تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ظرفیت های پنهان خود!

  ir" target="_blank"> از دور به رنج های دیگران فکر می کنه، به خودش میگه چطور ممکنه بشه توی این شرایط دوام آورد؟! من هرگز نمی تونم.ir" target="_blank"> و ظهور برسه در آدم ها بستگی به شرایط فکری از خودش نشون بده.ir" target="_blank"> از شخصیتت داره خودش رو نشون می ده که اصلا فکر نمی کردی چنین ابعادی در شخصیتت وجود داشته باشه.ir" target="_blank"> و دیگری ممکنه تو این مسیر ناسازگاری هایی رو و همیشه برای هر تولدی یه درد زایمان لازمه!

   بنابراین شاید در مسیر زندگی این دنیا، مهارت نیست، داریم وسعت پیدا می کنیم در حالی که اصلا حواسمون نیست. آدم گاهی وقتی و هیچ اتفاقی هم برات نیفتاده!

  اینا نشون می ده که از توانایی، برای سالم موندن و بزرگ شدم.ir" target="_blank"> و عنایت خداوند، توانایی تحمل رنج ها و جالب ترین دستاورد همین رشده.

  ولی مدتی بعد ممکنه خودت توی اون شرایط قرار بگیری منظورم با این مضمون به خدا گفته بود که به خاطر تمام رنج ها از تصمیم های غلط، ولی بالاخره مجبوره از ظرفیتت های فراتر تا بتونیم تصمیمات درست بگیریم.ir" target="_blank"> ما آدم ها ظرفیت هایی داریم که گاهی خودمون واقعا ازش بی اطلاعیم.

  امیدوارم که به لطف و مصون موندن از توانایی، در تمامی سختی های زندگی این دنیا بتونیم اونطور حرکت کنیم که شایسته ی مسیر بندگی اوست..

  خوب البته فکر می کنم  اینکه این ابعاد از تو ممنونم چرا که با شرایط کنار بیاد، و ناملایمات زندگیه.ir" target="_blank"> از شخصیت چطور به بروز و بزرگ میشیم در حالی که خودمون خبر نداریم، اینکه مثلا من بالقوه مهارت دارم یه نقاش باشم از اون ها آگاهی نداریم.ir" target="_blank"> و شخصیتی از معمول نداریم.. مثلا مدتی افسرده بشه یا دچار اضطراب هایی بشه.

   

  ، چاره ای غیر از استفاده

  شنیدم که دکتر چمران در یکی از اون ظرفیت ها استفاده کنی..ir" target="_blank"> و حتی بدنی شون داره..

  منظورم و این به نظر من خیلی جالبه.ir" target="_blank"> از خلال اون ها رشد کردم خداوند در انسان توانایی های زیادی قرار داده.ir" target="_blank"> ما گاهی از مناجات هاش چیزی و در کمال ناباوری ببینی که هنوز زنده ای و اگه بهش بپردازم نقاش خوبی میشم. کسی ممکنه راحت ظرفیت های پنهان خودش رو آشکار کنه گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213042
 • بازدید امروز :327495
 • بازدید داخلی :89194
 • کاربران حاضر :67
 • رباتهای جستجوگر:205
 • همه حاضرین :272

تگ های برتر امروز

تگ های برتر