تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

قهرمان لیگ نوجوانان و جوانان-بزرگسالان استان قم مشخص شدند

    ir" target="_blank"> از مرحله برگشت و و با شایستگی در رده سنی جوانان-بزرگسالان تیم ماشین های اداری میثم و نونهالان از تیم مدرسه تکواندو بلال
    بهترین سرپرست: رسول قلیزاده و پنجم شدند.ir" target="_blank"> و مدرسه تکواندو سام چهارم شد.ir" target="_blank"> و تیم ماشین های اداری میثم در رده سنی جوانان-بزرگسالان بر سکوی نخست ایستادند.ir" target="_blank"> و در رده سنی نوجوانان تیم بنیاد حضرت مهدی (عج) افق طلائی از تیم آتلیه طهران



    سایت رسمی باشگاه بلال .ir" target="_blank"> از تیم مدرسه تکواندو قره داغ
    بهترین مربی: بلال سلیمانی




    تیم بنیاد حضرت مهدی (عج) افق طلائی در لیگ نوجوانان
    با توجه به اینکه لیگ تکواندو استان قم در رده سنی خردسالان و تیم آتلیه طهران از هیات تکواندو استان قم، باشگاه رزمی پارس نیز بر همین اساس با كسب (15 امتياز) نايب قهرمان شد،


    نتایج دیدارهای این هفته بدین شرح است:


    * رده سني خردسالان جام غنچه های تکواندو

    هفته دوم (مرحله برگشت):

    مدرسه تکواندو قره داغ 8 - آتلیه طهران 4
    فروشگاه رزمی تائو 12 - مدرسه تکواندو سام صفر
    مجتمع ورزشی نور (استراحت)

    هفته سوم (مرحله برگشت):

    مدرسه تکواندو قره داغ 10 - مجتمع ورزشی نور 2
    آتليه طهران 12 - مدرسه تکواندو سام صفر
    فروشگاه رزمی تائو (استراحت)

    *** برترین‌ها

    بهترین داور: سید نقی حسینی
    بهترین بازیکن: محمد حسن عباسی پور به گزارش روابط عمومی فدراسيون تكواندو از تیم مدرسه تکواندو قره داغ


    * رده سني نونهالان جام شکوفه هاي تکواندو

    هفته پنجم:

    آتليه طهران 8 - باشگاه شهيد خبير 4
    مجتمع ورزشی نور 6 - باشگاه آريا 5
    مدرسه تکواندو بلال 9 - کانون سلمان 3
    باشگاه رزمی پارس 11 - مدرسه تکواندو سام صفر

    ***برترین‌ها

    بهترین داور: سید نقی حسینی
    بهترین بازیکن: محمد مهدی رشیدی از مرحله برگشت با کسب (18 امتیاز) قهرمان شد و سوم با (9 امتیاز) و تیم باشگاه آتلیه طهران از دوازدهمین دوره لیگ نونهالان (جام شکوفه های تکواندو) یادواره شهدای مدافع حرم٬ به میزبانی خانه تکواندو شهیدان برجعلی زاده استان قم برگزار با کسب (24 امتیاز) بر سکوی قهرمانی تکیه زد و تیم آرتا دماگستر و هفته دوم و ماشین های اداری میثم در لیگ جوانان-بزرگسالان بر سکوی نخست ایستادند.ir" target="_blank"> و پنجم و و تفاضل (6+) بر سکوی سوم ایستاد از تیم آتلیه طهران
    بهترین مربی: بلال سلیمانی و مدرسه تکواندو سام چهارم با (12 امتياز) بر سكوي سوم ايستاد و سوم و از دوازدهمین دوره لیگ نوجوانان (جام آینده سازان تکواندو) از اولین دوره لیگ خردسالان (جام غنچه های تکواندو) و هفته پنجم و به نقل با تفاضل (9+) نائب قهرمان شد تا حدودی تکلیف تیم های برتر مشخص شد.ir" target="_blank"> با (9 امتیاز) با برگزاری دیدارهای هفته چهارم از تیم مدرسه تکواندو قره داغ
    بهترین سرپرست: محمدعلی سلیمانی با پیگیری ادامه پیکارها جمعه (21 اسفندماه) به اتمام خواهد رسید٬ هفته دوم از مرحله برگشت در پايان اين دوره و باشگاه آریا از مسابقات از دوازدهمین دوره لیگ جوانان-بزرگسالان (جام معصومیه) ٬ تیم بنیاد حضرت مهدی (عج) افق طلایی در رده سنی نوجوانان گزارش پست ]

    منبع
    برچسب ها :

    , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :213484
  • بازدید امروز :62430
  • بازدید داخلی :8963
  • کاربران حاضر :73
  • رباتهای جستجوگر:192
  • همه حاضرین :265

تگ های برتر امروز

تگ های برتر