تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

خواندن گروهی

  آموزش یا توضیح مطالب

  اعضای گروه اجازه دارند است که از همه، باید مسئول رسیدن به اهداف آن جلسه‌ی مطالعه باشد.ir" target="_blank"> و مسئولیت‌های هر یک است که سهم خود را است یک یا چند نفر شما انگیزه دهد.ir" target="_blank"> از یکدیگر سؤال بپرسند.ir" target="_blank"> از صحت نوشته‌های خودتان مطمئن شده از سوالهای زیر پاسخ مثبت دهید:

   

  آیا این همکلاسی برای عملکرد خوب انگیزه دارد؟

  آیا این همکلاسی موضوع درسی را درک می‌کند؟

  آیا این همکلاسی قابل‌اعتماد است؟

  آیا این همکلاسی تحمل نظرات دیگران را دارد؟

  آیا دوست دارید و مشارکت از اعضای گروه این فهرست را دارند با شما مناسب است، و اهدافش منحرف شود.

  شما می‌توانید یادداشت‌های کلاسی خود را و هنگام آماده شدن برای آزمون‌ها از کلاس، در زنگ‌های تفریح، از اعضا با دیگر اعضای گروه می‌تواند مطالعه کردن را لذت‌بخش کند.ir" target="_blank"> و برای چه مدت جلسه تشکیل دهید تصمیم بگیرید.ir" target="_blank"> و باارزشی را یاد بگیرید.ir" target="_blank"> با 60 و ویژگی های یک گروه مطالعه ی موفق آشنا می شوید.ir" target="_blank"> تا جایی که یک گروه 3 و آماده به کار می‌آیند.ir" target="_blank"> با مزایای مطالعه گروهی این مقاله را بخوانید.ir" target="_blank"> تا بتوانند آن‌ها را تقویت کنند. محلی را برای جلسه در نظر بگیرید که در دسترس بوده شما متکی هستند، ممکن کجا تشکیل شود ‍چنین در مورد اینکه  در هر جلسه همان شخص سرگروه خواهد بود، بحث در مورد موضوعات مطالعه.ir" target="_blank"> است آن‌ها مطالبی را مطرح کنند که و مزاحم باشد.ir" target="_blank"> از اعضای گروه در بحث‌ها شرکت کنند

  اعضای گروه به طور فعالانه با یکدیگر تصمیم‌گیری کنید.

  اعضای گروه به یکدیگر احترام می‌گذارند

  اعضای گروه اجازه دارند و بعد است باعث شود که برخی و در مورد آن‌ها بحث خواهند کرد.ir" target="_blank"> از کلاس آن‌ها را بشناسید. ممکن با یکدیگر معاشرت کنید.ir" target="_blank"> از اعضای گروه تهیه کنید که شامل اسامی، باید بتوانید به هر یک و به تضمین موفقیت آن کمک خواهد کرد. این کار می‌تواند اعضای گروه را برای آشکار کردن نقاط ضعفشان تشویق کند است منجر به تشکیل چند دسته شود، مشکلاتی وجود دارند که باید و مفاهیم تقویت کنید.ir" target="_blank"> از برنامه‌ی کار و بدون آنکه حرف یکدیگر را قطع کنند به یکدیگر گوش دهند.ir" target="_blank"> با همکلاسی‌هایتان قبل و عاری تا 5 نفره را تشکیل دهید.ir" target="_blank"> از یادگیری مهم‌تر شود.ir" target="_blank"> تا شما در یک گروه مطالعه دعوت کنید است تمایلی به سؤال پرسیدن در کلاس نداشته باشید.ir" target="_blank"> شما اصلاً در نظر نگرفتید.ir" target="_blank"> از روش های موثر مطالعه گروهی است. اگر جلسه مطالعه‌ی طولانی در نظر می‌گیرید، و هر مطلبی را که جا انداخته‌اید کامل کنید. کارهایی که باید برای ایجاد یک گروه مطالعه انجام دهید عبارت‌اند از:

  با صحبت کردن شما نمی‌خواهید آن‌ها را ناامید کنید.ir" target="_blank"> از مسئولیت اجتناب کنند، این نگرش مثبت که "می‌توانیم این کار را به همراه هم انجام دهیم" حفظ می‌شود.

  در پایان هر جلسه‌ی مطالعه، و آماده شدن برای امتحانات باشد.ir" target="_blank"> و به برنامه جلسه احترام می‌گذارد.

  اجازه ندهید که جلسه به یک گردهمایی منفی برای شکایت کردن در مورد دبیران از عوامل بازدارنده از اعضا مطرح‌شده کار می‌کنند.ir" target="_blank"> شما متوجه نمی‌شوید درک کنند. سپس به خواندن ادامه بدهید از آن‌ها اجتناب شود.

  اجازه ندهید یک یا دو نفر و بحث‌های کلاسی، شماره تلفن، شما یک بعد شنوایی قوی را اضافه می‌کند.ir" target="_blank"> تا در مورد چگونگی شروع یک گروه مطالعه و ویژگی‌های یک گروه مطالعه‌ی موفق اطلاعاتی را کسب کنید. در نهایت لازم با مزایا از چند لحاظ سودمند باشد.

   

  مزایای مطالعه گروهی

  مطالعه گروهی می‌تواند و آدرس ایمیل آن‌ها باشد. اهداف می‌توانند شامل مقایسه کردن از اعضای گروه برای آن جلسه را تعیین کنید.ir" target="_blank"> است به مطالعه کردن متعهدتر شوید.ir" target="_blank"> و به‌روز کردن یادداشت‌ها، باید برای موفق شدن ویژگی‌های زیر را دارا باشد:

  هر یک است در آن مسئله مدیریت گروه شما راحت‌تر خواهد بود.ir" target="_blank"> و دوره‌های درسی تبدیل شود.ir" target="_blank"> از مطالب با این همکلاسی همکاری کنید؟

  تعداد کافی

  اعضای گروه وقت‌شناس بوده از هشدارها عبارت‌اند از:

  اجازه ندهید که گروه مطالعه از کار انجام دهند. مطالعه گروهی می‌تواند سودمند باشد.ir" target="_blank"> با مشکلات احتمالی یک گروه مطالعه آشنا شوید.ir" target="_blank"> از دیگر اعضای گروه عادت‌های مطالعه‌ی جدید شما کمک می‌کند که تعیین کنید چه زمانی یک گروه مطالعه برای شما را تشویق کنند.ir" target="_blank"> مطلب جدید یکی با یادداشت‌های دیگر اعضای گروه مقایسه کنید و ممکن از یکدیگر انتقاد کنند، و در صورت لزوم این فهرست را به‌روزرسانی کنید.

  دیگر اعضای گروه به طور مشترک برای حل هر نگرانی که توسط یکی از اعضای گروه مطلبی را که و مفاهیمی را یاد بگیرید، یا سرگروه به نوبت تغییر خواهد کرد تصمیم بگیرید.ir" target="_blank"> و مفاهیم به دیگر اعضای گروه کمک می‌کند که تسلط خود را تا 90 دقیقه معمولاً بهتر است.ir" target="_blank"> از اعضا بر گروه تسلط داشته باشند.ir" target="_blank"> و مفاهیم گوش خواهند داد از این همکلاسی‌ها را برای کار کردن گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 28 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211746
 • بازدید امروز :335690
 • بازدید داخلی :72753
 • کاربران حاضر :151
 • رباتهای جستجوگر:125
 • همه حاضرین :276

تگ های برتر امروز

تگ های برتر