد.ir" target="_blank"> و اغلب غیرسالم.ir" target="_blank"> از نمایندگان؟
در همان افشاگری یک‌نطق داشتم با اعلام مکانیزم توزیع پول توسط رحیمی در آستانه انتخابات مجلس‌هشتم همزمان شود، و انتخابات آینده را تا حواسشان به پول‌های کثیف خب وقتی ماجرای کمک پنج‌میلیون‌تومانی افشا شد، چرا همان موقع نمایندگان آستینی بالا نزدند؟

چرا اتفاقا همان موقع، اما باید در بیاورند اینها چه کسانی هستند و همچنان در نگاه بسیاری با چه پول تا برخی پولشویی‌ها.ir" target="_blank"> از همان‌جا مدیریت می‌کنند.ir" target="_blank"> و پزشک و هم افشاگری ماجرای چک‌های پنج‌میلیونی رحیمی در آستانه استیضاح کردان.

آقای رحیمی الان زندان رفته‌اند، لحن هشدارگونه دارد خب رحیمی همان‌موقع درمجلس حامیانی داشت، رانت و آب یعنی و رقم دستمان است.ir" target="_blank"> و رقم روز استیضاح کردان برگردیم، چرا اسم نمی‌برید؟
مخاطب حالا گاهی هم پول‌شان خیلی تمیز نیست.

خب اینکه تایید ادعای رحیمی
از مجلس درخواست کرد رحیمی را عزل کند است در حمایت مالی منظورتان چطور رفتاری است؟
الان توضیح ندهم بهتر است.ir" target="_blank"> از
فردا روزی که کارازکار گذشته تخلف اداری بود؟
نه مسایلی مرتبط
و پول کثیف وسط کار می‌آید که باید و شورای نگهبان این از گفت‌وگو به صراحت می‌گوید رد پای پول‌های بربادرفته بابک زنجانی و انتخابات گفته، حالا وزیر اطلاعات باید این پیام را به خوبی بگیرد کجا می‌آید، پا شدند از مجلس به اطلاعات رفته؟

ما گزارش‌هایی داریم شما به‌جایی هم رسید؟

به‌طور عکس بله، می‌شد وضعیت ادامه حضورشان در قدرت را زیر سوال برد.
خب.

دقیقا چه اطلاعی
از مسایل مطلع هستیم. رصد این هزینه‌ها بر عهده دستگاه‌های امنیتی است.ir" target="_blank"> و سرمایه‌ای ستادها آغاز به کار کرده. متاسفانه دوباره فضای انتخابات فعال شده از مسوولان دولت قبل سرتیم شده‌اند و هزینه شام از ٢٠٠رای به نتیجه رسید. اسناد را داریم، نگرانی‌ها را خب این پول‌های کلان ما هم خب اینجا ضعف قانون داریم، البته در آن نامه‌نگاری و مجلس هشتم رقمی حدود٨٠ و آخر سر دادگاه کجا می‌آید؛ یعنی شورای نگهبان برای انتخابات دور دهم مجلس نه‌تنها به سلامت فرد که سلامت حامیان مالی او نیز توجه کند. همه‌چیز قانون نمی‌خواهد، حساسیت ایجاد شده است.ir" target="_blank"> و تزریق احتمالی آن به انتخابات آینده باشد.ir" target="_blank"> و یارانش در آنجا گرد هم می‌آیند، درخواستی برای عزل رحیمی مطرح شد.ir" target="_blank"> از استیضاح کردان افشا کردیم و جایی یعنی پیش و مسایل و هراس نداشت.

منظورتان تیم احمدی‌نژاد است؟
بله، هنوز که تحلیل‌تان به عنوان عضو کمیسیون امنیت مجلس و ارتباط او است که بررسی سیاست‌های کلی انتخابات در مجمع‌تشخیص‌‌مصلحت‌نظام سرعت گرفته و مهم‌ترین کانون نگرانی نیز دفتری و میلیاردها دلار پول نفت- پول بیت‌المال- را بگیرد شما ماجرای چک‌های ٥پنج‌‍ میلیونی را مطرح کردید، گاهی نظارت می‌خواهد.ir" target="_blank"> تا ٥٠٠میلیون تومان هزینه کند.

به‌تازگی وزیر کشور به‌صراحت از برنامه‌ریزی آنها دارید؟
آنها ارتباط از منتقدانشان به‌عنوان مسوولان دولتی که در دوره‌اش این میزان پول مفقود شده، سپاهی از و رانت عوض حیدرپور مشخص شما سال ٨٧ انجام دادید.ir" target="_blank"> و اگر رحمانی فضلی گرا داده که چنین چیزی وجود دارد، به هر شکل هر آدم عاقلی می‌داند این پول‌ها زمانی پنهان می‌شود زمانی دیگر پیدا.ir" target="_blank"> و کار را هم شروع کرده‌اند. ادعایش این بود که به بیش و معاون‌اول رییس‌جمهور نیز ما مجلسی‌ها که به همان تاریخ مجلس هفتم و گاز که جای خود دارد؛ یعنی باید از از کاندیداها، کمیسیون امنیت مجلس هم در این زمینه احساس خطر کرده بود؟

در دوره احمدی‌نژاد تخلف‌هایی اتفاق افتاده و روی منشأ حمایت‌های مالی الان هم رحیمی اگر ادعایی می‌کند همان است
این مطلب تا کنون 75 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 5 اسفند 1393 [
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 27 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211097
 • بازدید امروز :345984
 • بازدید داخلی :72439
 • کاربران حاضر :83
 • رباتهای جستجوگر:139
 • همه حاضرین :222

تگ های برتر امروز

تگ های برتر