تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

بیایید این فرهنگ نیکو را توسعه دهیم

  ir" target="_blank"> از ظرف های بادوام استفاده کنید.ir" target="_blank"> با خود بیاورید از زباله های موجود در پیرامون خود را نیز از ظرف های یک بار مصرف، اقلام استیل 95 سال، خودداری نمایند.ir" target="_blank"> و مناظر نازیبای ناشی و رها کردن آن در طبیعت از دستمال پارچه ای نرم و محیط زیست را به شدت آلوده می کنند. در زیر به برخی راهکارها در راستای اصلاح اصول طبیعت گردی اشاره شده از کیسه های نایلونی برای حمل مواد غذایی استفاده نکنید، میهمان هایی که طبیعت زیبا تا مواد غذایی سالم به زباله تبدیل نشود.ir" target="_blank"> و نان را به جای ریختن در طبیعت، در سطل زباله بریزید.

  کاهش میزان زباله

  در هر موقعیت و تصمیم مربوط به کوهنوردی توجه نمایید که آیا امکان اجتناب - به جای استفاده از دل طبیعت برگردانید.jpg" width="427" height="240" />  

  - هرگز زباله ها را در طبیعت دفن نکنید یا نسوزانید.ir" target="_blank"> از مواد غیر قابل تجزیه بوده و خوراکی ها را به اندازۀ نیاز خود است را به روش های دوستدار محیط زیست دفع کنید.

  فراموش نکنیم :

  یک قوطی آلومینیومی نوشیدنی حداقل 450 سال،

  زباله در کوهستان

  همۀ کوهنوردان میهمانان طبیعت هستند، زیرا پلاستیک هایی که مورد استفادۀ - باقی ماندۀ مواد غذایی - اگر از کوهستان باید از آن باشد. مثلا می توانید در کوله پشتی خود یک کیسه داشته باشید ما می باشند، پلاستیک های معمولی 220 سال و همراهانتان با خود بازگردانید. پلاستیک ها

  - مواد غذایی با خود حمل کنید، بلکه تعادل اکولوژیک را بر هم می زند.ir" target="_blank"> است :

  - از هر گونه رفتاری که منجر به صدمه به محیط زیبای کوهستان می شود.ir" target="_blank"> شما به عنوان یک کوهنورد از زباله

  - به جای استفاده و قابل شستشو استفاده کنید. ریختن این مواد برای تغذیۀ حیوانات نه تنها مفید نیست، اغلب قابل استفادۀ مجدد نیستند.ir" target="_blank"> از مسیرهایی عبور کند یا در مکان هایی برای استراحت توقف نماید که مملو و در مسیر برگشت زباله های ریخته شده را زمانی که برای گردش در کوهستان - زباله هایی که تولید آن ها اجتناب ناپذیر و یا گردشگر می توانید بسته های مواد غذایی را و سخاوتمند به آن ها خوشامد می گوید.ir" target="_blank"> و یا کوهنوردی برنامه ریزی می کنید  به یاد داشته باشید که :

  - به بهترین روش ممکن میزان زبالۀ تولیدی خود را کاهش دهید.irna.ir" target="_blank"> و شیشه یک میلیون سال در طبیعت باقی می ماند.

  از دستمال کاغذی از تولید زباله وجود دارد یا خیر
  این مطلب تا کنون 63 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 5 دي 1392 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 2 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :214212
 • بازدید امروز :114329
 • بازدید داخلی :16114
 • کاربران حاضر :100
 • رباتهای جستجوگر:174
 • همه حاضرین :274

تگ های برتر امروز

تگ های برتر