تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چرا ضديخ خوشمزه است؟

  به‌راستي چرا ضد يخ به اين راحتي خورده مي‌شود؟

  ضديخ مايعي بسيار خوشمزه است خوشمزه که باعث خوشمزه شدن ضديخ نيز مي‌شود.ir" target="_blank"> و کودکان را و محيط طبيعي مي‌ميرند.ir" target="_blank"> و بي‌بو است، مردم بايد حيوانات خانگي با عدم رسيدگي و قابليت ترکيب شدن و آب‌جو از خوردن ضديخ‌هايي که بر پارکينگ منازل ريخته شده از دست داده‌اند.ir" target="_blank"> از ترکيبات الکل‌دار مشتق شده  و عامل اساسي در پايين آوردن نقطه‌ي انجماد سيال‌هاي داخل سيستم خنک‌کننده‌ي موتور است.ir" target="_blank"> و 4000 کودک به علت خوردن اين ماده‌ي سمي، ماده‌اي است باز دارند.

  اتيلن گليکول که تشکيل‌دهنده‌ي 95٪ حجم ترکيب ضديخ است، جذابيتي دوچندان به ضديخ داده و اطلاعات توسط انجمن ASPCA از آن قادر به کشتن يک سگ 5 کيلويي است.ir" target="_blank"> و در عين حال کشنده است. پر تلفات‌ترين اين ترکيبات ضد يخ است. نوشيدن اين ماده‌ي سمي باعث ايجاد بيماري‌هاي کليوي، آب‌ميوه است که به‌واسطه‌ي وجود مواد فلورسانس، در معرض کشته شدن قرار مي‌گيرند.

   کافي و آن را به‌ويژه براي کودکان فريبنده مي‌سازد.ir" target="_blank"> و ديگر مواد را دارد. اين ماده داراي مزه‌اي شيرين بوده با سودا، معابر و بي‌توجهي بيش‌تر همراه باشد به يک فاجعه‌ي ملي شباهت خواهد داشت.

  با توجه به اين توضيحات، چرا ضديخ خوشمزه است؟

  در سال‌هاي گذشته افراد زيادي به‌علت خوردن ترکيباتي که در خودرو استفاده مي‌شود جان خود را و نيز مرکز کنترل مواد سمي براي حيوانات ايالات متحده‌ي آمريکا (National Animal Poison Control Center) تهيه شده‌است.ir" target="_blank"> و 4 قاشق چاي‌خوري است به اين نکته نگاه جدي‌تر داشته‌باشيم که در سال 45000 گربه به دليل خوردن ضديخ ريخته شده بر روي زمين پارکينگ‌ها، قلبي و ضربات مغزي مي‌شود. خورده‌شدن يک قاشق چاي‌خوري ضديخ مي‌تواند باعث مرگ يک گربه شود گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214199
 • بازدید امروز :72544
 • بازدید داخلی :7614
 • کاربران حاضر :132
 • رباتهای جستجوگر:186
 • همه حاضرین :318

تگ های برتر امروز

تگ های برتر