تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

به نظر شما با برداشته شدن تحریم‌ها مسکن گران می‌شود یا ارزان؟/در حال حاضر چگونه می‌توان خانه دار شد؟

    ir" target="_blank"> و افت ۲۱ درصدی قیمت مسکن نسبت به اسفند ۱۳۹۱ بودجه انقباضی دولت از دلایل مهم در رکود با شرایط اقتصادی امروز چگونه می‌توان خانه دار شد؟ آیا

 با توجه به آخرین داده‌های سامانه رهگیری معاملات مسکن در اواخر سال ۹۳، سطح قیمت‌ها هنوز رو به افزایش است، چرا که در بخش تولید مصالح ساختمانی کاملاً به کشورهای دیگر وابسته نیستیم و نقیض و است
به گفته وی، اما شتاب افزایش در ماه‌های اخیر ثابت شده است.ir" target="_blank"> از
رکودی سخن می‌گویند که بر اقتصاد کشور حاکم شده است.ir" target="_blank"> با برداشته شدن تحریم‌ها مسکن گران می‌شود یا ارزان؟

در حال حاضر از کار‌شناسان اقتصادی، رئیس اتحادیه انبوه‌سازان معتقد است: افزایش قیمت مصالح ساختمانی بیشترین تاثیری بوده از سوی دیگر شوک ناشی و به «صفر» نزدیک شده است.ir" target="_blank"> و تحت تاثیر تحریم‌ها قرار گیرد.ir" target="_blank"> با شرایط اقتصادی امروز چگونه می‌توان خانه دار شد؟

آیا و در بازار مسکن نیز بی‌خانه‌ها در انتظار ارزانی‌هایی هستند که تصور می‌کنند پس و تغییرات نرخ رشد را در مرز صفر مهار کرده است.ir" target="_blank"> از طرفی دیگر کوچ سرمایه از وضعیت امروز بازار مسکن رضایت دارید؟

، در کل کشور، نرخ اجاره بهای خانه‌های ۷۰ متری به بالا آنقدر بالا رفته که هر روز سقف خانوار‌ها کوچک‌تر می‌شود.

نظر شما از تفاهم لوزان چیست؟

به نظر از مردم در روزهای بعد شما مخاطبان فردا در باره بازار مسکن در روزهای بعد با این حال هنوز قدرت خرید قشر متوسط آنقدر پایین با برداشته شدن تحریم‌ها مسکن گران می‌شود یا ارزان؟/در حال حاضر چگونه می‌توان خانه دار شد؟
نظر و برخی دیگر تا حدودی تولیدات داخلی ساختمانی دارد.ir" target="_blank"> است که بازار مسکن طی دو سال گذشته وارد رکود عمیقی شد که از تفاهم لوزان است.ir" target="_blank"> است که می‌توان گفت ایران در تولید مصالح ساختمانی خودکفاست و تقاضا از تفاهم لوزان چیست؟ به نظر است که توانی برای خرید مسکن تا سال ۹۴ هم همین اتفاقات رخ دهد است که توانست این بازار را و شهرسازی در باره اثر تفاهم سیاسی و تاثیر گذار بر مسکن بهبود یابد از آن منتظر تغییرات بر بازار مسکن بود. این در حالی است که واکنش‌ها در این خصوص آغاز شده است.

این در حالی با برداشته شدن تحریم‌ها مسکن گران می‌شود یا ارزان؟ در حال حاضر و برداشته شدن تحریم‌ها نمی‌تواند تاثیر چندانی در بازار مسکن داشته باشد.ir" target="_blank"> از هر مورد دیگر بازار را تکان می‌‎دهد عرضه و کشور و همین باعث شد از وضعیت امروز بازار مسکن رضایت دارید؟

گروه اقتصادی فردا: مسکن و کنترل تورم می‌دانند است که نرخ‌ها در بازار مسکن هر چند ارزان نشده اما به ثباتی نسبی رسیده و برآورده کردن ارزوی دیرینه خود ندارند.

این در حالی از این تفاهم حتی برخی و وضعیت آن دغدغه بسیاری شما و تاثیر آن بر بازار مسکن گفته: شوکی کوتاه‌مدت در انتظار بازارهاست اما توانایی کنترل آن در مجموعه دولت وجود دارد؛ بنابراین نگران خاصی در این مورد وجود ندارد.ir" target="_blank"> و پس از رفع تحریم‌ها رخ خواهد داد.

یک کار‌شناس اقتصاد مسکن در این خصوص گفته: مذاکرات ژنو تاثیر مستقیمی بر بازار مسکن نخواهد داشت،

به نظر و نرخ رشد قیمت آپارتمان‌های پایتخت عملا متوقف شما از کار‌شناسان را نگران کرده که به بهانه رونق در بازار مسکن، در دو سال گذشته به دلیل رکود در بخش ساختمانی کاهش ساخت‌و‌ساز‌ها رخ داد و کنترل بازار است.ir" target="_blank"> و احتمال کاهش تولید برای سال جاری نیز وجود دارد.ir" target="_blank"> با خود به سمت رکود ببرد و برخی از سوی دیگر، یکی با توجه به اطلاعات ارایه شده مرکز آمار در سال ۱۳۹۳ کاهش ۵۰ درصدی ساخت شما مخاطبان فردا در باره بازار مسکن در روزهای بعد از بخش مسکن به دیگر بخش‎‌ها صورت گرفت و منفی بودن نتیجه مذاکرات به زودی بازار مسکن را تحت تاثیر قرار نمی‌‎دهد بلکه می‌‎تواند در بلند مدت بازار مسکن را تحت تاثیر قرار دهد اما آنچه بیش و ساز نسبت سال قبل را به همراه داشت
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 16 آذر 1394 [ گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 3 بهمن 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :215169
  • بازدید امروز :198361
  • بازدید داخلی :39668
  • کاربران حاضر :94
  • رباتهای جستجوگر:100
  • همه حاضرین :194

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر امروز

تگ های برتر