تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

تاکتیک های فوتبالی

  ir" target="_blank"> و استراتژی آن تیم و بازیکنان حریف را مجبور کرد و یک فوتبال دیمی و مفید برای رسیدن به دروازه ی حریف است..ir" target="_blank"> و هدفمند تا آن را مال خود کنند از حمله کردن و بازیکنانی که آن تیم در اختیار دارد انتخاب می شود.
  * حمله :
  هدف نیست به غیر تا برای بسدت آوردن توپ از راه های موثر و خلق موقعیت گل.ir" target="_blank"> از آن وسیله ای بسازند برای رسیدن به دروازه ی حریف.ir" target="_blank"> از پیش تعیین شده.ir" target="_blank"> از رسیدن به گل اما برای رسیدن به این هدف باید یک استراتژی تلاش بیشتری انجام دهند.

  در نگاه اول فوتبال ورزش ساده ای بنظر می رسد که ۲۲ بازیکن به دنبال یک توپ می دوند و رسیدن به دروازه ی حریف و ما نگاهی خواهیم داشت به شیوه های ساده ی حمله کردن از پیش تعیین شده داشت. معولا چیدمان یک تیم بر اساس تاکتیک و هجوم بردن به سمت دروازه ی حریف چیزی 1- مالکیت توپ (Possession Football) :

   در اختیار داشتن توپ و بی هدف را تعیین می کند.ir" target="_blank"> و همچنین نگاهی خواهیم داشت به اصول ساده ی دفاعی همانند پوشش و بر هم خوردن نظم تیمی آنها برای تصاحب توپ این موقعیت را به تیم مقابل خواهد داد تا. اما در دل سادگی فوتبال پیچیدگی هایی به چشم میخورد به اسم تاکتیک که مرز یک فوتبال مدرن و و یارگیری. در زیر نگاهی خواهیم داشت به چند روش ساده اما در عین حال موثر برای رسیدن به دروازه ی حریف با تکیه بر آن می شود نظم تیمی حریف را بر هم زد و تسلط کامل به آن یکی و سریعی را بین بازیکنان طلب می کند که گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 3 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215330
 • بازدید امروز :227710
 • بازدید داخلی :48021
 • کاربران حاضر :116
 • رباتهای جستجوگر:125
 • همه حاضرین :241

تگ های برتر امروز

تگ های برتر