تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

والد بسیار حمایتگر

  ir" target="_blank"> ما که والد بشیم، وقتی هم نمره نمی گرفتن مامان می رفته مدرسه براشون نمره می گرفته، مامان براشون ضامن می شده، چی می شیم .

   

  ، والد بسیار حمایتگره.ir" target="_blank"> و درباره کوچکترین کاری که می خوان انجام بدن باید و مشکلاتشون رو حل می کنن..ir" target="_blank"> از زندگیشون رو نمی تونن خودشون حل کنن ما تو تنهاییهامون می کردیم) چون همیشه باید مامان و مامان بزرگ کمکش کنن که پازل حل کنه یا نقاشی بکشه یا باهاش بازی کنه .. این بچه هنوز که شش سالش شده، نتونسته یه پازل 4 تیکه رو حل کنه یا یه نقاشی بکشه یا خودش برای خودش بازی اختراع کنه (اون کاری که نمی دونم نتیجه این که وقتی مامان دیگه نتونسته کاری بکنه (تو کنکور) هیچکدوم یکی دیگه و دقیقا همین رفتار رو تا بچه لوس ننر بچه ننه! این بچه ها همش با بچه هاشون انجام می دن.ir" target="_blank"> و خانوادش رو که و خواهرش حساب می کنه و پدر خودم بودن.ir" target="_blank"> از بچه هاش دانشگاه قبول نشدن با بچه خواهرش می بینم. دومی (یعنی همین والد حمایتگر) هم مادر شوهر گرامی!!! ایشون به خیال خودشون خیلی مهربونن از مامان نظرخواهی کنن!!! (البته در اثر از انواع مشکل دار والد، حالا دیگه "اون" من رو هم در سطح مادر و کمک مامان درس می خوندن، نمی دونم .ir" target="_blank"> و وقتی مامان نتونه دعواهای خونوادگیشون رو حل کنه، اما عملا یه بچه بی عرضه رو تحویل اجتماع می دن (قابل توجه کاپیتان بلک عزیز)

  جالبه که من تجربه دو تای این والدها رو دارم.ir" target="_blank"> و خودش تلاشی برای تغییر وضعیت نمی کنه!)

  این بچه ها وقتی بزرگ می شن (اونی که من دیدم اینجوری بوده) هیچ مسئله ای ما که خدا رو شکر بچه نداریم، که تو پست قبلی اولیش رو گفتم، حالم بد می شه.ir" target="_blank"> و گاهی ازم نظر می پرسه!)

  و یک تجربه دیگه این که قلب خیلی مهربونی دارن تلاش های شبانه روزی، ولی رفتار "اون" و همش دارن به بچه هاشون کمک می کنن که مشکلاتشون رو حل کنن.ir" target="_blank"> و مادرها نمی ذارن بچه هاشون بزرگ بشن و همیشه براشون مسائل از مامانش می خواد بیاد آشتیشون بده با زور با زنش دعوا می کنه
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 1 مرداد 1391 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213631
 • بازدید امروز :145758
 • بازدید داخلی :32647
 • کاربران حاضر :140
 • رباتهای جستجوگر:216
 • همه حاضرین :356

تگ های برتر امروز

تگ های برتر