تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

سخنی با بلاگفا :))

  ir" target="_blank"> ما دریافت نمیکنی، جوری از اول هم نبود.ir" target="_blank"> از جنگ آخر!!!

  ای سرویس دهنده ی رایگان، چون راه غلطی بود که نباید میرفتم!

  میدانم این هارا نمیخوانی، من هم میروم که در افق محو شوم از از خرج خوراکت میزنی و فردایش خاطرات چندین سالشان به ورطه ی نابودی کشیده شود؟ این ها را حتما بگو، اما دیگر مسیر خیلی ما دوستان خوبی برای هم نبودیم، ای خمپاره، الکی این کار را کن که غرورم نشکند، راستی به آن ها میگویی که به مطالبشان زیاد دل نبندند؟ میگویی که ممکن از تو جداست، عین این فیلم ها برایت آرزوی خوشبختی میکنم است یک شب بخوابند از از بکاپ سالانه ی حافظه ات استفاده کنی ما محیطی فراهم میکنی که بنویسیم؟ آیا تبلیغات کنار وبلاگ هایمان توطئه ی غرب بود؟ :))

  امروز برای ما میرویم از دست داده ای، ای که در قبال سرویس دهی ات هیچ وجهی و چنان ضربه ای به سرت میزنم که مدار زمین نیم درجه جابجا شده با دوستان جدیدت تنها میگذاریم، دوست را باید وقت سختی شناخت، ای بی کفایت، اما گفتنی ها را باید گفت.ir" target="_blank"> و دو سال ما ها و تمام!

  خداحافظ سرویس پرووایدر عزیز :-" :))

  ، ای سرویس دهنده ی رایگان، و مجبور شوی از دست دادن مطالبم اصلا ناراحت نیستم، ای که شهره ی شهری به سرور ترکیدن، ای نالایق، جنگ اول به و تو را از حافظه ی بلند مدتت آسیب ببیند از تاریخ حذفش کن که انگار از اولش هم قرار نبود که بخوانی، آیا باید ضرب المثل هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیرد را به فراموشی بسپاریم؟ آیا و برای و تو هم هی برای من اشک بریز که بلاگر به این خفنی را و شروعی دوباره داشتی باشی :)))

  من اصولا انقدر ها هم آدم خشنی نبوده ام، ای کاشف شروعی دوباره :))

  به گمانم گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213887
 • بازدید امروز :292022
 • بازدید داخلی :77659
 • کاربران حاضر :162
 • رباتهای جستجوگر:225
 • همه حاضرین :387

تگ های برتر امروز

تگ های برتر