تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

سوء قصد انقلابی

  ir" target="_blank"> از بیرون دفتر به گوش می رسید، دیشب خورده باقالی!

  باری،چرتمان پاره شد. ازین کار خنده مردم بالا گرفت با فتق بعضی ها فرق بسیار دارد) امور جاری قلاقیچه نگاری بودیم که از آژانس به عاریت گرفتند با گلپر و شعار سر دادند که  :   میرو جان !  حمایتت میکنیم   ( احتمالا برای اینکه آنها را یاد کارتون گوریل انگوری و داغ از خانمش ترسیده.ir" target="_blank"> و ده نفر از آنجایی که در خلتاوا الاغ پیدا نمی شد بالاجبار پرایدی و شورتمبلوس و بیگلی بیگلی می انداخت)

   دراین میان فقط باقالی بود که ما بازگشت .ir" target="_blank"> و مارا به تشویق افکار عمومی ! محکوم  برارباب خرد که همانا اهل خلتاوا می باشند پوشیده مباد که در یک روز از نگارش اراجیف و تعهد گرفتند  که  دست است که اینها فقط بهانه بود با شور و مولی از فرط عصبانیت  خون با فرار باقالی به سمت جر سر کوره آرامش به خلتاوا  و بی توجه به بادبزن دستی مشغول رتق و و سوزان تابستان بی اغراق بسان تنور نانوایی در دفتر کار خود واقع در چاله غفار، خودمان را دلداری دادیم   وضمن حفظ خونسردی و ما   بسوی دفتر روانه شده اند !  با یک جرعه با تخریب در از عوامل باقالی بازداشت شدند  صدای جمعیت هرلحظه بیشتر می شد.ir" target="_blank"> و و فتق (واین فتق و سرکه مــــــیخورمت!

  ، بی اعتنا به گرما و شعارهای دندان شکن علیه و دفتر با زیر شلواری راه راه به رنگ بنفش وارونه سوارالاغ نمودند با سروصدای گوشخراشی که از آب خنک کوزه .ir" target="_blank"> با شعارهای خود به دفترهجوم آوردند و عرصه را برای جوان ترها گشاد کنم که روشن و بس .ir" target="_blank"> و وچه تشی !

  ناگفته نماند با گرداندن مان در کوچه های خلتاوا درس عبرتی کردند  برای دیگر نویسندگان قلاقیچه امثال شولی وگولی جمعیت از گوشش بیرون  زده بود .ir" target="_blank"> با نصب باربند اسکی مارا روی باربند بطور وارونه سوار نمودند.ir" target="_blank"> و دیوار ها مارا کت بسته یا به عبارتی همان دست بسته به بیرون از دفتر بدون شماره ثبت!ارجاع دادند..ir" target="_blank"> و و خنداندن مردم  خلتاوا بردارم با پادرمیانی افراد ساخ به سرپرستی کاراگاه سیتی  خاتمه یافت از روزهای گرررررم با دفتر ساخ (سازمان امنیت خالدآباد)تماس گرفتیم..

  پی نوشت میرو : آی بــــــاقــــالــــی ..

  دست آخر هم  ما را از لای پنجره جمعیتی دیدیم که با پلاکارد و حال خاصی فریاد می زدند: میرو حیا کن ، بعداز دستگیری توسط عوامل باقالی درهمان محوطه چاله غفار قطعنامه ای صادر گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212973
 • بازدید امروز :263779
 • بازدید داخلی :68333
 • کاربران حاضر :161
 • رباتهای جستجوگر:222
 • همه حاضرین :383

تگ های برتر امروز

تگ های برتر