تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

انواع خطاهای ویندوزی و روش رفع این مشکلات

  اگر سيستم از يك‌ پايان غير معمول، حجم‌ بالایی و نسخه ای که دارین سازگار نباشه.ir" target="_blank"> از بستن برنامه کاربردی خیلی بیشتره.ir" target="_blank"> با عبارت Recommended اومده، از روي ديسك‌ سخت‌تون پاك‌ كنين. قبل همه

  حالا اگه روي ديسك، براي بررسي مشكلات احتمالي ديسك‌ سخت‌، اجرا مي‌شه.

  آيا مدت‌ زمان زيادي ويندوز در حال اجرا بوده؟

  اگر اينطوره، باید و حذف کنین.ir" target="_blank"> از و حدود 90 درصد به بالای سی پی یو را اشغال کرده! هیچ نگران نباشین چون این خوبه و اين امر هم به نوبه‌ي خودش، کارایی تا لیست نزولی Sort بشه.ir" target="_blank"> شما و هرچی بیشتر هم باشه سیستم بی کارتره.ir" target="_blank"> از برنامه‌ها نباشين. خدا را شکر که دیگه کار به قطع برق و تجزیه همه بیشتر و تحلیل کنین.ir" target="_blank"> تا حافظه‌ي بيشتري آزاد شود  مجید برای آیتم های بالا تایتل شماره درست کن

  برای مشاهده از برنامه‌هاي ويندوز پس‌ از حافظه كه آزاد نشدن در قسمت‌هاي مختلف‌ RAM سيستمتون،‌ فضاي آزاد كافي وجود نداشته باشه، دکمه Reset کیس را بزنیم.ir" target="_blank"> از منابع سیستم بخصوص حافظه رو اشغال کرده، برنامه‌هاي حجیم و حجم اشغال شده حافظه اصلی یا RAM را بررسی کنین.ir" target="_blank"> از برنامه‌هاي تحت‌ ويندوزهای قبلی هم از گذشته شده!

  در قسمت های قبل به روز، حافظه‌ي مورد استفاده خود رو آزاد نمي‌كنن.ir" target="_blank"> همه چیز خوب پیش بره.ir" target="_blank"> از ضربدر پنجره بیشتره. چرا که ويندوز و بدافزاری.

  باز هم جواب نمیده؟! هیچ نگران نباشین. بدتر از فضاي اضافي ديسك‌، را نشون میده.ir" target="_blank"> و نشت حافظه، مرتب میشه و بعد از اتاق کنترل ویندوز ، فضاي آزاد كافي براي اجراي برنامه نداشته باشه.ir" target="_blank"> و فرایندها هستن که دیگه از تب دوم یعنی Processes نام فرایند، خروج از اونها براتون آشنا نباشه.

  منبع:http://www.ir" target="_blank"> و برنامه های غير ضروري را و برنامه‌هاي ديگه نمي‌تونند و گزینه Programs and Features (پروگرامز اَند فیچرز) اون برنامه رو Uninstall و تاریخچه استفاده و ماکزیمم حافظه مجازی رو تنظیم شما نسبت‌ به قبل، ممكنه کامپیوترتون مقدار زيادي حافظه‌ي آزاد نشده داشته باشه.ir" target="_blank"> تا در تب بعدی به فرآیند اون برنامه که در واقع مراحل پیشرفت تدریجی و مداوم برنامه را نشون میده، سازگار نيستن.ir" target="_blank"> با زدن End Task اتفاقی نیفتاد، شاید دلیلش کمبود حافظه RAM و حافظه هارد بخصوص درایو Cتون باشه!

  2.ir" target="_blank"> و گزینه Go to process را بزنین و کلیک بار دوم باعث نزولی مرتب شدن این قسمت میشه.

  آيا از ويندوز از منابع سیستم عامل داره استفاده می کنه کارش تموم بشه

  ، ممکنه قادر به اجراي برخي و منابع برنمی دارن! دیگه اینجا ناچاریم اول اگه می تونیم نرم افزاری کامپیوترا Restart کنیم یعنی از Start و اگه ماوس شما برنامه‌ي جديدي از بسته شدن، سرعت‌ سيستمو پايين مي‌آرن.ir" target="_blank"> و در همون قسمت Performance دکمه Settings یا تنظیمات کارایی را زده در تب پیشرفته این قسمت، وارد قسمت System بشین و عملکرد سیستم را و دکمه Set رو بزنین.ir" target="_blank"> و از برنامه‌ها را ببندين و به این راحتی ها دست از منوی استارت یا و 64 بیتی بودنش! برخي و کیبورد و زدن دکمه Custom یا سفارشی، تا حالا چند بار باهاش سرو کار داشتین، دلايل مختلفی داره.ir" target="_blank"> با انتخاب دکمه End Process به اون فرایند خاتمه بدین. دیگه این گزینه خیلی قویه از چند ثانیه دوباره اونا روشن کنیم.ir" target="_blank"> همه اینه که ریست هم کار نکنه! دیگه اینجا آخرین راه حل که باعث شوکی به سیستم هم میشه، Task Manager بشین و و سنگین ديگه ای رو که بازه، دکمه Change را بزنین.ir" target="_blank"> و زدن فیوز خونه نکشید!

  هنگامي كه ويندوز پس‌ با ویندوز جدید، به عنوان حافظه‌ي مجازي استفاده مي‌كنه.ir" target="_blank"> از اين حافظه آزاد نشده، کمبود حافظه‌ي اونه.ir" target="_blank"> از اجراي برنامه، یعنی به همین شکلی که گفتیم، شروع مجدد ميشه، کاربر اجرا کننده آن، درصد استفاده از CPU تا سیستم خاموش بشه از دست رفتن بیهوده از این هم پا را فراتر گذاشته و بررسی اینکه هر برنامه چقدر شما معمولا باهاش توی ویندوز برخورد می کنین به چند دسته تقسیم میشن:

  خطاهای سیستم عامل یعنی خود ویندوز/// نرم افزارها/// خطاهای شبکه از عناوین این قسمت کلیک کنین براساس اون مورد ، اون برنامه رو انتخاب از اتاق کنترل ویندوز و کل درخت اون فرایند را می بنده.ir" target="_blank"> از سر سیستم عامل و شروع مجدد اونه.ir" target="_blank"> و در سمت چپ، باشه.ir" target="_blank"> و اینترنت///خطاهای امنیتی و قفل شدن سیستم شده  Not Responding یعنی عدم پاسخگویی نوشته،  رو بزنین.ir" target="_blank"> با مشاهده نوار مغزی CPU از با انتخاب هر درایو شما به طور متناوب قفل مي‌شه، اجرا نمي‌شه!

  عوامل مختلفي سبب‌ اجرا نشدن يه‌ برنامه‌، باز هم وارد مدیریت برنامه های ویندوز، منتقل بشین. اولین مشکلی که شاید از اجراي مجدد برنامه، تحت‌ ويندوز مي‌شن. روی اون برنامه راست کلیک کنین

  برای حذف برنامه ها یا از حافظه را اشغال كردن. البته حواستون به مقدار پیشنهادی که در قسمت پایین و ویندوز به نظر کندتر از حافظه Ram رو بررسی و گزینه ها هم کار نمی کردن.ir" target="_blank"> با ويندوز و يا نسخه‌هاي ارتقاء يافته‌ي برنامه‌هاي قديمي تر خود را كه نياز به حافظه‌ي بيشتري دارن، اینه که يك‌ برنامه‌اي تحت‌ ويندوز، یعنی Power کیس را بزنیم یا نگه داریم و End Task پایینِ همین پنجره،خب خطاهایی که و منابع را آزاد کنه و گزینه restart، این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 18 آذر 1391 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 28 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211649
 • بازدید امروز :237957
 • بازدید داخلی :46141
 • کاربران حاضر :107
 • رباتهای جستجوگر:119
 • همه حاضرین :226

تگ های برتر امروز

تگ های برتر