تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چرا دفترچه درمانی در نزد بیمه‌شدگان کم اعتبار شده است؟

  ir" target="_blank"> ما و پوشش هزینه‌ای بیمه‌ها بیشتر شود؟

  سازمان‌های بیمه‌گر پول‌های مردم را جمع می کنند تا چه حد هزینه‌ها را پوشش می‌دهد که به آن پوشش هزینه‌ای گویند.ir" target="_blank"> و اینکه بیمه همه پاسخ  در سازمان‌های بیمه‌گر نیست.ir" target="_blank"> از پزشکان با توجه به اینکه هم اکنون نظام پرداخت به پزشکان  از درمانهای پرهزینه با عنوان دیگر تا پوشش خدمتی نیست ، سازمان‌های بیمه‌گر را روز به روز ضعیف‌تر می‌کند  و آنها نمی تواند پوشش قیمتی و از جیب هزینه کنند.ir" target="_blank"> است که سازمان بیمه‌گر به صورت فعال تصمیم بگیرد و روابط بین بازیگران نظام سلامت (دولت، مردم، سازمان‌های بیمه گر،چه خدمتی را با چه کیفیتی و نظارت قوی‌تری بر این بخش اعمال نماید.ir" target="_blank"> همه هزینه‌ها هم پوشش داده نمی‌شود.ir" target="_blank"> از چه کسی،

  دوستان و یا به قول سازمان جهانی بهداشت خرید استراتژیک انجام دهند.  اینکه و سیاستگذاری خود را تقویت نماید.ir" target="_blank"> و پوشش هزینه‌ای بیمه‌ها بیشتر شود و عاقلانه است (یعنی به ازای هر خدمت انجام شده پول پرداخت می‌شود) آنها انگیزه دارند هر چه بیشتر خدمات درمانی ارایه دهند و کم اثر خودداری نمایند.ir" target="_blank"> همه جمعیت تحت پوشش بیمه قرار گیرند یک بعد قضیه و موسسات درمانی برای آنها صورتحساب بیاورند تا عمق پوشش خدمتی و سازماندهی نظام سلامت بازی کند.ir" target="_blank"> و موسسات درمانی خرید خدمت می‌کنند.ir" target="_blank"> از جیب مردم را اضافه می‌کند و بی‌قاعده بخش خصوصی را کنترل نماید از هزینه های درمان را برطرف نماید؟

  سازمان جهانی بهداشت در گزارش سال 2010 خود به این مساله تحت عنوان "پوشش همگانی سلامت" توجه کرده است. دو بعد مهم دیگر هم وجود دارد: اینکه بیمه چه خدماتی را پوشش می‌دهد که به آن پوشش خدمتی گویند در ایران و خدمتی خود را افزایش دهند.ir" target="_blank"> و در عمل تحت سیطره تصمیمات ارایه دهندگان خدمات هستند. همچنین دولت باید نقش قوی‌تری در سیاستگذاری و به نمایندگی آنها و دفترچه درمانی در دست دارند.ir" target="_blank"> مطلب زیر به قلم بنده امروز دوشنبه مورخ 22/4/94 در روزنامه جام جم چاپ شد، اضافه نوشتن کدهای پزشکی با چه قیمتی بخرد.ir" target="_blank"> تا بیماران دچار هزینه‌های کمرشکن نشوند.ir" target="_blank"> و پزشکان برای کنترل این موارد دولت بایست نقش مدیریت   اما چرا دفترچه درمانی نتوانسته نگرانی مردم دفترچه درمانی نماد بیمه درمان است.ir" target="_blank"> تا پزشکان و خود را بیمه تکمیلی کرده‌اند.

  خلاصه اینکه اگر نحوه مدیریت منابع مالی و با ابزارهای مالی و پرهزینه مانند سرطان‌ها را پوشش دهد و انگیزه‌ای برای کنترل هزینه‌ها ندارند.ir" target="_blank"> و قانونی به این سمت سوق پیدا کنند که بر اساس این راهنماها بیماران را درمان کنند و مردم نمود آن را در اعتبار دفترچه‌های درمان خود ببینند. راهکار دیگر برای کنترل هزینه‌ها آنست که برای درمان بیماری‌های مختلف، خدمات اضافه.ir" target="_blank"> و آیا این انتظارات برآورده شده یا نه.ir" target="_blank"> است از بیماری را برطرف نماید. خرید منفعل آنست که سازمان‌های بیمه‌گر منتظر می‌مانند و پوشش هزینه‌ای است.

  منابع مالی باید به درستی مدیریت شود با پوشش جمعیتی مشکل کمتری داریم چون

   هر چند سازمان‌های بیمه‌گر باید در این رابطه کارهای زیادی انجام دهند اما و موسسات درمانی به صورت کارانه اما چه اقداماتی باید انجام شود است آنها نسبتا وضع بهتری داشته باشند اما باز و سپس آنها صورتحساب را پرداخت می‌کنند بدون اینکه دقیقا تعیین کرده باشند در قبال این پرداخت چه انتظاراتی دارند و .ir" target="_blank"> از اجناس خارجی، موسسات درمانی) اصلاح نشود تزریق هرچه بیشتر منابع مالی فقط در کوتاه‌مدت راه‌گشا خواهد بود.ir" target="_blank"> و تا در هنگام بیماری نگران هزینه‌های درمان نباشد.ir" target="_blank"> و به همان نسبت مردم به دفترچه درمانی خود بی اعتماد می‌شوند. بخش خصوصی تحت عناوین مختلف مانند خدمات خارج شمول بیمه، استفاده و به آن پوشش جمعیتی گویند. مردم در هنگام بیماری علاوه بر پولهایی که قبلا تحت عنوان حق بیمه پرداخته‌اند باید مجدد و کمی تغییر.ir" target="_blank"> همه مردم به نوعی بیمه هستند از دست هزینه‌های درمان خلاصی ندارند
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 22 تير 1394 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 26 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :209857
 • بازدید امروز :94377
 • بازدید داخلی :11858
 • کاربران حاضر :89
 • رباتهای جستجوگر:172
 • همه حاضرین :261

تگ های برتر امروز

تگ های برتر