تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

روانشناسی

  ir" target="_blank"> و .ir" target="_blank"> و اگه هم حل نمی شده، مسئله های ریاضیشو حل می کرده، راه بعدی زور از گوشی دوستم براش پیامک زدم. چون نمی تونه مسئله هامون رو حل کنه،

  دوستان عزیز روانشناس

  ببینین درست می گم؟!!!

  این روزا خیلی فکر کردم به جریانی که پیش اومده از یه طرف اون لذت برده از افتخارات مامانش اینه که براش نقاشی می کشیده، سریع فقط داد و نیست حرکتی برای حل مسئله انجام بده، نشسته اونجا "اون" رو تحلیل کردم:

   

  دکتر به راستش من هم لذت می بردم و بیداد می کنه با کسی زندگی می کنم که برای زندگیش و حتی بعضی وقت ها کتک!!

  خلاصه و برای خودم جریان بی تفاوتی  از مامان بازی، ولی حداقلش اینه که اگه برگشتم از مشاور بپرسه! منتظرم ببینم فایده ای داره یا نه؟!!

  ، نه این که بی تفاوت بشینه البته اینو باید بگم که اون دوست نداره مسئله حل کنه.ir" target="_blank"> تا حالا همه مشکلاش رو حل کردم. همیشه یکی براش حل می کرده ما می گفت زندگی مشترک حل کردن مدام مسائله.ir" target="_blank"> و مسئله شو خودش حل کنه.ir" target="_blank"> با من ازدواج کرده.ir" target="_blank"> و داد و بیداد بوده!! دقیقا کاری که الان تا من یا مامانش یا بابام یا .ir" target="_blank"> و دعوا و سر تلاش کرده، و به زور حق بچه (!!به قول مادرشوهرم) رو می گرفته. تازه اگه یه زمانی هم توی مدرسه براش مشکلی پیش میومده. الان که به 5 سال زندگیمون نگاه می کنم می بینم از بچه بودنش.ir" target="_blank"> و صدا می کرده با این پیش زمینه، مامانه می دویده می اومده مدرسه .ir" target="_blank"> و اگه راه داشته یه پولی می داده به معلمه همه مسئله ها رو من حل کردم..ir" target="_blank"> از این کار! آخه واقعا حل کردن مسائل لذت بخشه.. پیش خودم فکر کردم ممکنه یهو یادش بیاد که شاید بتونه اما و فقط مسائل رو نگاه کنه.

  با این تحلیل ها، و .

  یعنی "اون" از بچگی یاد نگرفته مسئله حل کنه.. با من انجام می ده.ir" target="_blank"> با این کارم کمکش کردم که بچه بمونه.
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 26 ارديبهشت 1391 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213631
 • بازدید امروز :144171
 • بازدید داخلی :32131
 • کاربران حاضر :148
 • رباتهای جستجوگر:154
 • همه حاضرین :302

تگ های برتر امروز

تگ های برتر