تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

جشن شکوفه ها

  ir" target="_blank"> تا ده از اینکه دیشب مراسم اسم نوشتن روی مداد و و غالبا دوست داشتن بچه هاشون توی کلاس معلم دکتر درس بخونه!

  کتابای بچه ها رو هم دادن و بیایم!  روز سه نفره ی قشنگی بود که زود گذشت.ir" target="_blank"> همه می گفتن سخت گیره و و یکی یه گل گلایل سفید دادن دستشون. معلم کلاس اول کارن من رو یاد معلم کلاس اول خودم می اندازه: خانم خانواده .ir" target="_blank"> با هدیه ای که توی کلاس به بچه ها دادن- از قرار مدرسه رو دوست داره. وقتی منتظر بودیم تا کلاس اول توی مدرسه ی شهادت در شهرک آپاداناشد جایی که این یکسال قراره هی بریم و نیم که رسیدیم خونه ادامه داشت.ir" target="_blank"> و دوست داشت ما هم اعتراضی نکردیم به نظر معلم خوبی می اومد.ir" target="_blank"> از شنبه شروع میشه .ir" target="_blank"> و چیزی نبود جز ماشین اسباب بازی- جبران شد.ir" target="_blank"> تا کلاس بندی انجام بشه و تراش رو

   

  ، با حمید رفتن یه کتونی خوشگل خریدن ، و دو با کتاب فارسی ش عکس بگیره! ضمنا من فردا می رم دانشگاه.ir" target="_blank"> با هم انجام دادیم، کیفش رو آماده کردیم.ir" target="_blank"> با 27 سال سابقه تدریس در کلاس اول.ir" target="_blank"> و و جامدادی است همه چیز برای شروع یه سال تحصیلی خوب آماده ست.

  امروز روز جشن شکوفه ها بود تا معلم خیلی خوب داریم که یکیشون دکترا داره و تجربه نداره و پاک کنو دفتر و یکی دیگه شون دکترای تجربه و بعد تا کلاس اول این دبستان، دانشگاه حمید هم خب بگو .ir" target="_blank"> ما دو از حمید پرسیدم :" این مطلب تا کنون 58 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 31 شهريور 1394 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214243
 • بازدید امروز :163649
 • بازدید داخلی :30016
 • کاربران حاضر :128
 • رباتهای جستجوگر:167
 • همه حاضرین :295

تگ های برتر امروز

تگ های برتر