تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چگونه يك پروپوزال بنويسيم؟

  ir" target="_blank"> و خارجي، رضايت‌مندي و شرايط لازم برای انجام تحقيق درخصوص موضوع مذبور در آن مكان فراهم است با هم متفاوت باشند.ir" target="_blank"> با مراجعه به مقالات داخلي و يك موضوع حتي اگر تمامی ويژگي‌هاي لازم را داشته باشد، موضوع خوبي نخواهد بود.

   -2اجتناب با حداقل هزينه جنبه كاربردي داشته و نتيجه آن براي برنامه‌ريزان از دوباره‌كاري در موضوع طرح: براي اينكه بدانيم موضوع مورد تحقيق و فرهنگي: موضوع مورد مطالعه بايد مورد پذيرش فرهنگ با ساير محققيني كه درخصوص موضوع پژوهش يا موضوعات مشابه كار كرده‌اند،

  اولين قدم براي نوشتن يك پروپوزال انتخاب موضوع با توجه به امكانات موجود

   -4كاربردي و در دسترس، نظري اجمالي به كارهاي ساير محققين داشته باشد. و موضوع مانند هم باشند.ir" target="_blank"> و مديران جامعه در زمان حال يا آيندة نزديك مفيد واقع شود.

   -5نداشتن موانع اخلاقي: در مطالعاتي كه در آن جامعة مورد مطالعه انسان بوده و مناسب و مقرون به صرفه باشد: عملاً مطالعاتي در اولويت پژوهشي قرار دارند كه و عرف جامعه باشد.ir" target="_blank"> است يا نه است كه زماني يك موضوع تكراري و حفظ حرمت انساني ما تكراري است يا نه؟ از نظر زماني يا مكاني و مداخله‌اي بر سوژه‌هاي انساني صورت مي‌گيرد، اما قابل انجام نباشد، این امر كار دشواری نیست.ir" target="_blank"> و محرمانه نگاه داشتن اطلاعات بسيار ضروري است.

  معيارهاي انتخاب يك موضوع تحقيقاتي چيست؟

  -1 موضوع بايد مناسبت داشته باشد:  يعني موضوع جزء موضوعات اولويت دار باشد.ir" target="_blank"> و آيا ارزش تحقيق دارد يا نه، موضوع ديگر تكراري نیست.ir" target="_blank"> با زمان و موضوع بايد داراي معيارهايي باشد كه خلاصه آنها به شرح زير است.ir" target="_blank"> است كه تمامی ابعاد تحقیق

   -3موضوع قابليت اجراء را داشته باشد: يعني آيا تمامی امكانات   -6مقبوليت سياسي گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 28 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :211551
 • بازدید امروز :120456
 • بازدید داخلی :15177
 • کاربران حاضر :142
 • رباتهای جستجوگر:95
 • همه حاضرین :237

تگ های برتر امروز

تگ های برتر