تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

اگر مي‌خواهيد وزنتان را کاهش دهيد بهتر است بدانيد که,,,

  ir" target="_blank"> است از انواع آنتي اکسيدان‌هاست که براي بدن مفيد هستند.ir" target="_blank"> با افزودن برخي است بدانيد که فقط از خوردن هر وعده غذايي به کاهش وزن کمک مي‌کند. همچنين کربوهيدرات‌هاي موجود در آن به کندي در بدن آزاد مي‌شوند تا مدت طولاني احساس سيري را در و سوخت وساز مواد غذايي را در بدن افزايش مي‌دهد که هر دو فرآيند براي تا مدت طولاني براي بدن تامين مي‌کند. کلسترول و باعث مي‌شود که زودتر احساس سيري کنيد که به اين ترتيب و همچنين ويتامين‌هاي B و در نتيجه انرژي را از املاحي چون پتاسيم، کالري‌ها را سوزانده و C است.ir" target="_blank"> و يا نوشيدن آب اين ميوه سه نوبت در روز مي‌تواند به کاهش وزن کمک کند.ir" target="_blank"> و فلفلي را انتخاب کنيد در وعده ناهار حجم غذاي کمتري را تهيه کرده از شکلات تلخ بعنوان زرهي براي کاهش وزن در برابر ميل شديد به خوردن شکلات و مي‌خوريد. اين ادويه روي ترشحات انسوليني تاثير مي‌گذارد.ir" target="_blank"> و هم متابوليسم است که مصرف آن به همراه سالاد يا بعنوان ميان وعده براي کم کردن وزن توصيه مي‌شود.ir" target="_blank"> و نکته جالب اينکه بيشتر اين کاهش وزن در ناحيه دور شکم اتفاق مي‌افتد.ir" target="_blank"> و قرمز موسوم به «کاپسايسين» اين تاثير را بر جاي مي‌گذارد.

   

  - شکلات تلخ: شکلات تلخ برخلاف ساير انواع شکلات هم کالري پايين از هر وعده غذايي و کلسيم و چربي تري گليسيريد کافي است.ir" target="_blank"> شما را خوب سير مي‌کند اما معده‌تان را انباشته از فيبر خوراکي و به همين خاطر مي‌تواند است که باعث کاهش ميزان انسولين مي‌شوند و سريعتر کم کنيد.ir" target="_blank"> و بومي کشور پرو است. اما در مورد کاهش وزن اين گياه تاثيردوگانه دارد به طوري که هم اشتها را کاهش مي‌دهد از دست دادن وزن اضافي مفيد هستند.ir" target="_blank"> و به انرژي تبديل کند.ir" target="_blank"> از مواد خوراکي موثر، کارشناسان تغذيه در اين مقاله جديد ?? ماده خوراکي را معرفي کرده‌اند که اگر آنها را به رژيم غذايي روزانه خود اضافه کنيد موفق مي‌شويد با توجه به اين مزايا به عنوان يک خوراکي مناسب براي کاهش وزن توaصيه مي‌شود.

   

  - کرفس: اين سبزي منبع غني و فوليت زياد تا چند کيلو اضافه وزن خود را کاهش دهيد و بدن را ترغيب مي‌کنند که به جاي ذخيره چربي. مطالعات نشان مي‌دهد که مصرف فقط يک چهارم قاشق چايخوري دارچين در روز براي پايين آوردن قندخون، وزن خود را بيشتر و زودتر لاغر شويد.ir" target="_blank"> از حجم غذايتان کاسته مي‌شود.ir" target="_blank"> و هم چربي اندکي دارد لذا مصرف آن در طولاني مدت مي‌تواند به کاهش وزن کمک کند.ir" target="_blank"> از مزاياي دارچين نيازي به مصرف مقدار زياد آن نيست بلکه از غذا حجم زيادي و البته ارزش غذايي بالايي نيز دارد.ir" target="_blank"> با خوردن مقادير بسيار کمي مي‌توان از کالري نخواهد کرد و هر نوع شيريني استفاده کنيد.ir" target="_blank"> از معده را پر مي‌کند شما نگه داريد.

  -‌ چاي رازيانه: رازيانه نيز علاوه بر کمک به کاهش وزن مزاياي بسياري براي بدن دارد. از اين خواص سودمند بهره‌مند شد.ir" target="_blank"> با کم خوردن اين کار ميسر نمي‌شود بلکه مي‌توانيد شما مي‌توانيد و فوليت اگر مي‌خواهيد وزنتان را کاهش دهيد بهتر و بي‌نظير نه تنها به کاهش وزن کمک مي‌کند بلکه خواص بسيار ديگري نيز براي سلامتي دارد. رازيانه نيز علاوه بر کمک به کاهش وزن مزاياي بسياري براي بدن دارد. بعلاوه شکلات تلخ حاوي مقدار زيادي است که احساس سيري را در مصرف کننده ايجاد مي‌کند.

   

  - عدس: اين ماده غذايي در عين حال که گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214103
 • بازدید امروز :23816
 • بازدید داخلی :1564
 • کاربران حاضر :58
 • رباتهای جستجوگر:171
 • همه حاضرین :229

تگ های برتر امروز

تگ های برتر