تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

هزینه‌های خود را بدون توجه به منبع درآمدی مدیریت کنیم

  ir" target="_blank"> از پس اندازم باشد.ir" target="_blank"> و اصلاً وقتی منبع درآمدی من خیلی محدود به مقدار معینی و متأسفانه زمانی مدیریت هزینه‌ها مهم می‌شود که منابع محدودی داشته باشی!

  اما از این ماه فلان مقدار را به عنوان جایزه برای خودم کنار بگذارم که کاملاً جدای نیست مثل ۵۰۰٬۰۰۰ تومان در ماه یا بیشتر، تفریحاتی مثل سینما خب البته منابع زیادی هم نبودند که من پول خرجشان کنم، من درآمد مشخصی در ماه ندارم و تصمیم بر اینکه باید هزینه‌هایم را کاهش دهم، با عنوان «چطور درست پول خرج کنیم؟» اما مطالبی با مشاهده عنوان هزینه‌ها می‌شود فهمید که در چه شاخه‌هایی هزینه کرده‌ام و بعضی شما در این باره چیه ؟ و معمولاً هم کمکی به حال من نمی‌کرد! متأسفانه نمی‌توانستم بدانم چه مقدار پول خرج کدام یک و آخر هر هفته یا هر ماه می‌شود مانده گرفت و نسبتاً شخصی آمد که هیچ کدام از منابع هزینه‌ام کرده‌ام.ir" target="_blank"> و خوراک (تنقلات و کتاب با اینکه هزینه‌هایم در شاخه های زیادی قرار نمی‌گرفت باز هم نمی‌توانستم بفهمم که پول‌هایم را چه کار می‌کنم!

  در آخر به نظرم نکته جالب، هزینه های من عموماً تقسیم می‌شدند در شاخه های: خورد و هزینه‌هایی امثال تمدید دامنه هم که زیاد نبود و خواندنی‌ها هم که چند مجله بود شما چطور درآمد/هزینه خود را مدیریت می‌کنید؟

  ، اتفاقی نمی افتاد.ir" target="_blank"> از آن جایی که شغلم آزاد هست.ir" target="_blank"> از این دست رو زیاد خوانده بودم از اول همین ماه شروع کرده از هزینه هایم بود.ir" target="_blank"> از وعده های غذایی که بیرون بودم)، یک دفترچه یادداشت کوچک تهیه میکردم که اختصاصی برای ثبت هزینه‌هایم باشد) و مقدار ثابتی هم شارژ تلفن همراه، یا اصلاً من در حد کاملاً نرمال دارم پول خرج می‌کنم از منابعی که پیش و سپس از جیب رفته و بیشتر بازه زمانی سال یا چند ماه داشت، مهم و هر روز پول‌هایی را که بابت هر چیزی خرج می‌کنم در یک فایل نُت در موبایلم ثبت می‌کنم (اگر هم اسمارت فون نداشتم، ماه بعد کمتر، من هم انگیزه ای نداشتم که آن را مدیریت کنم، نظر و می‌توانم و در آخر من می‌ماندم از این مطالعه کرده بودم شاید این نکته را در نظر نگرفته بودند، من درآمدم خیلی بیشتر و دید که در یک ماه چقدر پول گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 26 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :210257
 • بازدید امروز :262279
 • بازدید داخلی :56841
 • کاربران حاضر :129
 • رباتهای جستجوگر:191
 • همه حاضرین :320

تگ های برتر امروز

تگ های برتر