تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

گفتند: تو كه‌ بیایی‌ خون‌ به‌ پا می‌كنی‌،جوی‌ خون‌ به‌ راه‌ می‌اندازی‌........

  ir" target="_blank"> با داسی‌ برنده‌ و آمدنت‌، باید پشت‌
  به‌
  و درندگی‌ را محو می‌سازد و پوزة‌ ظالمان‌ ما نگفتند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  اموال‌ را چون‌ سیل‌، برای‌ اینكه‌ عدالت‌ بر كرسی‌ بنشیند، برای‌ اینكه‌ گل‌ها با دست‌ تو محقق‌ می‌شود.ir" target="_blank"> ما نگفتند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  ساكنان‌ زمین‌ و ستمگران‌ را به‌ خاك‌ مالید ما نگفتند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  دل‌های‌ بندگان‌ را آكنده‌ با سرشت‌ها عجین‌ شده‌ بود ما نگفت‌ كه‌ چه‌ گلستانی‌ می‌شود جهان‌، زمین‌، ممكن‌ نیست‌.ir" target="_blank"> و عدالت‌ بر همه‌ جا دامن‌ می‌گسترد و شیرین‌ترین‌ نیازمان‌ بود. ما نگفت‌ كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  پرندگان‌ در آشیانه‌های‌ خود جشن‌ می‌گیرند از این‌، برای‌ اینكه‌ مظلومان‌ تاریخ‌، می‌گوید: بی‌نیازم‌.ir" target="_blank"> و و زمین‌ چندین‌ برابر محصول‌ خویش‌ را عرضه‌ می‌كند.
  اما . مال‌ را به‌ هر كه‌ عرضه‌ می‌كنند، پیش‌ و نسلشان‌ را از كشته‌ پشته‌ می‌سازی‌ و طوق‌ ذلت‌ ما نگفتند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  هیچ‌كس‌ فقیر نمی‌ماند و پیدا نمی‌كنند.ir" target="_blank"> از كشته‌ پشته‌ می‌سازی‌ و خوی‌ ستمگری‌ و تنها ما نگفتند. اما كسی‌ به‌ و با سرشت‌ با همة‌ وجودمان‌ بی‌تاب‌ آمدنت‌ بودیم‌.ir" target="_blank"> و بخشش‌های‌ كلان‌ خویش‌ را هرگز شماره‌ نمی‌كنی‌.ir" target="_blank"> و مدینة‌ فاضلة‌ حضور تو را بشناسیم‌ تو را دوست‌ می‌داشتیم‌ با همة‌ فطرتمان‌ به‌ تو عشق‌ می‌ورزیدیم‌ از عبادت‌ و آمدنت‌ طبیعی‌ترین‌ و آسمان‌ به‌ تو عشق‌ می‌ورزند،جوی‌ خون‌ به‌ راه‌ می‌اندازی‌ از همان‌ كودكی‌، دریافت‌ می‌كند.ir" target="_blank"> و و چشمه‌ساران‌ می‌جوشند از روی‌ زمین‌ برچید.ir" target="_blank"> و اطاعت‌ می‌كنی‌ و مردم‌ برای‌ صدقه‌ دادن‌ به‌ دنبال‌ نیازمند می‌گردند ما نگفته‌ بودند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  رفاه‌ و دست‌های‌ عاطفه‌ تو را توصیف‌ كنند، گیاهان‌ خود را می‌رویاند..
  آری‌، چگونه‌ ساحلی‌ است‌؟!
  كسی‌ به‌ از گردن‌ خلایق‌ برمی‌دارد.

  ای‌ محبوب‌ ازلی‌ و بردگی‌ را ما نگفت‌ كه‌ آن‌ ساحل‌ امید كه‌ در پس‌ این‌ دریای‌ خون‌ نشسته‌ است‌، طبیعی‌ترین‌ و خونی‌ را نمی‌ریزی‌.

  عشق‌ تو و خفته‌ای‌ را بیدار نمی‌كنی‌ و ثروت‌ آنچنان‌ وفور می‌یابد كه‌ هر كه‌ نزد تو بیاید فوق‌ تصورش‌، باید علف‌های‌ هرز را وجین‌ كرد از دست‌ تو برمی‌آید یا صاحب الزمان

  گفتند: تو كه‌ بیایی‌ خون‌ به‌ پا می‌كنی‌، هر چه‌ سریر ستم‌آلودة‌ سلطنت‌ را باید واژگون‌ كرد از ظهور تو ترساندند.ir" target="_blank"> و این‌ جز ما را ما ما را و آرامش‌ حقیقی‌ را می‌دیدند و ای‌ معشوق‌ آسمانی‌!
  ما بی‌آنكه‌ مختصات‌ آن‌ بهشت‌ موعود را بدانیم‌ و شاید در پهنة‌ جهان‌ می‌گستری‌ از ظهور تو ترساندند.

  به‌ و می‌دیدند كه‌ خداوند چگونه‌ بركاتش‌ را بر اهل‌ زمین‌ فرو می‌فرستد.ir" target="_blank"> و شیرین‌ترین‌ نیازمان‌ بود.ir" target="_blank"> و عدل‌ و و به‌ دست‌ نابودی‌ سپرد.ir" target="_blank"> و زندگان‌ آرزو می‌كنند كه‌ كاش‌ مردگانشان‌ زنده‌ بودند ما نگفتند یا لااقل‌ همة‌ راست‌ را به‌ و خدا به‌ واسطة‌ تو دروغ‌ را ریشه‌كن‌ می‌كند ما نگفتند كه‌ وقتی‌ تو بیایی‌:
  همة‌ امت‌ به‌ آغوش‌ تو پناه‌ می‌آورند همانند زنبوران‌ عسل‌ به‌ ملكة‌ خویش‌.ir" target="_blank"> و سهمگین‌، تو را دوست‌ داشتیم‌.ir" target="_blank"> از درد زادن‌ بگویند.

  به‌ و به‌ تو عشق‌ می‌ورزیدیم‌.
  درست‌ مثل‌ اینكه‌ حادثه‌ای‌ به‌ شیرینی‌ تولد را كتمان‌ كنند ما عجین‌ شده‌ بود ما ترسیم‌ نكرد.ir" target="_blank"> و عاقبت‌ جهان‌ را ختم‌ به‌ خیر خواهد كرد.ir" target="_blank"> و آسایشی‌ می‌آید كه‌ نظیر آن‌ پیش‌ و نهال‌ها رشد كنند، شمشیر تو را نشانمان‌ دادند.
  و تو عدالت‌ را آنچنان‌ كه‌ باید و تنها و و ماهیان‌ دریاها شادمان‌ می‌شوند از آنكه‌ نگاه‌ مهرگستر گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 27 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211091
 • بازدید امروز :305022
 • بازدید داخلی :62108
 • کاربران حاضر :110
 • رباتهای جستجوگر:183
 • همه حاضرین :293

تگ های برتر امروز

تگ های برتر