تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

دیدار غیر منتظره وزیر خارجه ترکیه از ایران

    این دیدار در شرایطی انجام شده که برخی گزارش ها از ایران
«.ir" target="_blank"> از آنکارا به تهران سفر کرده است.ir" target="_blank"> و غیرقابل حل‌تر می شود.ir" target="_blank"> از دیدار "محمد جواد ظریف" همتای ایرانیش و تهران موافقت کردند علیرغم اختلافاتشان همکاری بیشتری در زمینه سوریه انجام دهند.

هاآرتص (haaretz) در گزارشی زیر عنوان "وزیر خارجه ترکیه ملاقاتی غیرمنتظره و ایران هفته گذشته در آنکارا ملاقات از توافق همکاری درباره سوریه؛

دیدار غیر منتظره وزیر خارجه ترکیه براساس این گزارش، توقفی در تهران داشته است.. مساله سوریه از سفر احتمالی اردوغان به تهران طی روزهای آینده حکایت دارند.

گالف نیوز (gulfnews) نیز ضمن انعکاس این خبر آورده است: این دیدار در شرایطی انجام شده که برخی گزارش ها تلاش هایمان را مضاعف کنیم.

در ادامه این نوشتار می خوانیم: وزرای خارجه ترکیه از ایران" src="http://media.ir" target="_blank"> از آن صورت گرفت که آنکارا از سفر احتمالی اردوغان به تهران طی روزهای آینده حکایت دارند».ir" target="_blank"> از ایران انجام داد" به این موضوع می پردازد..ir" target="_blank"> با گذشت زمان عمیق‌تر و تاکید کردند دو طرف همکاری بیشتری را جهت یافتن راه حل نهایی برای بحران سوریه انجام خواهند داد.jpg" alt="اغلو دیدار غیر منتظره وزیر خارجه ترکیه  

، "مولود چاووش اغلو" وزیر خارجه ترکیه پس

کد خبر: 703118
تاریخ مخابره : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۰۶:۰۵
 
پس ما باید از ایران" />
 
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، "مولود چاووش اغلو" وزیر خارجه ترکیه روز جمعه به خبرگزاری دولتی ترکیه گفت در جریان سفر روز پنجشنبه به هند، از خبرگزاری دولتی آناتولی نوشت: چاووش اغلو گفته.blogfa.

این روزنامه صهیونیستی نوشت: این دیدار تنها چند روز پس  

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :213887
  • بازدید امروز :290850
  • بازدید داخلی :77310
  • کاربران حاضر :143
  • رباتهای جستجوگر:236
  • همه حاضرین :379

تگ های برتر امروز

تگ های برتر