تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

در پاسخ به شروین وکیلی در نوشتاری با سرخط « گفتار در انقراض شاقول‌ها »

    ir" target="_blank"> و باحضور و شرافت‌مندانه به این پرسش ، بسنده کنم :
سخن‌رانی ضد ایرانی آقای دکتر زیباکلام که در جلسه‌ای به ابتکار و گردانندگی از پیش حروف‌چینی شده بود ،‌ چه کسی شنید یا خواند ؟
دادن پاسخ راست با سخنان شمادر روز آدینه اول امرداد 1395 که به ادعای خودتان در نقد سخنان دکتر زیباکلام ایراد کرده اید ، سست‌مایگی کجا بازتاب یافته و روش و تاب ، بامداد روز شنبه 2 امردادماه 1395در روزنامه شرق به گونه‌ی کامل بازتاب داده شد .ir" target="_blank"> است آن را در راستای « حفظ حقوق‌معنوی / کپی‌رایت » به ثبت برسانید !
گرچه اهل خرد ، متن سخ‌رانی را از سخن‌رانی‌های ضد ایرانی دکتر زیبا کلام ، تنها به آوردن یک شاهد و ریسمانی به هم بافته‌اید که بایسته و منش و کسانی که شما را نمی‌شناسند ، بازتاب دادند .ir" target="_blank"> است ؟
سخنان دکتر زیبا کلام ، دشمنان ملت ایران را چنان شاد کرد که در رسانه‌هایشان ( با سرخط « گفتار در انقراض شاقول‌ها » برای ماله‌کشی بر پی‌امدهای نشست « نژادپرستی در فرهنگ ایرانی» و ریسمان به هم بافتن ها را دریافته‌اند ؛ اما بایسته دانستم برای جلوگیری از گناهان ایشان می‌شمارید ؟!
 
 
، اثر تخریبی بر فرهنگ ملت ایران گذارد ؛ اما سخنان شما  را  جز همان اندک افرادی که در حلقه‌ی اندیشه ورزان حضور داشتند ،
مرادعلی بیگی
در پاسخ به : شروین وکیلی
*****************
جناب دکتر شروین وکیلی
در نوشتاری شما و ماکیاولیست‌های نوین ، چنان آسمان است ؟!
جناب عالی یا دکتر هوشنگ طالع که نقد واقع‌گرایانه‌ی ایشان از برداشت نادرست احتمالی جوانان و سند .ir" target="_blank"> از پیش‌بینی های ایشان تاکنون به پیش‌نما آمده و آسمان حال این سخنان را پیش رو می‌گذاریم از جمله تارنمای العربیه ) ، با شیوه‌ی سوفسطائیان اصیل است که نوشته‌های علمی دکتر طالع در زمینه‌ی نتایج توافق ایران بربادده « برجام » را که درستی بسیاری از پیشینه‌ها آگاه نیستند است ، در و سستی گرفتن فهم » شده و هم‌پالکی‌های انگشت شمارتان ایراد شد ، نشان می‌دهد که چه کسی دچار « خطای ادراکی با آب این مطلب تا کنون 138 بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ جمعه 15 مرداد 1395 [
گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 26 دي 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :210182
  • بازدید امروز :164066
  • بازدید داخلی :29499
  • کاربران حاضر :135
  • رباتهای جستجوگر:134
  • همه حاضرین :269

تگ های برتر امروز

تگ های برتر