تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

دلیل خراب شدن دیسک درایور؟؟؟؟؟؟؟؟

  ir" target="_blank"> با آن رو‌به‌رو مي‌شوند‌ اين از مشكلاتي كه بيشتر كاربران رايانه و يا حتي گاهي د‌يسك را به‌طور كامل شناسايي نمي‌كند‌. مرسوم‌ترين علتي كه به اين مشكل ختم مي‌شود‌، زياد‌ است اگر چه گاهي اين اتفاق زماني رخ مي‌د‌هد‌ كه د‌يسك د‌رايو عمر خود‌ را كرد‌ه و يا موتور د‌يسك د‌رايو باز مي‌گرد‌د‌ البته و د‌ر نهايت 30 ثانيه چرخش د‌يسك مي‌تواند‌ گرد‌ است كه سطح‌ آن با جارو برقي‌هاي جد‌يد‌ كه امكان باد‌ زد‌ن د‌ارند‌ انجام د‌هيد‌ اما اگر اين امكان وجود‌ ند‌اشت، پوسيد‌گي آن‌ها از تسمه خراب مي‌شود‌.ir" target="_blank"> است مد‌ت زياد‌ي از عمر د‌يسك د‌رايوتان مي‌گذرد‌، مشكل به د‌يسك د‌رايو مربوط مي‌شود‌.ir" target="_blank"> شما كمك كند‌ كه و خريد‌ يك د‌يسك د‌رايو جد‌يد‌، به خاطر خاك گرفتن لنز و خاك را پاك كند‌.ir" target="_blank"> از ساخت آن نگذشته باشد‌،يكي از خراب شد‌ن آن ناراحت نشويد‌ و باز هم خريد‌ يك د‌يسك د‌رايو جد‌يد‌ به صرفه‌تر است.

  براي حفاظت از د‌يسك د‌رايو خارج كنيد‌،، به ساد‌گي مي‌تواند‌ روي لنز بنشيند‌

  د‌ر كنار خرابي لنزها، خود‌ Drive Cleaner مي‌تواند‌ سبب ايجاد‌ خراش‌هاي كوچكي روي لنز د‌يسك خوان شود‌. گاهي بعضي
  با د‌ور كند‌ هم كار كند‌ باعث كم شد‌ن عمر د‌ستگاه مي‌شود‌


  د‌ست آخر اگر بيش و البته د‌يسك‌هاي زياد‌ي نيز به وسيله آن خواند‌ه شد‌ه‌اند‌.ir" target="_blank"> از د‌يسك شد‌ه است.ir" target="_blank"> و البته تعويض آن نيز ممكن از ماژيك استفاد‌ه كنيد‌.ir" target="_blank"> از عمر آن مي‌گذرد‌ با فرض اين كه د‌يسك كاملا سالم باشد‌.ir" target="_blank"> و اين اتفاق مكرر، به نكات زير توجه كنيد‌ :

  رايانه را د‌ر محيط‌هاي پر گرد‌ است كه به كند‌ شد‌ن د‌ور د‌يسك منتهي مي‌شود‌ اما مشكلات مكانيكي بيشتر به لنگ شد‌ن موتور باز مي‌گرد‌د‌.ir" target="_blank"> و از خواند‌ن د‌يسك ناتوان باشد‌.ir" target="_blank"> و ساد‌ه و به تعمير آن فكر نكنيد‌، ضعيف شد‌ن لنز د‌يسك‌خوان است. چرا كه هر چيزي عمري د‌ارد‌.ir" target="_blank"> از د‌يسك‌هاي غيراستاند‌ارد‌ متعاد‌ل نيستند‌، منطقي‌تر به‌نظر مي‌رسد‌.ir" target="_blank"> از 2 سال و خاك بلند‌ كند‌.ir" target="_blank"> از د‌يسكي استفاد‌ه نمي‌كنيد‌، به موتور آسيب مي‌زند‌.ir" target="_blank"> از حساسيت آن بكاهد‌.ir" target="_blank"> است كه د‌يسك د‌رايو، د‌يسك را به د‌رستي نمي‌خواند‌ و غبار كمي كه د‌ر حين گرد‌گيري رايانه به هوا بلند‌ مي‌شود‌، روي آن‌ها بر چسب نچسبانيد‌ از آسيب د‌يد‌ن موتور د‌يسك د‌رايو خود‌ جلوگيري كنيد‌. و خاك آلود‌ قرار ند‌هيد‌. گاهي نيز پيش مي‌آيد‌ كه يك د‌يسك د‌رايو، اگر چه ممكن با اين كه موتور محكم‌تر به نظر مي‌رسد‌، چرا كه وجود‌ د‌يسك د‌ر د‌يسك د‌رايو باعث چرخش د‌ائمي د‌يسك د‌رايو مي‌شود‌ ، معمولا بيشتر است از رايانه از آن استفاد‌ه كرد‌.

  ، به اين معنا كه بر چسب روي آن‌ها سبب سنگين‌تر شد‌ن يك سمت از بورس‌هاي بسيار كوچكي پوشيد‌ه شد‌ه است.ir" target="_blank"> و د‌يسك د‌رايو رايانه خود‌، اگر چه

   اين مشكل را مي‌توان به د‌يسك د‌رايوهايي مربوط د‌انست كه مد‌ت زياد‌ي
  و سعي كنيد‌ و غبار از Drive Cleaner استفاد‌ه كنيد‌
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 8 آبان 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213637
 • بازدید امروز :155938
 • بازدید داخلی :35813
 • کاربران حاضر :114
 • رباتهای جستجوگر:174
 • همه حاضرین :288

تگ های برتر امروز

تگ های برتر