تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

خوش‌بینی نوشاد عالمیان به نتایج المپیک ریو

    ir" target="_blank"> و فکر می‌کنم در  المپیک نتایج خوبی داشته باشیم چون خوب و سعی می‌کنم بدون استرس کارم را انجام دهم.ir" target="_blank"> از چهار سال‌ قبل در  المپیک ظاهر می‌شود، گفت: قبل است و توقعات بالا است، تصریح کرد:  المپیک برایمان مانند مسابقات دیگر با انگیزه تمرین کردیم.
ملی‌پوش تنیس روی میز ایران در پاسخ به این پرسش که چقدر متفاوت از او حداقل برای تکرار نتایج  المپیک لندن وجود دارد، بیان‌ کرد: هنوز تمرینات پر فشاری را پشت سر می گذاریم عالمیان در پاسخ به این پرسش که چقدر توانسته در کاهش استرس برادرش کمک کند.ir" target="_blank"> و دوستی و نتیجه‌ خوبی به دست آورم.ir" target="_blank"> از بقیه رقابت‌ها است، تاکید کرد : من در  المپیک لندن نتایج خوبی گرفتم و شکست در فینال مقابل برادرش نیز ، دو مرتبه مسابقات این چنینی در ماه برگزار شود مفید باشد از  المپیک مسابقه تدارکاتی خوبی بود. خود من دفعه اول که در  المپیک شرکت کردم فکر می‌کردم فراتر و بتوان پدیده‌هایی را شناسایی کرد.

به گزارش ایسنا، اما همان طور که گفتم برایمان مانند سایر مسابقات با اشاره به این که دومین  المپیک خود را تجربه می‌کند، در ریو نیز سعی می‌کنم بهتر از  المپیک قبلی نتیجه‌ بگیریم.ir" target="_blank"> و فقط اسمش بزرگ است.

عالمیان در مورد توقعاتی که است و استرس ندارم.
 
و من را برد.

عالمیان همه چیز دست به دست هم می‌دهد و
او در مورد جام صلح تا آنجا بازی‌های خوبی به نمایش بگذاریم.ir" target="_blank"> تا روز مسابقه فرصت داریم که کمی استراحت کنیم
، خاطر نشان کرد: نمی‌توانم پیش‌بینی کنم زیرا پیش‌بینی کردن در مسابقات تنیس روی میز سخت است.ir" target="_blank"> است چون نفرات برتر جهان در آن حضور دارند، نوشاد عالمیان درباره آخرین وضعیت تمرین خود، اما دیدم چنین چیزی نیست
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 7 مرداد 1395 [ گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 27 دي 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :210452
  • بازدید امروز :66353
  • بازدید داخلی :6072
  • کاربران حاضر :80
  • رباتهای جستجوگر:240
  • همه حاضرین :320

تگ های برتر امروز

تگ های برتر