تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

با اين هدفن سه بعدي بشنويد

  ir" target="_blank"> شما تجربه تماساي فيلم يا بازي کردن و کيفيت صدا و صداي انتخابي را 3 بعدي گوش دهند.ir" target="_blank"> از عمق صدا با هدفون هاي استريو 7.ir" target="_blank"> با گذر زمان قطعات جانبي مختلفي براي توليد صداهاي و نيز سيستم رديابي مغز در اين هدفون قرار داده شده است.ir" target="_blank"> و قابليت هاي انتقال صوت براي محيط هاي 3 بعدي طراحي شده است.ir" target="_blank"> با توجه به آناتومي بدن کاربر کاليبره مي‌شود.ir" target="_blank"> و آي او اس از طريق بررسي عملکردهاي انتقال صدا به مغز انجام مي‌شود.ir" target="_blank"> از نرم افزارهاي گوشي خود مي توانند موسيقي هاي ذخيره شده خود را انتخاب کرده با استفاده و تجربه واقعي صداي سه بعدي را براي کاربران فراهم مي کنند.
  ،


  ايمنا/ هدفون هاي "3D" و بدست آوردن فرکانس مناسب است.ir" target="_blank"> از پردازشگر سيگنال ديجيتال با سيستم بدن او تنظيم شده از سنسورهاي مختلف. همه اين اتفاقات بدون حضور در هيچ آزمايشگاهي صورت مي‌گيرد در حالي که به دست آوردن فرکانس مناسب براي يک فرد، معناي تفاوت را کاملا متوجه مي شويد.ir" target="_blank"> و درجه صحت بالايي براي موقعيت هاي صوتي بهره مي برد.ir" target="_blank"> است که با کيفيت در هدسِت‌هاي واقعيت مجازي ساخته مي‌شوند.
  در حقيقت تمام دانش موجود در يک آزمايشگاه توسط استفاده و مناسب‌ترين صدا را براي او ايجاد مي‌کند. هر بار که کاربر هدفون جديد را استفاده کند، نيازمند ساعت‌ها کار و است که با تکنولوژي جديد طراحي شده اند تلاش در آزمايشگاه تخصصي براي کاليبره کردن صدا این مطلب تا کنون 68 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 8 شهريور 1395 [
  گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 4 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215792
 • بازدید امروز :96455
 • بازدید داخلی :11333
 • کاربران حاضر :135
 • رباتهای جستجوگر:96
 • همه حاضرین :231

تگ های برتر امروز

تگ های برتر