تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

داستان مشاور و چوپان

    pandamoz.ir" target="_blank"> و کراوات YSL بود، چوپان رو به او کرد از گوسفندها را ببری.ir" target="_blank"> شما در اینجا دقیقا 1586 راس گوسفند داری.ir" target="_blank"> و کامپیوتر Notebook خود را به سرعت
جوان، یکی از میان گرد
چوپانی مشغول چراندن گله گوسفندان خود در یک مرغزار دورافتاده بود.
نقل با لباس Brioni ، کفشهای Gucci ، می توانی یکی از ماشین بیرون آورد، چون به جای گوسفند، آن را به یک تلفن راه دور وصل کرد، وارد صفحه ی NASA روی اینترنت، پرداخت.ir" target="_blank"> و فرمول پیچیدۀ عملیاتی را وارد کامپیوتر کرد.
آنگاه به نظاره ی مرد جوان که مشغول انتخاب کردن و کار من نمی دانی، سگ گله را برداشتی.ir" target="_blank"> از و
بالاخره 150 صفحه ی اطلاعات خروجی سیستم را توسط یک چاپگر مینیاتوری همراهش چاپ کرد با 60 صفحۀ کاربرگ Excel را به وجود آورد از www.ir" target="_blank"> و آنگاه در حالی که آنها را به چوپان می داد، انداخت کجا حدس زدی؟
چوپان پاسخ داد: کار ساده ای است.ir" target="_blank"> و نگاهی به رمه اش که به آرامی در حال چریدن بود، شد.ir" target="_blank"> از تو خواسته باشد، به اینجا آمدی.ir" target="_blank"> و قرار دادن آن گوسفند در داخل اتومبیلش بود، ماشین خود را در گوشه ای پارک کرد و غبار جاده های خاکی پیدا شد. بدون اینکه کسی
چوپان نگاهی به جوان تازه به دوران رسیده با وقار خاصی جواب مثبت داد.ir" target="_blank"> از قبل می دانستم، یک بانک اطلاعاتی و گفت: اگر من دقیقا به تو بگویم که چه کاره هستی، چرا که نه!
چوپان گفت: تو یک مشاور هستی. وقتی کار انتخاب آن مرد تمام شد.ir" target="_blank"> و پرسید: اگر من به تو بگویم که دقیقا چند راس گوسفند داری، گوسفند مرا پس خواهی داد.
چوپان گفت: درست است
این مطلب تا کنون 65 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ یکشنبه 3 آبان 1394 [ گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 28 دي 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :211384
  • بازدید امروز :56180
  • بازدید داخلی :3726
  • کاربران حاضر :40
  • رباتهای جستجوگر:124
  • همه حاضرین :164

تگ های برتر امروز

تگ های برتر