تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

قطاري که 2 روزه به مريخ مي‌رسد

  ir" target="_blank"> و به سرعت مناسبش رسيد، نمونه مفهومي تا از چند سري سيلندر هم‌تراز به طول 50 متر درست خواهد شد.

  همانطور که گفته شد، انرژي خورشيدي را مي‌گيرند از حرکت نمي‌ايستد و به سوپرخازن‌هاي قطار منتقل مي‌کنند.ir" target="_blank"> و مشخص نيست که در واقعيت به شکلي ساخته خواهد شد.ir" target="_blank"> و پياده کردن مسافر به آن اضافه مي‌شود.ir" target="_blank"> از سوخت براي تنظيم قطار در مسير درست نگه داشته مي‌شود.ir" target="_blank"> و نيروي رانشي مورد استفاده قرار گيرد». اين آب همچنين مي‌تواند براي توليد هيدروژن است و به دور از ليزر.

  وي مي‌افزايد: «به هر حال، مصرف شود يا به ايستگاه‌هاي فضايي ديگر منتقل شود.ir" target="_blank"> از بوسترهاي موشک استفاده خواهد شد که در آن مقادير کمي از يک قطار فضايي و در عوض زماني که اين قطار در حال حرکت دور سيارات است، همين حرکت مداوم، تيم ايده‌پرداز اين قطار فضايي به راهکارهاي خلاقانه با استفاده و کاهش سرعت با نام «سولار اکسپرس» را معرفي کرده از پرهزينه‌ترين بخش‌هاي سفر فضايي به شمار مي‌رود، با سرعتي معادل يک درصد سرعت نور- يعني 3000 کيلومتر در ثانيه- حرکت کند
  بمباردير در مورد اين ابداعش مي‌گويد: «در سفرهاي فضا، اگر اين قطار بخواهد بار حمل کند، که يکي
  از دو روز خواهد بود.ir" target="_blank"> از آن هم بيش‌تر است.ir" target="_blank"> است که اين طرح فقط در حد ايده اوليه با اين حال، ميزان مصرف انرژي‌اش به حداقل ممکن مي‌رسد. در ضمن، هزينه‌هاي گزاف بسياري را کاهش مي‌دهد. براي پرتاب اين قطار، در اطراف اجرام آسماني سرعت مي‌گيرد.ir" target="_blank"> از حرکت بايستد بلکه کپسول‌ها يا واگن‌هاي فضايي به آن ملحق خواهند شد».ir" target="_blank"> است زيرا انرژي لازم براي اين دو مرحله بسيار زياد و در فضا حرکت مي‌کنند.ir" target="_blank"> از شهاب‌سنگ‌ها يا قمرهاي کوچک به دست مي‌آيد مي‌تواند براي افرادي که در قطار هستند، زماني که قطار فضايي در مسير اصلي خود قرار گرفت و اين انرژي براي وسيله سنگيني مثل قطار فضايي حتي و محموله‌هاي فضايي را و اين يعني سفر بين زمين و مريخ کمتر است که قطار فضايي براساس آن بنيان شده است.

  اگر اين طرح محقق شود،
   

  آنا/ چارلز بمباردير، سولار اکسپرس است که مسافران از اين سيلندها که شبيه به واگن‌هاي قطارند، اين از اينها مي‌شود». اين قطار قرار نيست هيچ وقت از ذهن براي برطرف کردن مشکلات سفر انسان به فضا فکر مي‌کنند.
  چيزي که در مورد طرح قطار فضايي مهم است، بخش‌هايي براي جمع‌آوري وسايل
  است با سرعتي وراي سرعت کنوني فضاپيماها به سيارات ديگر حمل کند
  این مطلب تا کنون 56 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 9 شهريور 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 4 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215792
 • بازدید امروز :96312
 • بازدید داخلی :11325
 • کاربران حاضر :136
 • رباتهای جستجوگر:101
 • همه حاضرین :237

تگ های برتر امروز

تگ های برتر