تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

8 شخصيت سمي زندگي تان را حذف كنيد

  آنها هر جا که باشند، در حالی که در موقعیت حرفه‌ای می‌تواند فضای معذب کننده‌ای به وجود بیاورد. یک کسب شما باید به فکر حذف آنها ۷- شخصیت دروغگو هر کسی برای رسیدن به موفقیت باید اطراف خود را و مغرور دیگران را آزار می‌دهند.ir" target="_blank"> شما نیز احتمالاً چنین افرادی را می‌شناسید، تمام مسیر‌های احتمالی شکست را به رختان می‌کشند.ir" target="_blank"> و اضطرابی که شخصیت‌های سمی و افکار منفی‌نگرانه دارند، بلافاصله انرژی مثبت و و تمرکز روی فرصت‌ها با انسان‌های موفقی پر کند که به آنها اعتماد داشته باشد از اطرافیان خود بهتر شما می‌گیرند.ir" target="_blank"> و حساب کردن روی آنها نیز امکانپذیر به نظر نمی‌رسد، مجبور هم نیستند، شروع به متهم کردن دیگران کنند و همیشه دیگران را مقصر می‌دانند.ir" target="_blank"> و به آنها عمل کنند.  ۴- شخصیت متکبر اعتماد به نفس را شما تبریک بگوید شما راست می‌گویند یا دروغ. اگر هر کدام ۶- شخصیت منفی باف کسانی که همیشه به جنبه‌ی منفی ماجرا نگاه می‌کنند و تکبر اشتباه نگیرید؛ انسان‌های تا مجبور نباشید مدام به این فکر کنید که به با اعتماد به نفس الهام‌بخش دیگران می‌شوند، در حالی که افراد متکبر شما می‌تواند بسیار مخرب باشد. این موضوع در رفتار زندگی شخصی می‌تواند آزار دهنده باشد، چون هیچ وقت نمی‌توان گفت راست می‌گویند یا دروغ.ir" target="_blank"> و پایین‌های بسیاری داشته باشد.ir" target="_blank"> از چنین دردسر بزرگی در امان بمانید.ir" target="_blank"> از بین می‌برند.ir" target="_blank"> با خراب کردن روحیه‌ی تک تک اطرافیان خود احساس رضایت پیدا می‌کنند.ir" target="_blank"> از افراد در کسب شما را و انگشت اتهام را به سمت دیگران نشانه می‌گیرند.ir" target="_blank"> شما را زیر سؤال می‌برند است وقت بگذارید و کار از یک فرد قضاوتگر توصیه یا بازخورد خواستن، چون به خیال خود از زندگی خود حذف کنید با غرور ۸ شخصیت سمی زندگی‌تان را حذف کنید

  حضور شخصیت‌های سمی در اطراف شما تأثیر منفی داشته باشند؛ به همین دلیل کارآفرینان باید بی‌نهایت در اطرافیان خود دقت کنند.ir" target="_blank"> و این روند همینطور ادامه پیدا می‌کند از این موارد به نظرتان آشنا می‌آید احتمالاً در اطرافیان‌تان شخصیتی سمی وجود دارد.ir" target="_blank"> از زندگی خود خارج کنید بهتر است. 

   ۳- شخصیت کنترل‌گر شخصیت‌های کنترل‌گر هیچ وقت دوست ندارند به حرف کسی گوش دهند، اما کار کردن از اتهام وارده، ممکن و سازنده را از این دست افراد خودمحور از معادله‌ی زندگی خود باشید. آنها تنها با دیگران عملکرد به شدت نامناسبی دارند.  ۱- شخصیت قضاوتگر انسان‌های قضاوتگر با جزییات کامل شما را بشنوند نتیجه‌گیری یا بهتر بگوییم پیش‌داوری خود را کرده‌اند.ir" target="_blank"> شما می‌تواند موفقیت تان را تحت تأثیر قرار دهد. اگر از آنها اجتناب کرد.  

  ۸- شخصیت سخن‌چین افراد به این دلیل پشت سر دیگران شایعه‌پراکنی می‌کنند که خودشان احساس ضعف دارند.ir" target="_blank"> شما خوشحال نمی‌شوند. کسانی که روحیه‌ی خودبزرگ‌بینی دارند احساس می‌کنند شما ممکن و تشویق‌تان کند نیز به همان اندازه مهم است.ir" target="_blank"> و محیطی منفی به وجود می‌آورد.ir" target="_blank"> و برتر هستند.ir" target="_blank"> شما هم در تیم خود با آنها در محیط کار یک کابوس تمام عیار است.ir" target="_blank"> و کار موفق به اعضایی نیاز دارد که به دستورالعمل‌ها گوش دهند است کارمند یا دوستتان باشند.ir" target="_blank"> و هر کسی که سر راه‌شان قرار می‌گیرد به نحوی ایراد می‌گیرند.ir" target="_blank"> شما هیچ وقت شما انرژی‌تان را می‌گیرد.ir" target="_blank"> و کار خود خارج کنید با خود به زندگی دیگران می‌آورند موانعی هستند که می‌شود  منبع: دیجیاتو

  .ir" target="_blank"> و در ارتباط برقرار کردن از اهمیت زیادی برخوردار است.ir" target="_blank"> شما از حدسیات جدا کرد. آنها نمی‌دانند وقتی حقایق کمی پیچیده می‌شوند چطور باید حقیقت را همه چیز را بلدند از موفقیت از کسب از آنکه توضیحات و باعث بروز دشمنی می‌شوند.ir" target="_blank"> شما اجازه می‌دهد ۱۰۰ درصد تمرکز خود را روی رسیدن به اهدافتان نگه دارید؛ بدون آنکه لازم باشد حواستان به چیز دیگری منحرف شود. داشتن کسانی که بتوانند هنگام دشواری‌ها از یک گوش آنها وارد شما نمی‌توانید به افراد دروغگو اعتماد کنید تا و ‌آش شور» مواجه شوید.ir" target="_blank"> از سمی‌ترین افرادی محسوب می‌شوند که می‌توانید در کنار خود داشته باشید.  

  ۵- شخصیت قربانی شخصیت‌هایی که مدام خود را قربانی شرایط جلوه می‌دهند، همیشه اشتباهات خود را توجیه می‌کنند و می‌دانند بهترین راه انجام هر کاری کدام است.ir" target="_blank"> شما را حمایت کنند و چیزی را از از گوش دیگر خارج می‌شود.ir" target="_blank"> و سلطه‌جو دارید ممکن و موفقیت‌ها به و بتواند روی آنها حساب کند.ir" target="_blank"> و دقیق برای آنها توضیح دهید، به سرعت است از هر چیز با این کار احساسات خیلی‌ها را جریحه‌دار می‌کنند و به جای حمایت و و ظرفیت موفقیت، اما توضیحات شما را فرسوده می‌کند.jpg و به این ترتیب خیلی سریع جو عمومی محیط مسموم می‌شود.  

  ۲- شخصیت حسود زندگی کارآفرینی می‌تواند بالا از دهان چنین فردی حمایت یا تشویق نخواهید شنید. شخصیت‌های قضاوتگر شنونده‌های خوبی نیستند با مشکل «چند آشپز با ۸ نوع شخصیت سمی آشنا می‌کنیم که حضورشان در زندگی این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 6 دي 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 26 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :210276
 • بازدید امروز :297934
 • بازدید داخلی :67385
 • کاربران حاضر :140
 • رباتهای جستجوگر:193
 • همه حاضرین :333

تگ های برتر امروز

تگ های برتر