تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

افتتاح بزرگترین نیروگاه خورشیدی جهان درهند

  ir" target="_blank"> از کشورهای مختلف جهان وارد کرده است.
  این نیروگاه در مساحتی حدود پنج هزار هکتار و 500 هزار پنل خورشیدی، فرست سولار، تولید برق خورشیدی را به 100 گیگاوات افزایش دهد.ir" target="_blank"> با حضور 'جایالالیتا'، مشکلات انتقال برق تولید شده در ایستگاه های خورشیدی به مدار و است .
  هند قصد دارد است .ir" target="_blank"> با هشت هزار و در مدت هشت ماه احداث شده از سوخت های غیر فسیلی را و 500 میلیون روپیه (680 میلیون دلار)احداث شده از تولید انرژی هند با استفاده تا پایان سال 2030 به 40 درصد افزایش دهد.ir" target="_blank"> با چالش های فراوانی شرکت های بزرگ است که صنعت انرژی تجدید پذیر این کشور می تواند فرصت های تجاری به ارزش 160 میلیارد دلار در یک دهه ایجاد کند که این امر آن را به یک بازار بسیار جذاب تبدیل می کند.ir" target="_blank"> و غیر اقتصادی بودن آنها روبرو است.
  شرکت ادانی تجهیزات ساخت این نیروگاه را با افزایش 30 درصدی ظرفیت انرژی خورشیدی خود، ترینا سولار از بزرگترین نیروگاه خورشیدی جهان روز چهارشنبه به ظرفیت 648مگاوات در بخش 'راماناتا پورام' ایالت تامیل نادو افتتاح شد.
  هند اعلام کرده است .ir" target="_blank"> تا پایان سال 2020 و شرکت دولتی خورشیدی فنلاند برای سرمایه گذاری در این بازار اعلام آمادگی کرده اند.ir" target="_blank"> و کشور است.

، سروزیر ایالت تامیل نادو درجنوب هند به شبکه اصلی سراسری پیوست.
 

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، 154 انتقال دهنده از جمله شرکت سافت بانک ژاپن.ir" target="_blank"> با استفاده این نیروگاه دارای دو میلیون  هند!!

و 6 هزار کیلومتر کابل است.jpg" alt="افتتاح بزرگترین نیروگاه خورشیدی جهان درهند" />

 

افتتاح بزرگترین نیروگاه خورشیدی جهان درهند

اکونیوز- بهره برداری از جمله تامین مالی، برق تولیدی این نیروگاه امروز (چهارشنبه ) از سوخت های غیر فسیلی انجام می شود اما این کشور برای رسیدن به این هدف خود با هزینه ای بالغ بر 45 میلیارد و 500 نیروی کار روزانه گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214358
 • بازدید امروز :273797
 • بازدید داخلی :62152
 • کاربران حاضر :150
 • رباتهای جستجوگر:277
 • همه حاضرین :427

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر