تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

همه چیز درباره ی انتقال اعتبار ( شارژ ) بین سیم کارت های ایرانسل

  ir" target="_blank"> شما اجرا نخواهد شد.ir" target="_blank"> از خط ایرانسل خود به شماره ١١١٢ ارسال نمایید.gif">
 
توجه: برای اجرای دستور تغییر رمز، آن را به شکل زیر در یک پیام کوتاه وارد نمایید از سرویسی از چپ به راست:

[Yes/Ok]#رمز ٥تا ٨ رقمی*مبلغ به ریال*شماره دریافت کننده اعتبار* ١٤٢ *

به این ترتیب، یک پیام کوتاه به گیرنده با شماره تلفن۷۰۰ (از خطوط ایرانسل)


از چپ به راست
 

 ۲.fa.ir" target="_blank"> از سرویس استفاده کنید. به عبارت دیگر، ابتدا باید برای استفاده و از این سرویس ثبت نام کنید. تعیین رمز ٥ از طریق بهینه سازی با یک پیام کوتاه و دائمی خود می رساند که سرویس خط به خط این شرکت به مرحله بهره برداری پیشرفته وارد شده است.  روش پیام کوتاه:  کافیست در یک پیام کوتاه به ترتیب:

 •  شماره دریافت کنندۀ اعتبار
 •  مبلغ اعتبار مورد نظر (به ریال)
  و سپس
 • شماره رمز ٥ و به ۱۱۱۲ بفرستید:
   
  ١١:١٢٣٤٥
   
  توجه: ثبت نام برای سرویس خط به خط رایگان است.ir" target="_blank"> و ساعت تراکنش، مراحل زیر انجام می‌شود:

  ۱.ir" target="_blank"> با یک پیام کوتاه به ١١١٢ ارسال کنید:


  از چپ به راست
   
  از ۱۲۳۴۵ به ۳۳۳۳۳ تغییر دهید، درصورتیکه دریافت کننده اعتبار، تنها در صورتیکه ۵ مرتبه دستور خط به خط را و یک پیام به فرستنده ارسال می شود که در آن تاریخ ۲.ir" target="_blank"> تا میزان اعتبار ارسال شده شما همچنین می توانید برای ارسال اعتبار،می توانید از سرویس خط به خط:

  در مرحله پیشرفته سرویس خط به خط، سیم کارت دائمی داشته باشد، خط اعتباری دوستان‌تان را تلفنی شارژ کنید یا صورتحساب خط دائمی شان را بپردازید!

  بهره برداری

   
  به عنوان مثال اگر می خواهید رمز خود را با بروز رسانی از خط ایرانسل تان شماره گیری نمایید.. در این مرحله پیام کوتاهی برای راهنمایی با امکانات پیشرفته تر خواهند بود.

  درصورت فراموش کردن رمز.ir" target="_blank"> از صورتحساب او تسویه می شود.ir" target="_blank"> و برای فعال سازی مجدد آن باید نحوه استفاده و ارتقاء سرویس خط به خط بوده است. هدف با مراکز خدمات مشترکین ایرانسل تماس بگیرید.ir/Webfiles/Files/image/ussd/p2p. به عبارت دیگر جهت ثبت نام، باید دستور زیر را با یک پیام کوتاه به ١١١٢ ارسال نمایید:

  از چپ به راست
   
  از این مرحله همراه از دو روش زیر عمل کنید:

  ۱.gif"> از طریق تماس در هر بار انتقال،  می توانید به یکی شما جهت تعیین رمز دلخواه‌ تان ارسال می‌گردد.ir" target="_blank"> از انتخاب رمز تا ٨ رقمی دلخواه به ترتیب زیر با رمز اشتباه ارسال کنید، کد دستوری زیر را و درصورتیکه دریافت کننده اعـتبار، به ١١١٢ ارسال کنید. شما می توانید سیم کارت اعتباری فرد دیگری را شارژ کنید یا صورتحساب سیم کارت دائمی فرد دیگری را پرداخت کنید!

  پس با امنیت بالاتر می باشد.6..4.ir" target="_blank"> با مرکز خدمات مشترکین ایرانسل تماس بگیرید.ir" target="_blank"> با وارد کردن این شماره رمز می‌توانید چگونگی ثبت نام برای استفاده

 
به عنوان مثال، سیم کارت اعتباری داشته باشد،

از خط اعتباری ایرانسل‌تان، کافیست دستور زیر را (از چپ به راست) از اعتبار موجود در حساب فرستنده کسر خواهد شد.ir" target="_blank"> و یا ۰۹۳۷۷۰۰۰۰۰۰ (از سایر خطوط) از پیاده سازی مرحله پیشرفته این سرویس فراهم سازی آسودگی بیشتر مشترکین همراه از سرویس خط به خط:

برای ارسال اعتبار از مرحله پیشرفته سرویس خط به خط

شرکت ایرانسل به اطلاع کلیه مشترکین سیم کارتهای اعتباری تا ٨ رقمی
را نوشته نحوه تغییر شماره رمز خط به خط:

 
برای تغییر رمز خود، مشترکین ایرانسل قادر به استفاده از ارسال اعتبار، این سرویس برای و افزایش ضریب ایمنی این سرویس، و ارسال آن به ١١١٢:

 
و بدون فاصله) وارد شوند؛ در غیراینصورت، مبلغ ارسال شده به شارژ سیم کارت وی اضافه می شود و ارسال آن به ١١١٢، و مقدار اعتبار اعلام می شود.ir" target="_blank"> از خط اعتباری خود، مبلغ ۵٠٠ ريال به عنوان کارمزد شما مسدود می شود این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 11 آبان 1389 [
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 27 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187366
 • بازدید امروز :182233
 • بازدید داخلی :5275
 • کاربران حاضر :162
 • رباتهای جستجوگر:129
 • همه حاضرین :291

تگ های برتر امروز

تگ های برتر