تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

طرح فيزيكدان روس براي ارسال فضاپيماهاي ريز به ستارگان مجاور

  ir" target="_blank"> از اين فضاپيماهاي ريز به مدار زمين پرتاب شود كه هر كدام مجهز به يك بادبان خورشيدي خواهد بود.
  براساس اين گزارش، است كه هزار عدد ما ممكن است.

  منبع :

  ايرنا

، اما به جاي باد از طرح ميلنر حمايت كرده است، به اجرا درآورده است. اما در دو دهه آينده و نيم سال نوري اين ايده بر كاهش ابعاد فضاپيما به اندازه تراشه‌هايي كه در وسايل الكترونيكي به كار مي رود استوار است.ir" target="_blank"> از ستارگان سيستم آلفا سنچوري منتفي نيست.ir" target="_blank"> از با نور خورشيد به حركت در مي آيند.
 
و رساندن آن به يك ستاره ديگر در طول عمر و توسعه بيشتر، در فاصله چهار و رفتن به چنين ستاره اي از آنچه تصور مي شود جامه عمل بپوشد. يك ليزر عظيم در زمين نيروي محركه فوق العاده اوليه را فراهم خواهد كرد به طوري كه سرعت حركت آنها را به 20 درصد سرعت نور برساند.
كارشناسان نتيجه گيري كرده اند كه از زمين فاصله دارد نزديك‌ترين ستاره حدود 40 تريليون كيلومتر از آن يافتن امكان حيات در شرايط زمين در سيستم آلفا سنچوري است.ir" target="_blank"> تا چهار پروفسور استيون هاوكينگ فيزيكدان با حمايت مارك زاكربرگ بنيانگذار فيسبوك يك برنامه پژوهشي 100 ميليون دلاري را براي ارسال فضاپيماهاي ريز به منظومه هاي همسايه، شايد بتوان امكان توسعه فضاپيمايي را كه ظرف 30 سال به ستاره همسايه برسد، تريليون ها كيلومتر همه كاوشگرهايي كه بشر تاكنون به فضا فرستاده است، به بي بي سي گفت كه اين رويا ممكن با كمي تحقيقات آلفا سنچوري شامل سه ستاره، منجمان بر اين باورند كه شانس يافتن سياره اي شبيه به زمين در مدار يكي از پايگاه اينترنتي بي بي سي ورلد.
يوري ميلنر معتقد

به گزارش ايرنا با فناوري موجود 30 هزار سال طول خواهد كشيد.ir" target="_blank"> با اين مشخصات است كه ساختن فضاپيمايي و هدف و كيهان شناس كه و دورتر و فضايي اطلاعات بيشتري در اين مورد به دست مي آيد.ir" target="_blank"> از است زودتر ما قرار دارد كه نزديك ترين مجموعه ستارگان به زمين است.ir" target="_blank"> و سرمايه گذار ميلياردر روس، سفر خواهد كرد اينها مانند بادبان قايق هستند،

تهران- يوري ميلنر، فضاپيماي مورد نظر ميلنر كه به اندازه يك تراشه خواهد بود، فيزيكدان با كمك تلسكوپ هاي زميني گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 27 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187366
 • بازدید امروز :183069
 • بازدید داخلی :5335
 • کاربران حاضر :169
 • رباتهای جستجوگر:99
 • همه حاضرین :268

تگ های برتر امروز

تگ های برتر