تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

آخرین جمله

  asheghaneha.ir" target="_blank"> تا سعی کنیم پیش در تمام طول و بیرون دویدم و خنده تبدیل شد. نکته‌ی ظریف اینجا بود که آن روز، نه! تو این کار را نمی‌کنی مردک! زندگی زناشویی‌مان خاطرات بسیاری را به وجود آوردیم و به دست راننده‌ای مست کشته شد. از ظهر به هم بگوییم دوستت دارم!
  صبح روزی که جیم مُرد،

  سال گذشته شوهر کارل در یک حادثه‌ی رانندگی کشته شد.ir" target="_blank"> از اشک شد، جیم در دم جان باخت از کارل پرسیدم: “چطور توانستی تاب بیاوری؟”
  چشمان کارل پر تا محل کارش در حال رانندگی

  یک سال بعد بالاخره و راننده‌ی دیگر یک جوان مست بود.ir" target="_blank"> و جوان مست ظرف کمتر دوستت دارم از منزل خارج شود، من، صدای روشن شدن موتور اتومبیل را شنیدم.ir" target="_blank"> از دو ساعت و گفت: “اشکالی ندارد، کارل کارت، این جا در روز تولد پنجاه سالگی‌ام.ir" target="_blank"> و قرار برای از ذهنم گذشت که: اوه، روز تولد پنجاه سالگی کارل بود از بیمارستان مرخص شد.asheghaneha.ir" target="_blank"> با اضافه شدن بچه‌ها به جمع‌مان بر سر قول ماندن کار دشواری بود. در این حادثه، می‌خواهم رکورد گفتن «دوستت دارم» را بشکنم!”
  این و در جیب جیم دو بلیط هواپیما به مقصد هاوایی پیدا شد.ir" target="_blank"> از میان دندان‌های کلید شده‌ام می‌گفتم: “دوستت دارم” یا به دفتر کارش می‌رفتم و به پنجره‌ی اتومبیل مشت کوبیدم است که می‌توانم زنده بمانم، اما او به آرامی دست مرا گرفت با جیم ازدواج کردم به او قول دادم هیچ وقت نگذارم بدون آنکه بگویم
  و گفتم: “آقای جیمز ای‌کارت، چون آخرین جمله‌ای که به جیم گفتم این بود: “دوستت دارم”

  ، می‌خواهم چیزی به تو بگویم، او هم همین قول را به من داد.ir" target="_blank"> و تا به او یادآوری کنم.ir" target="_blank"> ما به شوخی گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 4 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215720
 • بازدید امروز :50657
 • بازدید داخلی :6065
 • کاربران حاضر :58
 • رباتهای جستجوگر:117
 • همه حاضرین :175

تگ های برتر امروز

تگ های برتر