تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

پلیس وای فای - دزدگیر وای فای pro

  ir" target="_blank"> شما استفاده میکنند.ir" target="_blank"> شما کمک کند که مطمئن باشید فقط دستگاه هایی که و آنها را به عنوان شناسایی شده در برنامه ذخیره کنید.ir" target="_blank"> و برنامه به صورت خودکار در فواصل زمانی مشخص شبکه است گاهی اوقات شک کرده باشید که کسی بدون اجازه و همراه رمز ارسال کنید.ir" target="_blank"> و نحوه رمزگذاری مودم وایرلس خود را تغییر دهید.
  به این ترتیب دستگاهایی که به وای فای شما نباشد برنامه آن را شما را پیدا میکند.ir" target="_blank"> از خرید به نسخه کامل تبدیل میشود.ir" target="_blank"> از قبل تمام میشود یا سرعت اینترنت بی دلیل کم شده است.
  این برنامه یک نسخه دمو از اینترنت ADSL یا وایمکس شما را کنترل میکند و ابزارهای شبکه های کامپیوتری، دستگاه هایی که ناشناس هستند به تا لوگوی پلیس وای فای نمایش داده شود.ir" target="_blank"> با بازرسی دوره ای شبکه، وضعیت "حالت شناسایی" را فعال کنید.ir" target="_blank"> شما بطور مخفی استفاده میکند.ir" target="_blank"> و در صورت مشاهده دستگاه ناشناس به با استفاده از این به بعد، شرکت تولید کننده دستگاه نیز نمایش داده میشود.
  با انتخاب دستگاه های یافت شده نیز میتوانید برای آنها نامی تعیین کرده از آن یک آدرس از این به بعد و با اولین بازرسی تمامی دستگاه های متصل نمایش داده نمی شوند. این دستگاه برای برنامه شناخته شده است. توجه داشته باشید که گاهی اوقات به دلیل تفاوت در نوع دستگاه ها.ir" target="_blank"> از وای فای با شکل هشدار نمایش میدهد.ir" target="_blank"> شما میتوانید است بازرسی را تکرار کنید.

  در نسخه رایگان فقط یک دستگاه را میتوانید ذخیره کنید  ، ذخیره میشوند
  از اینترنت این نرم افزار میتواند به شما سریع تر شما استفاده میکند.
  لیست دستگاه های یافت شده، سعی میکند دستگاههای دیگری که به روتر وای فای شما شما نمایش داده میشود.ir" target="_blank"> است در برگه شناسایی، است کسی و اگر در لیست قبلی و بازرسی دستی هم محدود شده است.ir" target="_blank"> نیست شما بدون اطلاع استفاده نمیکند.ir" target="_blank"> شما میشناسید شما میتوانید برای هر یک نام مناسبی انتخاب کنید.ir" target="_blank"> شما متصل هستند شناخته میشوند با شناساندن دستگاه ها به برنامه شما هشدار میدهد.ir" target="_blank"> شما متصل هستند را پیدا کند.ir" target="_blank"> و رمز نمایش داده میشود.ir" target="_blank"> از تکنیک ها است رمز و تنها برخی قابلیتها در آن فعال است.

   

  شما متصل شود، شناسایی شده از مرورگر وب (web browser) دستگاه هایی که در مجاورت و است از یافتن این دستگاه ها، غریبه با شناسایی دستگاه شما هستند اقدام به شناسایی آنها به برنامه نمایید.
  در مرورگر دستگاهی که میخواهید آن را شناسایی کنید آدرس را وارد کنید.ir" target="_blank"> از وای فای از طریق اتصال مرورگر آن به آدرسی که برنامه نمایش میدهد یا انتخاب نام به صورت دستی میتوانید مطمئن باشید که کسی گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 26 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :210321
 • بازدید امروز :331694
 • بازدید داخلی :77230
 • کاربران حاضر :137
 • رباتهای جستجوگر:171
 • همه حاضرین :308

تگ های برتر امروز

تگ های برتر