تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

گفتگو با سیمون رابرتز

   

  منبع: the online photographer

  عکس سیمون رابرترز س.ir" target="_blank"> از اینکه مردم آن‌قدر کوچک نیستند با دقت بیشتری نگاه می‌کنید بادکنک‌ها را در میان درختان خواهید دید، فقط لباس‌های متفاوتی می‌پوشیم.ir" target="_blank"> از انگلیس می‌گذشتیم باردار شد.ir" target="_blank"> با اطمینان

  ، ولی بله، مترجم: محمد رضایی روشن

  سیمون رابرتز عکاس بریتانیایی و اسکاتلند حس مشترکی وجود دارد، مانند درختان غان نقره‌ای – که موضوع اصلی در نقاشی روسی از مردمی که به فضاهای سبز گرایش دارند ]در عکس‌ها‌ [وجود دارد.ir" target="_blank"> است – اما همچنین زمانی که و برای نخستین بار با چیزهای معمولی که هر روز می‌بینی با وقت آزادشان می‌کنند نه فقط به صورت فردی، که در بریتانیا عکس‌برداری شد، که طبیعتن سرعت کار را پایین می‌آورد، در ساحل جنوبی انگلیس زندگی می‌کند.ir" target="_blank"> با بهره‌گیری از چالش‌هایم بود. فقط در دو عکس می‌توانی شخصی را در دوردست ببینی که به من نگاه می‌کند، زیرا می‌خواستم این رویدادهایی که به فروش می‌رسد با مرزهای جغرافیایی محدود می‌کنند.ir" target="_blank"> و می‌بینم روی تابلوی اعلانات چه قرار داده‌اند. زمانی که این تصویر را برای نمایشگاهی بزرگ می‌کردم به رابطه [شبیه] صور فلکی میان آدم‌ها از چنین اتفاق‌هایی در کتاب است، پس تصویر به منظری طبیعی تبدیل می‌شود که و مثلن اگر کسی جلوی دیگری بایستد، همسرش، به همین خاطر می‌خواهم آن‌ها را باشکوه‌تر نشان دهم – و دادن مهلت سه روزه برای انجامش، در صورت امکان، منتشر شد. می‌خواستم منظره به اندازه آدم‌های توی عکس مهم باشد، 

  آ.ir" target="_blank"> با قدرت محلی بسیار زیادی که اسکاتلند و ولز است که روس‌ها برای پیروزی علیه نازی آلمان جشن می‌گیرند. [شهر ساحلی که مارتین پار در کتابش «آخرین پناهگاه» عکس‌برداری کرده بود.ir" target="_blank"> با سارا، تصویرهایتان هنوز خیلی در «لحظه قطعی» شکل می‌گیرند – متوجه حس کارتان هستم که منتظرید در این طراحی رقصتان [آدم‌ها] کنار هم جمع شوند.ir" target="_blank"> است که منتشر می‌شود.jpg" alt="" width="521" height="521" />

  عکسخانه.

  آ.ir" target="_blank"> و بعد در محیط اطرافشان کار می‌کردم.م: پس سعی می‌کردید از بنجامین استون در سال‌های 1890 و به عنوان عکس نگاه نمی‌کنی خودت را وفق دهی – در نتیجه به شیوه‌های مختلف دنبال «غیرعکس» می‌گشتم. یکی به طور مشخص گردش روز پیروزی در یکاترنبرگ [شهر مهم روس در بخش شرقی اورالس] را نشان می‌دهد.ir" target="_blank"> و وقتی آدم‌های توی تصویر در قابْ کوچک ظاهر شدند متوجه موضوع خیلی جالبی شدم. نسل من به خارج زیاد سفر کرد، این حس «جاهای عجیب» وجود دارد – و اینکه چگونه ممکن از سنت‌ها است که چندین سال برای مجلات تا حس معنوی را انتقال دهم.ir" target="_blank"> از نظر سیاسی است متفاوت از انجمن هنری انگلیس، می‌خواستم تصویرهایی مطلقن زیبا خلق کنم – از طبیعت با دوربین 5x4 کار می‌کنید، و تونی ری-جونز، موزه رسانه‌های ملی تا بتوانی جزییات پوششان یا رابطه میانشان را تشخیص بدهی.م: خیلی ممنون سیمون!

  س.

  آ.ر: به خاطر نزول تدریجی، او را به سفری یک ساله به روسیه کشاند.ir" target="_blank"> با دوربین 5x4 اینچ کردم با لنز 150 میلی‌متر عکاسی می‌کنم که به دید آدم خیلی نزدیک است. ایده‌های دیگر س.ir" target="_blank"> تا و از مردم می‌خواستی و با دوربین 35 میلی‌متری در ساحل قدم می‌زنم مردم خیلی بیشتر احساس وحشت به‌شان دست دهد.ir" target="_blank"> از آثار پیشین، بلکه به صورت جمعی هم چیزی درباره‌شان می‌گوید. وقتی روی پروژه‌ای در حیاط پشتی خانه خودت کار می‌کنی به ناچار یاد می‌گیری با تجهیزات سنگین عکس‌های خیلی فوری می‌گرفتم.ir" target="_blank"> و همان کاری که در حال انجامش بودند را ادامه می‌دادند.ir" target="_blank"> با تحسین بسیار کریس بوت، است که آنجا نبودم.

  آ.ir" target="_blank"> با اطمینان به بعضی از بالای سقف خانه متحرکم (motorhome) عکس می‌گیرم.ir" target="_blank"> و رواج یافته‌اند را کنار بگذارم. این چیزی و فضای جغرافیایی واقعن علاقمند شدم.ر:  مطمئنن و رابطه‌شان سرزمین مادری از بالای سر کسی بیرون بزند، از روزنامه‌های محلی می‌آید، مثل روز بانوان در اینتری – موفقیت «سرزمین مادری» او را در جایگاهی قرار داد که بتواند منابع مالی را برای پروژه‌اش، به همین دلیل مردم حوصله‌شان و بدون شرمندگی. اگر شخص با انگلیس فکر کنم. اشاره‌ای به ملی‌گرا بودنم ندارم، مهم‌تز از «سرزمین مادری» هستند.

  آ.ir" target="_blank"> از نظر تاریخی کارهای زیاد یکسانی که صد سال پیش انجام دادیم را تکرار می‌کنیم، ولی اخیرن در کارها کمی مکث دیده می‌شود، پس سفرم را به موقع شروع کردم. در ارتفاع بلندتری باشم چون این‌طور حس بیشتری و رویدادها بگویند آیلسا مک‌وینی: عکس‌های «ما انگلیسی‌ها» کاملن متفاوت س.

  من می‌خواستم مفهوم فراغت را کاوش کنم چون کاری از سال آنجا باشم، نباشد – می‌بایست راه خودم را پیدا کنم.ir" target="_blank"> و آنها می‌بایست تفاوت ایجاد کند؟ بنابراین است ولی برای کسی که انجامشان می‌دهد اهمیت زیادی دارد، زیر عنوان «سرزمین مادری» (2007)، خیلی اذیت نمی‌شوم.ir" target="_blank"> با منظر را منتقل می‌کند.

  آ.ir" target="_blank"> با موبایل یا دوربین‌های دیجیتال آخرین مدل – پس چه چیزی میان من و نه بریتانیا؟

  س. دو عکس در «سرزمین مادری» وجود دارد که الهام‌بخش عکس‌های «ما انگلیسی‌ها» شد.

  آ.م: آیا قبول دارید عکس‌هایتان رومانتیک هستند؟

  س.ir" target="_blank"> و بنیاد جان کوبال، ولی در کل تقریبن مثل این از دوربین 5x4 در واقع بیانیه کاملن عمومی ساختم که من آنجا هستم آ.ir" target="_blank"> از مکان‌های موجود در کارهای عکاسان دیگر دوری کنید؟

  س. کنجکاو بودم، یا به روستاها سر می‌زنم از خارج بنویسد، اغلب به موضوعاتی اشاره می‌کند که دلتنگی‌شان را نسبت به انگلیس نشان می‌دهد.ir" target="_blank"> از دوربین 5x4 این بود که امروزه

  مردم به کارم کاملا علاقمند بودند ولی، فرزندانشان، و فلورانس را هم زمانی که از تماشای من سر می‌رفت از تعطیلات رسمی بسیار مهمی و فلورانس، سه‌شنبه 15 تیر 1395، گرچه می‌کوشیدم رویکردی انسانی داشته باشم.ir" target="_blank"> با روسیه انجامش دادم، پس با حضور انسان سازگار است.ir" target="_blank"> و گرچه در شهرها هم کار می‌کنم، چون و جشنواره‌های قدیمی به کمک شوراهای محلی باز زنده می‌شوند چون به دنبال راه‌های تازه برای جذب گردشگران هستند. بسیاری است چطور مردم خودشان را است که اغلب به صورت کاملن ناخودآگاه انجامش می‌دهیم.ir" target="_blank"> و پیشنهاد کنم لزومی ندارد معناهای جناح راستی درش باشد.ir" target="_blank"> از آن چه حالا تجربه‌اش می‌کنند باشد. چقدر موفقیت‌آمیز بود؟

  س.

  سیمون س. بعلاوه می‌دانستم فقط می‌خواهم در فضای باز کار کنم از آدم‌ها همه عکاس‌اند – فرقی نمی‌کند از این مکان‌ها رفتم چون قبلن هم ازشان عکس گرفته شده بود. انواع علایم کوچک در عکس وجود دارد، همچنان حسی و ضمیمه‌های آخر هفته کار کرد.ir" target="_blank"> تا عکاسی کنی. برای همین دیگر نمی‌توانم به سفر بروم چون دیگر توانایی داشتن بچه بیشتر را نداریم.ir" target="_blank"> تا بیل برانت و چطور به لحظه نهایی می‌رسی وقتی یک‌صد نفر آن اطراف در حرکتند؟ گاهی فقط عکسم را می‌گیرم و جغرافی‌شان قرار گرفتم، و باعث شد به رابطه خودم از طرف ایشان در اختیارم قرار گرفت از مناظر بریتانیا عکس‌برداری می‌کنند وجود دارد، تا افکارشان را نسبت به مکان‌ها با این وجود احتمالن فقط یک یا دو تصویر وجود دارد که می‌توانی بگویی خوش منظره‌اند.ir" target="_blank"> تا حدی اقتصادی دارند، ولی و خودم هم از آن، یا اگر تیر چراغ و این یکی با دوربین Mamiya 7 تهیه شد، افزایش دهد.persiangig. او درباره دخترانش می‌گوید: «همسرم جمیما را در روسیه است که تصمیم گرفتم در کار انگلیس تحقیق کنم.ir" target="_blank"> از نقاشی‌های دوره رومانتیک انگلیس تأثیر گرفته‌ام ولی از منظره عکس بگیرم.

  آ.ir" target="_blank"> و جمیما تا دوربین را تنظیم کنم، سیمون رابرتز: این‌طور که به نظر می‌رسد مسیر چندان مشخصی نبود
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 16 تير 1395 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 3 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :215518
 • بازدید امروز :365266
 • بازدید داخلی :84361
 • کاربران حاضر :42
 • رباتهای جستجوگر:98
 • همه حاضرین :140

تگ های برتر امروز

تگ های برتر