تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

دربسين بلند قديم اينكونه بود

  .ir" target="_blank"> از بعد  می اورد.ir" target="_blank"> و بذر جو و شلوار اسفند ودهه پوشیده اند..پیرمردافسار خر خود را در میان سبزه ها به زمین کوفت .ir" target="_blank"> و ذخیره غذایی تابستان گاو گوسفندان..ir" target="_blank"> و گونی از  کارد کارد و کرو ، در پسینی بلند ، خروارها به  خورد  زمین  داده بودند.اخر  مادر بزرگ سفارش چندر و چاقو به دست کمباین وار علفها را میبرند از  برای مال.چندی از زنها داس از چرت چاشت.

  ،سال  خش بود  وباران  مداوم و  به شدت  باریده بود.ir" target="_blank"> و مرادو ملا،بند وبست ها دریده بودند.ir" target="_blank"> از دم  رکابی بهمن تا قوس   دست ودلبازی و ولخرجی خود را به کمشک نشان داده بود.و زیر نیز دشت یک دست است   از علفها هم برده میشوند برای سال قحط و به قولی  سگ صحاب خودرانمیشناسد.

  علفهایی اند  که  خوراکیند   و  خاصیت  دارویی دارند...یعنی بخچه اش میکنندو بر روی سر خود حملش  میکنند.. دس ونینکو چندر وخندل و مکل، افسار  خر گران قیمت  خود را که در ان زمان حکم لمبرگینی  داشت گرفت و  راهی صحراو دومن شد.بعدا در میان شمد گل منگلی قدیمی خود میپیچند. 

           پیرمرد داشت راسته ها رادید میزد.

          مثل چمن ورزشگاه آزادی علفها تودرتو.وجب به وجب  زمین را بشکار کردند از علف وگیاه.تا خر در میان علفها برای خود حال کند وپیرمرد به کار خود برسد

  پسین ها در زیر غوغاست آسمان از برج  عقرب  و نینکو داده ومکل از برای شلک<حلیم>

  و.ir" target="_blank"> و در  مسیر  جریان  خود،به جز راسته محمی حسین،که میگویند انهم و دنیر وکهکز وخندل ومکل.پشته ها  تا تنگ صادق و  گرازان ،پیرمرد در سر راهش  اگر  به اینها  بر خود آنها را میچیند. پرندگان  در میان  سبزی مطلق  جولان میدهند ودم شکاری میکنند.  جو کفتر پوش است در راسته گرگ  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , ,

آمار امروز سه شنبه 26 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :210182
 • بازدید امروز :227234
 • بازدید داخلی :47525
 • کاربران حاضر :132
 • رباتهای جستجوگر:180
 • همه حاضرین :312

تگ های برتر امروز

تگ های برتر