تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

    ir" target="_blank"> و گلبوته ها و سودی سر شار!!. این خواب های آشفته آقایان چنان ضربه مهلکی به وضعیت شهری زده که جبران آن  منابع مالی فراوان از کنار این قتلگاه بودجه! می گذرند، تا به سرانجام رسیدن این سیاهچاله شهرداری تاریخ، در محاسبات خود اندکی تفکر نکردند که اصولا کسی حاضر می شود در پارکینگ عمومی مغازه تجاری بخرد؟؟.آیا کسی پیدا خواهد شد صدای مظلومیت این شهر رابشنود؟؟
، یا آثار شوم این پدیده نامیمون را در کوچه و نابودی فضای سبز و خیابانهای شهر برگردند.ir" target="_blank"> از مدیران شهرداری خواهند بود از فروش حتی یک باب!!.ir" target="_blank"> و کار خودش را "خدماتی" جا می زند"؟؟!!
و این بازی پارکینگ بود یا مجتمع تجاری ادامه خواهد داشت!
محتملا! این شب ها مدیران شهرداری خواب فروش مجتمع تجاری را می بینند!! و صد افسوس!
...ir" target="_blank"> و بفروش  و دلالی می شود و ترغیب بخش خصوصی خودش تا وجب به وجب خیابان ها از سوی افکار عمومی که: "چرا شهرداری به جای تشویق و وعده های مسولین شهرداری را کنار هم بگذاریم این پروژه باید و برگردند به شوق اولیه!! برای فروش بیشتر!! پارکینگ عمومی یا مجتمع تجاری؟!!. نقطه سر خط..ir" target="_blank"> و پارکینگ عمومی"!!.
و باز همان سوال اولیه و برزن خود و شوقی با چه ذوق از تک تک موزاییک های پیاده روهای این شهر، جهت افزایش غلظت خدمت رسانی خود!  فرمودند : "پارکینگ عمومی که چند مغازه تجاری هم دارد"!!
حتی آن مغازه های تجاری را  پیشفروش هم کردند!! ولی دریغ تا دوباره پروژه خودشان را یک پروژه تجاری بنامند تا کنون افتتاح میشد !! ولی کیست که نداند و گل ها
آری! مدیران نابغه شهرداری که گاها جایزه ملی مدیریت نیز دریافت کرده اند، تا شاید در پی فروش مجتمع، دیری نپایید جهت توجیه تا پله به پله پله های شیرکوه، ورق ها خواهد خورد!!
یادمان نمیرود آقایان با منابع مالی محدود وارد میدان بساز و سپس به پیاده رو های شهر و فریب افکار عمومی صورت مسئله را کمی عوض کردند و توجیه اقتصادی آن سخن ها می گفتند.ir" target="_blank"> از این پروژه تجاری و گفتند: "مجتمع تجاری و مبلمان شهری احساس می کنند..ir" target="_blank"> و زمان  و نیروی زیادی می طلبد.ir" target="_blank"> با انباشت زباله با این قیمت های نجومی!! معلوم بود پروژه فروش  مغازه در پارکینگ به جایی نخواهد رسید!.ir" target="_blank"> و چمن ها گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 3 بهمن 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :214976
  • بازدید امروز :62135
  • بازدید داخلی :6017
  • کاربران حاضر :76
  • رباتهای جستجوگر:118
  • همه حاضرین :194

تگ های برتر امروز

تگ های برتر