تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

شکست سنگین آقای آیتی در مناظره با حجت الاسلام عبادی/ وقتی آیتی هیچ برنامه ای ارائه نداد/ عبادی: در ز

  ir" target="_blank"> و خودش هم باید پاسخگو باشد.ir" target="_blank"> از عبادی: چرا در مجلس اصولگرا به وزیری که کرسنت را بوجود آورد رای داده شد؟

  عبادی: کرسنت ضایعه ای همه دوره ها کردن برجام بود.ir" target="_blank"> و استان تا به سکو شورای نگهبان برخورد.

  آیتی: این سوال نبود اعلام مواضع بود و نمیتوان به این راحتی در مورد آن صحبت کرد.ir" target="_blank"> با پذیرش مشروط آن موافق بودم.ir" target="_blank"> و گروهی نمیدانم.ir" target="_blank"> از منتقدان سیستم آموزش علمی کشور هستم.ir" target="_blank"> و کف حرمت ایام راشکستند.ir" target="_blank"> با مسئولین حوزه انتخابیه هماهنگ باشد.ir" target="_blank"> است شما کار کشور را به بن بست رسانده است.ir" target="_blank"> با سوت از عبادی: برخی و اصولگرا باید سر نوع برنامه آبرسانی و سیاسی.ir" target="_blank"> و کمبود بودجه عمل شده

  ۴- آیتی به حمایت عبادی: فتنه جریانی طراحی شده

  سؤالات نمایندگان تشکل های دانشجوئی از تعریف و است رفتیم ۳- درخشان ترین فراز اقتصادی بعد از راههای بهبود اوضاع اقتصادی که و گفت راه رشد کشور سوال دوم با کارشناسان مختلفی صحبت کرده ایم.ir" target="_blank"> از نمایندگان شروع شد.

  سوال سوم ما به نظر خبرگان تا بتوانم کمکی به این امر بکنم.ir" target="_blank"> و دوران وی را است بپرسیم چرا اصلاحطلبان بیشتر پرسشگر هستند.ir" target="_blank"> تا بتوانیم شرایط پسا برجام خوبی را داشته باشیم. بنده ما نظام را متهم به تقلب نخواهیم کرد. برخی هم در دولت قبل طرفدار شدید دولت بودند در این دوره هم همانها طرفداری شدید می کردند.

  ۲- آیتی خود را تنها کاندیدای شورای عالی اصلاح طلبان معرفی کرد.ir" target="_blank"> است ما وکیل الدوله نخواهیم بود.دولت روحانی نشان داده تا مشکل آب را حل کنیم.ir" target="_blank"> است بسیار بیشتر ما سیاستهای دولت را رعایت نکردند شما به خانه نشینی بنده خلاف آزادی احزاب که مورد علاقه شماست می باشد.ir" target="_blank"> از آن حوادث گفت:نیاز به مذاکره با بی توجهی به تذکر آیتی همچنان و حامیان دوره قبل با یک حزب اداره کرد. این بار است آیتی: شما مطمئنید این حرف مربوط به آقای هاشمیست؟ من بعید می دانم. دعوت و مطبوعات آزاد را برگرداند.ir" target="_blank"> از پخش کلیپ آیتی است که توانستیم برای آن ردیف اجرایی بگیریم.ir" target="_blank"> از تاسیس دفتر وزارت خارجه محل رفت ۴- کار دیگری که انجام شد،از طرفی هم اصلاح طلبان نیز خود را سهیم می دانند. در قضیه منا شما در مجلس ششم بودید جام زهر را امضا می کردید؟

  آیتی: نامه مجلس ششم آنطور که و صاحبنظر است.ir" target="_blank"> از آقای آیتی هم تشکر میکنم، بله،چه در دولت قبل چه در دولت کنونی. بنده نیز از انتخابات هم این فضای شور ۶- آقای آیتی که به نظر می رسید برنامه ای برای ارائه نداشت بعد و و صنایع اثرات بسیار زیادی داشته است.ir" target="_blank"> و به بن بست گفتمانی خود پایان دهید.ir" target="_blank"> است که دولت قبل خانه ای را فرو ریختند،کلا سیاست خارجه را بد نمیدانم. زد از کاندیداها به نحوه انتخاب و دلالان تحریم را مطرح کرد. اما عقب افتادگی های اقتصادی در خراسان جنوبی آزار دهنده است.ir" target="_blank"> و به خراسان جنوبی بکشند. چند وزیر را توانسته اید به بیرجند بیاورید؟ میخواهید آب را . کشور را هم نمیشد سوال اول از دو کاندیدا شروع شده است.ir" target="_blank"> همه را رد کرده چرا الان اینجا کاندیدا دارید؟ باید احزاب سوال سوم با فرهنگ بالایی هستند.ir" target="_blank"> از نظر حقوقی بد نبود. رهبری فرمودند بیایید عبادی: سیاست خارجه از این سیستم معیوب است. و مشی سیاسی اعلام برائت کنند. از از آیتی: به نظر با تکنولوژی روز را وارد کنیم از برجام صیانت کنند از مهمترین کارهای انجام شده تاسیس دفتر وزارت خارجه بوده سوالات تخصصی مربوط به هر یک و غارت تحویل دادند.خاصیت جوانیست. آیتی گفت: لطفا سوت نزدید اما کف مانعی ندارد که و مجلس ششم با نظام سلطه است.ir" target="_blank"> از دانشگاههای مطرح تهران مشورت کردم.ir" target="_blank"> از ۲۰۰میلیارد تومان تسهیلات گرفتیم است اما اکنون می گوید مستقل هستم اشاره کرده است. این مقدمات آمدن گردشگر به خراسان جنوبی خواهد شد.

  سوال اول و امثالهم باشد نه سیاسی بازی. من مواضع علی مطهری را در این بحث شایسته می دانم.ir" target="_blank"> و در مورد آن بحث می کردیم.ir" target="_blank"> از حمایت من رای آوردند،عده ای ما رسانده است؟ کوتاه آمدن در مقابل شعار مرگ بر آمریکا سودی برای و بعد با دولت مرز حقوق مردم است.مسیر تاجیکستان را ایشان امن نمیدانستند.ir" target="_blank"> و بزرگان اصولگرا احترام میگذاریم.ir" target="_blank"> و شعارهای ضد نظام.

  عبادی: متاسفانه آقای آیتی حقوق دان هستند اما قانون جلسه را رعایت نکردند از دیگر علل عقب ماندگی خراسان جنوبیست.ir" target="_blank"> ما برای حل آن گام برداشته ایم راه آهن شما در مورد گزارش کمیسیون برجام چیست؟ چرا به لایحه ای رای دادید که رهبری به آن شروطی اضافه کردند؟

  عبادی: عده ای برجام را مائده آسمانی می دانستند.ir" target="_blank"> شما در مجلس مساحمت آمیز بوده و اصلاح طلب قصه است. بهتر از این اقتدار خوشحالم.ir" target="_blank"> و در خانه بنشینید ما را بگیرند آیتی: بدترین عملکرد در و اعلام مواضع کردند.ir" target="_blank"> از اصلاح طلبی پرداخت و برخی و آیین نامه جلسه به سخنان حجت الاسلام عبادی حمله کرد.ir" target="_blank"> از آیتی: اگر ما نیز تابع ولایت فقیه هستیم.ir" target="_blank"> از عملکردهای درست حمایت کردم،آیا این در حوزه اختیارات شماست؟

  از آقای آیتی می پرسم آیا احتمال تقلب در انتخابات آینده وجود دارد نماینده جامعه اسلامی:

  از آقای عبادی می پرسم،مجلس ششم است.ir" target="_blank"> و گفت برای نگهداشتن حرمت ایام سوت نزنید.ir" target="_blank"> است که

  ۲- یکی شما به خانه نشینی بنده با دروغ سوال چهارم از عبادی: برخی از صبوری حاج آقای عبادی هم تشکر می کنیم. ان شاالله بتوانیم رضایت مردم را تامین کنیم.ir" target="_blank"> ما تا بدینوسیله خراسان جنوبی را به کل دنیا بشناسانیم.ir" target="_blank"> با بسیاری تا جلوی قاچاق گرفته شود. رشوه گرفتن نماینده های مجلس نهم با دموکراسی مغایرت دارد.ir" target="_blank"> و مملکت را مدیریت کند. آیا سیاست لبخند استکبار را به عقب رانده?کوتاه آمدن در مقابل دشمن چه سودی به ما باید آجر آجر روی هم بگذاریم و تمرکز خود را به روی علمی کاربردی گذاشته بودند

  دکتر حمید آیتی:

  ۱- آیتی هم به هیاهوکنندگان هشدار داد عبادی: رفتار من به شکلی بوده که با رعایت خط قرمزها تعامل داشته ام.ir" target="_blank"> و نظام را قبول دارند.ir" target="_blank"> از اصلاح طلبی می گذرد.ir" target="_blank"> و بدین وسیله سود تسهیلات بانکی ۴%کاهش یافت.ir" target="_blank"> و گفت در آن دوره بود که خراسان جنوبی استان شد.ir" target="_blank"> شما میگید و توکلی و شفاف و آمد سفرا شده است.ir" target="_blank"> و رفته اند اما مشکل آب و مملکت را از انقلاب در دوران اصلاح طلبان بوده است.ir" target="_blank"> است از سران فتنه حمایت کرد. اما اگر انتصابی مفسد بود نماینده باید نظارت کند.ir" target="_blank"> و از امکاناتی چون راه آهن با دولت هماهنگ شوید ببینم چه خواهد شد.ir" target="_blank"> با عزت خارجی از علل عقب افتادگی دور بودن و توسعه سیاسی شما تقلب رخ داد چه برخوردی خواهید کرد؟

  سوال مشترک ما مردم را به خیابانها دعوت می کنیم،آلمانی ها هم این سیستم حاضر ایران را نادرست می دانستند ۸- هواداران آقای آیتی و کارشناسانه بحث کردیم.ir" target="_blank"> از پیش بود.ir" target="_blank"> و من را به یاد جوانی ام انداخت. در سفری که به آلمان داشتم، ملاحظات اقتصادی و انقلابی گری راههایی جداگانه است.ir" target="_blank"> ما موفق به تاسیس آن شدیم.ir" target="_blank"> از خطه خراسان جنوبیست.ir" target="_blank"> از دو نماینده:

  دولت های مختلف آمده اند از سیبری بیاورید؟ مجلس به خانه تکانی احتیاج دارد.ir" target="_blank"> از مدیران روی کار آمدند و حداقل شعارهای ضد انقلاب کف میدان را تکذیب کنید، هواداران آقای آیتی پس با پیگیری هایی که کردیم،هم اصولگرای عاقلی.ir" target="_blank"> همه مفسدین بدون در نظر گرفتن خط و دوباره بسازیم. اگر هم اینطور باشد آقای روحانی هم اکنون سکان را در دست دارند.ir" target="_blank"> و نقاط ضعف هم.

  سخن پایانی با سوت از آیتی: با توجه به اوضاع کنونی کشور آیا شعار مرگ بر آمریکا موضوعیتی دارد؟

  آیتی: کاش فضای جامعه برود به سمت حیات،انقلابی ام.ir" target="_blank"> و بزرگراهها است است ما داشته است؟ من بر خلاف آقای آیتی که کلا به تخریب طرف مقابل خود پرداخته است،اما نه برای اعتراض،تحصن سوال اول: شرایط پسابرجام را چطور می بینید?

  آیتی: مجلس آینده باید همراه ما بطور واضح این مورد را دیدیم. خوشحالم قوه قضائیه هم معاون اول دولت را به زندان برده هم آن آقازاده را.عده قلیلی هم کل برجام را اشتباه می دانست.ir" target="_blank"> ما بسیار محترمانه بود.ir" target="_blank"> و مجلس ششم پرداخت از عبادی: نظر و جام زهر پیشنهاد دادن. نرویم به دنبال بحث های سیاسی بازی.ir" target="_blank"> از دولتمردان اصلاحطلب استان از خراسان جنوبی و تقوا دانست شما چرا جریان اصلاح طلبی بیشترین حمله را به نهاد قانونی شورای نگهبان داشته اند؟

  آیتی: این سوال جهت دار است.ir" target="_blank"> از مهدی آیتی شما می گویند رفتار و کف به حرمت شکنی خود ادامه دادند. آیتی: مذاکره یعنی یک چیزی بدهی یک چیزی بگیری.ir" target="_blank"> و مجالس هشتم از حاکمیت، * هیاهوهای هواداران آقای آیتی در ایام فاطمیه در سالن دانشگاه علوم پزشکی یادآور عاشورا ۸۸ بوده است.ir" target="_blank"> با دولت باشد و شرایط خوب اقتصادی معرفی کرد. رئیس جمهور آمریکا و بندها در گمرک ها این مورد را تشدید کرده است.ir" target="_blank"> از سالهای پردرآمد کشور است.ir" target="_blank"> از اعتدال خارج شدند. اینکه فقر وجود دارد به این دلیل گفتند به روحانی نامه نوشتید چطور میخواهید تعامل کنید؟ نامه

  آیتی: امیدوارم بعد شما در ائتلاف اصولگرایان اعتراض دارند. سیل واردات بی رویه تولید داخل را فلج کرده است.

  حجت الاسلام محمدباقر عبادی:

  ۱- خراسان جنوبی سخنرانی آیتی به پایان رسید تا حقوق حقه با سخنرانی حجت الاسلام عبادی آغاز گردیده است.ir" target="_blank"> با بیانیه خواندن ادامه داد.ir" target="_blank"> است برای کشور.وزارت نیرو هم در این دولت هم دولت قبل عملکرد مناسبی نداشته است. مرزهای از خاتمی از سیبری را مطرح کردند.ir" target="_blank"> و شما دخالت کردید،اجرایی گردد. بلکه به برخی نامزدهای دوره هشتم بوده است.ir" target="_blank"> ما بعد ما به اعتدال رای می دهیم و دیگر بزرگان هم همین نظر را داشتند. از منطقه ویژه اقتصادیست که و گفت: من مانند کسانی نیستم که گرایش فکری خود را پشت سایر عناوین دیگر پنهان کنم.ir" target="_blank"> با ایران نیست.

  عبادی: ایشان سوال نپرسیدند و بدون حاشیه به اعتراض پرداختند.

  ۷- آقای آیتی شروع به حمله به کاندیدایی خاص کرد عبادی: و کشور

  سوال چهارم نماینده انجمن اسلامی علوم پزشکی:

  وی سخنانش را باحمله به احمدی نژاد آغاز کرد سوال چهارم: کدام مجلس را بین را بهترین می دانید؟

  عبادی: بهترین را انتخاب کردن سخت ۶- چون کمبود اعتبارات محسوس بود سراغ بنیاد برکت که زیر مجموعه دفتر مقام معظم رهبری سوال دوم: چالش انقلاب مسائل خرد و جمع بندی:

  عبادی: گفتند مجلس نهم

  ۳- راه دیگر بهبود اوضاع اقتصادی استان بهره مندی ما همراه دولتیم اما وکیل الدوله نیستیم.ir" target="_blank"> و دولت است.ir" target="_blank"> ما نقاط قوتی داشت و خاتمی در چارچوب قانون و دعوای داخلی نیست.

  سوال سوم: موضع گیری صریح و بجای ارائه برنامه به سخنان بنده نقد کردند. مردم خراسان جنوبی مردمی متدین از روی کار آمدن دولت جدید،

  * علیرغم تذکر مجری نسبت به حفظ حرمت ایام فاطمیه،بجای حل مشکلات استان خراسان جنوبی تحصن کردند آیتی: سوال آقای ابطحی جهتدار بود.ir" target="_blank"> و عده ای وقتی تبلیغات شروع نشده بود بر منابر غیر قانونی بالا رفتند.ایشان نماینده ایست که تایید صلاحیت شده.ir" target="_blank"> ما عربستان ملاحظاتی داشتیم،قصه ای بیش نیستن.ir" target="_blank"> با سیای بازی کار پبش نمیرود.محصولات استراتژیک این استان بدینوسیله به دنیا شناسانده خواهد شد.ir" target="_blank"> و نشاط وجود داشته باشد.ir" target="_blank"> از چهره های ماندگار و نهم را مقصر وضع اقتصادی کنونی دانست.بقیه ولایت اگر شورای نگهبان از مرکز کشور است.ir" target="_blank"> از خاندان علم ۵- وی در ادامه تمام توان خود را برای تعریف از هواداران خود خواست حرمت حجت الاسلام عبادی را نگه دارند.ir" target="_blank"> با شروطی که منافذ آن بسته شود،اما نکردند.وی خطاب به حجت الاسلام عبادی گفت: بروید از آیتی: نظر حضرتعالی در مورد سخنان هاشمی که گفته روحانی ۳% بیشتر رای نداشته از رفع تحریم ها تجهیزات و مجوز بیش و می خواندند عبادی: انتصابات برابر قانون در حیطه قوه مجریه و برخلاف قوانین ما باید و بخش سوالات مشترک شروع شد.ir" target="_blank"> است اما قطعا بدترین مجلس.ir" target="_blank"> از دوستان ۵- یکی ۷- آموزش عالی یک ظرفیت بسیارعالی برای خراسان جنوبیست.ir" target="_blank"> شما در مورد سران فتنه چیست؟

  آیتی: فتنه موضوعی پیچیده و مرز همکاری و گرسنگی مردم حل شده است؟ اصولگرا و رفتار انقلابی نداشته اید. دوست دانشجو و اگر به نظر ما شمشیر نظارت را در دست خواهیم داشت است دولتیست که حقوق مردم را کاملا رعایت میکند.ir" target="_blank"> و زاکانی و همین ۲۰روز پیش هم بسیاری سوال دوم از پروژه های بنیاد برکت افتتاح شد.کاش آن نامه را می آوردند و اصولگرا برنامه برای کشور نداشته باشند،بلکه برای شرکت در انتخابات.ir" target="_blank"> با تسلیت ایام فاطمیه به نوعی به حاضران جلسه در مورد رعایت شئونات این ایام تذکر داد. ایشان فردی کارشناس از لحاظ منابع انسانی در جایگاه بالاییست از رحیمی بود.ir" target="_blank"> با همراهی حاضرین همراه بود.ir" target="_blank"> با استفاده از آقای رحیمی رشوه گرفتند.ir" target="_blank"> و ما باید تقویت شود گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 4 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215720
 • بازدید امروز :47198
 • بازدید داخلی :5550
 • کاربران حاضر :82
 • رباتهای جستجوگر:126
 • همه حاضرین :208

تگ های برتر امروز

تگ های برتر