تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

کونته: اکنون تیم یک روش جدید دارد؛ برای بازیکنان خوشحالم

  ir" target="_blank"> از علاقه اش به بازگشت به اسپانیا صحبت کرده بود،

  کورتوا: و یک سیستم جدید داریم که البته از سیستم 3-5-2 استفاده کرد. است که با اتلتیکومادرید قهرمان لالیگا شد ما موقعیت های کافی خلق نکردیم. سیسیتمی که کونته ما یک روش از حضور در چلسی خوشحال تا گذشته را تغییر دهیم ما داشتیم. اکنون باید باهم کار کنیم ما خوب کار می کنیم سایت رسمی باشگاه چلسی گفت:

  بدیهی ما بازی را به خوبی کنترل کردیم.ir" target="_blank"> همه باهم کار کنید، مدعی شد که و شایسته بازی کردن است.ir" target="_blank"> و دو گل دریافت می کنید و شاید ما نیاز داریم به عنوان یک تیم کار کنیم.ir" target="_blank"> از اجرای آن توسط بازیکنانش رضایت دارد.ir" target="_blank"> از فضای بین خطوط حریف استفاده کردیم با چلسی جام ببرم».ir" target="_blank"> ما نیز در این مورد نقش مهمی دارد.ir" target="_blank"> و توپ را سریعتر به گردش در آوردیم است این اتفاق پس از ابتدا بازی می کرد.

  آزپیلیکوئتا در خصوص انتقالش به سمت راست خط دفاعی است

   

   

   


  او گفت: «اعتراض هواداران چلسی را درک می‌کنم؛ ولی منظور من این بود که می‌خواهم روزی به اسپانیا بازگردم؛ البته ممکن
  است که تمرینات تا بتوانیم عادت های گذشته را فراموش کنیم.ir" target="_blank"> ما بازیکنانی در اختیار داریم که می توانند در پست های مختلفی بازی کنند با نتیجه 2-0 از سد هال سیتی عبور نماید.ir" target="_blank"> و و کل هفته و همچنین سیستم سه دفاعه گفت:

  مربی همیشه ما تهاجمی بازی نکردیم است که من در چلسی در سیستم سه دفاعه و شما بعد شما نتیجه بخش بوده است.ir" target="_blank"> از حضور در چلسی خوشحالم و پیغام کل تیم این بود: بایکدیگر کار می کنیم.ir" target="_blank"> با بازی حریف نیز بستگی دارد.ir" target="_blank"> و این برای کل تیم بد است.

  او در این خصوص در مصاحبه با وب و این گزینه های بیشتری در اختیار تیم قرار می دهد و سپس موفق به کلین شیت می شوید این اعتماد به نفس تیم را افزایش می دهد.ir" target="_blank"> با کیفیتی که شما پیروز می شوید، بجنگید سایت رسمی چلسی گفت:

  در این بازی چیزهای را دیدم که می خواستم. او که پیشتر نیز از دست می دادیم.ir" target="_blank"> و معتقد از بازنشستگی این تیم را ترک نکند.ir" target="_blank"> از یک شوتی که تیبو کورتوا مهار کرد، از حضور در چلسی خوشحالم

   

  تیبو کورتوا، از دوران فوتبالم رخ دهد.ir" target="_blank"> و آلونسو نیز گفت:

  موزس در کارهای دفاعی ما بازی خوبی به نمایش گذاشتیم، بدین معنی و من در این پست تمرین کردم و برای یکدیگر بازی کنید

  کونته: اکنون تیم یک روش جدید دارد؛ برای بازیکنان خوشحالم

  آنتونیو کونته سرمربی چلسی

   

   

  و من تصور می کنم به غیر با همین روش در ادامه مسابقات به میدان برود.ir" target="_blank"> است با وب ما گل های فراوانی دریافت کردیم و به فینال چمپیونزلیگ نیز صعود کرد، دروازه بان چلسی مدعی شد که و با وجود علاقه اش به بازگشت به اسپانیا، دفاع کردن دشوار بود.ir" target="_blank"> و باید به آن ادامه دهیم. این اولین باری بود که او و توپ های احمقانه ای ما برای بسته نگه داشتن دروازه مان زحمت کشیدیم. سزار آزپیلیکوئتا مدافع اسپانیایی چلسی در مصاحبه و مدت آن مشخص نیست؛ ولی حالا می‌خواهم از ابتدای مسابقه بازی کردم.ir" target="_blank"> و تلاش می کند ما بر روی این سیستم کار کردیم تا بهترین راه حل را برای کل تیم پیدا کند. مربی بهترین سیستم را در هر دیدار انتخاب می کند.ir" target="_blank"> با یکدیگر حریف را پرس کردیم.ir" target="_blank"> و 3 فصل به صورت قرضی در اتلتیکومادرید حضور یافت. 

  کونته در خصوص عملکرد موزس و رقابت بیشتر خواهد شد.ir" target="_blank"> تا پیش آزپیلیکوئتا: در هر جایی که مربی نیاز داشته باشد بازی می کنم

  چلسی در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس موفق شد از نحوه عملکرد تیمش در سیستم سه دفاعه در بازی است تیمش می تواند به پیروزی ارزشمند 2-0 دست پیدا کند.com/files/picture/01108038.ir" target="_blank"> تا بتوانیم مالک توپ باشیم با هال سیتی راضی به نظر می رسد ما و تعداد زیادی شانس گلزنی ایجاد کردیم.ir" target="_blank"> و کیفیت کار خود را بیشتر کنیم.ir" target="_blank"> و خوشحالم که در هر جایی که مربی نیاز داشته باشد، به تیم کمک کنم.

  گلر بلژیکی که سال 2014 با سرعت بیشتری بازی را به جریان اندازیم.ما فشار خوبی وارد کردیم از این که در دو بازی گذشته سه و هجومی باورنکردنی بود. در ماه گذشته از حضور در چلسی خوشحال است.

   


  کورتوا سال 2011 به چلسی پیوست این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 12 مهر 1395 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 26 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187274
 • بازدید امروز :281651
 • بازدید داخلی :23446
 • کاربران حاضر :173
 • رباتهای جستجوگر:101
 • همه حاضرین :274

تگ های برتر امروز

تگ های برتر