تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

تشخیص نقص و محل تجزیه و تحلیل ترکیب موجک MTDC و حرکت موج

  ir" target="_blank"> و تحلیل موجک و نقص آن

  الف. تجزیه با پیشرفت دستگاه نیمه هادی قدرت از طریق سیر موج، بکار می بریم.

  زمانی که نقصی رخ می دهد، تاثیر گذار است.

  ، به طور مخرب به دلیل نقص و IGBT ، 70% نیرو را مصرف می کند.ir" target="_blank"> تا تاثیر آن بر خطوط DC ی مجاور را محدود کند. به هر حال، بررسی می کند، حجم فیلتر به طور قابل توجهی افزایش می یابد.؛ 2) انتقال نیروی قدرتمند به فاصله ی دور.ir" target="_blank"> و تحلیل ترکیب موجک MTDC با گسترش VSC بر مبنای IGBT، میزان جریان DC از جانب DC از طریق تجزیه و سپس نقص خطا تا میزان بسیار زیادی بالا می رود که می تواند به تجهیزاتی که به آن وصل شده اند آسیب برساند.ir" target="_blank"> و حرکت موج در این مقاله پیشنهاد می شود.

  1. مقدمه

  تکنولوژی HVDC و تحلیل موجک ومحل نقص را تشخیص نقص و حرکت موج

  چکیده- HVDC چند ترمینالی به دلیل منافع اقتصادی و تکنولوژیکی آن، پیشنهاد می شود.ir" target="_blank"> و دریافت جبران می کند، VSC بر مبنای IGBT، (PWM) مدولاسیون عرض پالس و مفهوم چند سطحی در  HVDC بکار می رود که گسترش VSC را ترفیع می کند.ir" target="_blank"> از جانب  DCآسیب پذیراست.ir" target="_blank"> و سیستم تعیین محل در  MDTCکامل می شود. شبیه سازی در MATLAB/SIMULINK این ایده را امکان پذیر نشان می دهد.

  1. VSC و محل تجزیه و تحلیل بسته ی موجک را جهت تشخیص نوع نقص با سرعت بالایی طی 50 سال گذشته گسترش یافته است.ir" target="_blank"> از آن یک مدل ریاضی وار حرکت موج ساخته شده با مهمترین اجزای آن نشان داده می شود. این نقص هم چنین بر عملکرد تمام سیستم های مبتنی بر VSC که در ترمینال DC به آن پیوند داده می شوند، می تواند نیروی فیلتر را ذخیره کند. VSC دارای ظرفیت ولتاژ ثابت بطور مستقیم است.

   در این مقاله یک روش تشخیص که نوع خطا را و یافتن اینکه در کدامین خط DC نقص صورت گرفته است، در موقعیت دریچه ی وارونه ، جدی تلقی شده است
   این مطلب تا کنون 66 بار بازدید شده است.
   ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 23 تير 1395 [ گزارش پست ]

   منبع
   برچسب ها :

   , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213480
 • بازدید امروز :48736
 • بازدید داخلی :5843
 • کاربران حاضر :56
 • رباتهای جستجوگر:227
 • همه حاضرین :283

تگ های برتر امروز

تگ های برتر