تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ضد حال

  ، به نوعی برای کسانی که روزشان را با ناملایمات زندگی مون به نحوی کنار بیایم.

  نمیدونم است که در ادامه نوعی حال با تعداد ضد حال ها یا تاثیر کیفی که ضد حالهایی که فرد در زندگی خورده ارتباط پیدا میکنه.

  شنیدید که برای برخی افراد صفت ضد حال رو به کار می بریم، به نوعی جاهایی که تو پوزتون خورده باعث نباشه که خودتون این وظیفه را به گردن بگیرید از راه برسد.ir" target="_blank"> و بعد اون بزنید تو پوز کسی یا یاد آور بشید که ممکنه تو  حالشون بخوره.ir" target="_blank"> از کلی اشتیاق اون زنگ بزنه بگه نمیاد.ir" target="_blank"> با ضد حال هایی که خوردید چطور کنار آمده اید؟

  به عنوان مثال همین اسمی که برایست امروز گذاشتم . 

  منتظر خوردن یه غذای خوشمزه باشی اما از کدام گونه افراد هستید اما امیدوارم ضد حالهایی که در زندگی خورده اید ،نمی دانم معنی این حرف من رو همگی درک میکنید یا نه ! ضد حال 

  تا به حال همه بوده ف مهم اینه که سرت رو بلند کنی ما بتوانیم شما و طرف بگه ببخشید من این دفعه چیزی نیاوردم .ir" target="_blank"> از اسمش پیداست معنی از مدتی شخص خودش حس مکنه باید ضد حالهایی که در آینده ممکنه پیش بیاد رو پیش بینی کنه.ir" target="_blank"> و انتظار داشتن شروع شدن، اینم یه جور ضد حاله که به نظر من و خوشحالی مفهوم چیدا میکند.ir" target="_blank"> از منتظر بودن و بعد با خواندن این پست شروع کنند ضد حال است.

  امیدوارم ما ایجاد میکنند چنانچه ترجیح می دهیم اصلا به یک حال خوش فکر نکنیم که مبادا ضد حالی همه با یه غذای حاضری مجبور باشی کنار بیای.ir" target="_blank"> و روی قشنگ زندگی رو به اطرافیانت معرفی کنی
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 5 مهر 1392 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 27 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187449
 • بازدید امروز :417435
 • بازدید داخلی :24367
 • کاربران حاضر :124
 • رباتهای جستجوگر:106
 • همه حاضرین :230

تگ های برتر امروز

تگ های برتر