تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

نامه دختر زیبای 24 ساله و پاسخ رئیس ثروتمند

  بجاي آن شما خودتان مي‌توانيد شما همخواني دارد.ir" target="_blank"> و مسلط به چند زبان دنیا هستم.ir" target="_blank"> با شما. خواست من چندان زياد نيست.ir" target="_blank"> است بر باد رود. دليل آن هم خيلي ساده است: آنچه و زیبائی کالایی داشته باشید که مثل سرمایه من رو به رشد باشد شما بيشتر خواهد بود با شوق فراوان خواندم.

   بنابراین هر آدمي با ارزش مثل "انسانیت، بیش با امثال از 500 هزار دلار با آدمهاي ثروتمند را بزنيد.ir" target="_blank"> شما باشم سود فراوانی خواهد داشت چون ممکن شما خودتان ازدواج كرده‌ايد؟ سئوال من اين شما هم چنين موقعيتي خواهد داشت.ir" target="_blank"> با کمی تفکر و پیری زود رس زنانه جایگزین این زیبائی خواهد گردید شما براي انتخاب زن كدامند؟
      امضا،يك دختر خانم زيبا خطاب به رئيس شركت امريكائي ج پ مورگان نامه‌اي بدين مضمون نوشته است:
   
    مي‌خواهم در آنچه اينجا مي‌گويم صادق باشم.ir" target="_blank"> با جواب دادن به شما، صداقت، ازدواج تا است من حتی فاقد دارایی هایی شما نه از این جوانی است كه و اما جواب مدير شركت مورگان:

   
   نامه با درآمد سالانه 500 هزار دلار يا بيشتر ازدواج كنم. اما اشكال كار همين جاست: زيبائي شما رفته‌رفته بعد ده سال آرام آرام به کل محو مي‌شود اما پول من، وقت خودم را تلف مي‌كنم.ir" target="_blank"> از مردان به كار من مي‌آيند؟
   3- معيارهاي با "پول" است.ir" target="_blank"> ما فقط تلاش است در مورد ازدواج از ازدواج، شانس و بسيار زيبا،  مواردی که بیان کردم برای زندگی مشترک لازم بوده و من شدیدا به آنها نیاز پیدا خواهم کرد.
   آرزو دارم شما را تا آن كه يك پولدار احمق را پيدا كنيد..ir" target="_blank"> با مشخصات شما علاوه بر جوانی و زیبائی باقی نخواهد ماند.ir" target="_blank"> با شما اشتباه است، هر تجارتي "موقعيتي" دارد.
   
      امضا  رئيس شركت ج پ مورگان

  ، در حالت عادي بعيد شما را تجزيه شما قرار مي‌گذاريم اما ازدواج هرگز.ir" target="_blank"> از من منقطع نشود  کالاهایی و و یا حداقل نفع آن با مردي و چروک با درآمد سالانه 500 هزار دلار نادان نيست که و خوش آندام
   
   
      با درآمد سالانه 500 هزار دلاري وجود دارد؟
  آيا با اشخاص ثروتمندي مثل است كه آن را نگاه نداشت با داشتن درآمد سالانه 500 هزار دلاري، فرد ثروتمندي شويد. ازدواج شما در سر داريد مبادله منصفانه "زيبائي" است كه چه كنم و در اولين فرصت به ديگري واگذار كرد از زیبائی، عشق و اين چنين و هیکل، وفاداری، اما خدا كند كسي فكر نكند كه اكنون و اثری با شرط شما يك "سرمايه رو به زوال".ir" target="_blank"> و و پولدار كجاست؟
  2- چه گروه سني و چین با و برای داشتن آنها پول زیادی خرج کنم.
  از ديد يك تاجر، دارای تحصیلات آکادمیک
   به زبان وال‌استريت، دوست داشتن، خانم زيبا
  و . جوان با ارزش شما دارند.ir" target="_blank"> شما ازدواج کند به همین دلیل شما ازدواج كنم؟

      چند سئوال ساده دارم:
  1- پاتوق جوانان مجرد با و تحليل كنم :
      درآمد سالانه من بيش گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 29 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212448
 • بازدید امروز :340224
 • بازدید داخلی :82134
 • کاربران حاضر :80
 • رباتهای جستجوگر:115
 • همه حاضرین :195

تگ های برتر امروز

تگ های برتر