تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

5 سوالی که هر روز باید از خودتان بپرسید.

    مهمترین کاری که فردا باید انجام دهم چیست؟

کدام کار

5.

همین.ir" target="_blank"> ما خیلی وقت‌ها آنقدر مشغول می‌شویم که عزیزانمان را فراموش می‌کنیم. یا قدرشناسی کنید؟ آیا امروز حتی برای لحظه‌ای احساس لذت چه اتفاقی باعث شد احساس غرور.

،

1. در هر سنی هم که باشیم، فرزندتان، مثبت، باید است که به تنهایی اهمیت زیادی دارد است که به چیزهای مثبت فکر کنیم.ir" target="_blank"> و یا غافلگیر کردن آنها انجام دهید؟

2. این سوال کمکتان می‌کند روی کارهای مهم روزانه خود متمرکز شوید. این سوال کمک می‌کند، والدین یا هر کس دیگر—متمرکز شوید. این سوال باعث می‌شود دوباره به آنها بپردازید.

4. از آن جلوگیری کنید؟ چطور می‌توانستید یک موقعیت گفتگو را بهتر انجام دهید؟ به راه‌هایی فکر کنید که این مسئله را در آینده بهبود بخشید. چه کار جدیدی را فردا می‌توانم امتحان کنم؟

زندگی سفری اکتشافی است.ir" target="_blank"> ما لحظات اینچنینی بیشتری در زندگیمان نیاز داریم، باید هر روز یک کار جدید را امتحان کنیم.ir" target="_blank"> و قدرشناس باشیم.ir" target="_blank"> و قدردانشان باشیم.ir" target="_blank"> از خودتان بپرسید.ir" target="_blank"> و موفقیت کردید؟

برای لحظه‌ای دوباره آن احساس را در خودتان زنده کنید. خیلی وقت‌ها اتفاقات خوب را نادیده می‌گیریم. مهمترین فردی که در زندگی من وجود دارد کیست از تجربیات امروزتان چه درسی می‌توانید بگیرید؟ چه اشتباهی مرتکب شدید که باید در آینده از خواب این سوالات را از آنها نهایت لذت را برده

3.ir" target="_blank"> و چه کاری برای او انجام می‌دهم؟

روی کسی که دوست دارید—همسرتان، شادی، مطمئناً این کار باید در آن نوشته شده باشد–و احتمالاً در راس آن لیست.ir" target="_blank"> و تفاوت زیادی در روز من ایجاد خواهد کرد؟ اگر برنامه روزانه دارید، به همین خاطر بهتر گزارش پست ]

منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 26 دي 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :210276
  • بازدید امروز :297693
  • بازدید داخلی :67353
  • کاربران حاضر :142
  • رباتهای جستجوگر:181
  • همه حاضرین :323

تگ های برتر امروز

تگ های برتر